חייבת עזרה,משלבית.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

theyletmego1234
יצירת קשר:

חייבת עזרה,משלבית.

הודעהעל ידי theyletmego1234 » 06 אוגוסט 2013 11:43

שלום רב,אנסה לתמצת כמה שאוכל..
אני סובלת מהפרעת חרדה- חרדה חברתית ודיכאון .. זה הגיע למצב שבקושי הייתי יכולה להכנס לכיתה השנה, המצב שלי ממש החמיר כל יום התקפי בכי דיכאון מחשבות אובדניות ... בצו הראשון שלי המצב גם לא היה טוב אבל לא עד כדי כך . אז לא שיתפתי את הצבא, אבל שהמצב מאוד החמיר התחילו לקחת אותי לפסיכיאטרים.. אמא שלי אפילו רצתה לאשפז אותי..

עכשיו אני אוסיף פרט שאולי לא נראה בעיניכם חשוב ורק להשתחצן , אבל כמובן שזה לא הפורום המתאים-תכלס אני נראת ממש טוב, ולא משנה כמה אני סובלת מבפנים כולם מסתכלים על החיצוניות שלי ושאני עדיין נראת יפה למרות הכל - והרופאים תמיד אומרים לי את זה. ואני לא מבינה, האם סבל של מישהו חייב שכולם יראו כמה שהוא סובל מבחוץ ? ובגלל זה אני גם חוששת מפגישה עם קב"ן - שאין לי מראה מרושל וזה....

בקיצר מהפגישה עם הפסיכאטרים התחלתי לקחת תרופה נוגדת דיכאון - וכמה מכתבים לגורמים מתאימים אבל לא לצבא,אמרתי לו משהו על הצבא והוא אמר לי יהיה לך קשה אבל תתגברי.טמבל .. הוא רשם ככה (משמיטה את פרטיי האישיים)
" הובאה אליי להערכה על רקע קשיים תפקודיים ממושכים המלווים בפגיעה תפקודית במישור החברתי והלימודי .מבדיקתי לא מתרשם מפסיכופתלוגיה מאג'ורית -ללא מסוכנות לעצמה או לסובבים .להערכתי סובלת מהפרעת חרדה עם מאפייינים של חרדה חברתית ואגרופוביה עם נטייה לסומטיזציה"

עכשיו הפסיכאטר הזה ממש יקר אז הלכתי לעוד פסיכאטרית דרך הקופה ... שאתמול ביקשתי ממנה מכתב ללשכת גיוס וזה מה שהיא רשמה:
לכבוד לשכת הגיוס
מעקב " התחילה ....(שם התרופה ) לפי דבריה פחות התפרצויות בכי . עדיין עם מחשבות טורדניות , כל סיטואציה חדשה מלחיצה אותה, היא לוקחת קסנקס במצבים של לחצים ,לאחרונה היו לה כמה התקפי חרדה ( שכחתי לציין שהיא גם רשמה לי את תרופת ההרגעה הזו)
ממצאים: נראת כפי גילה,מודע צלול,אפקט חרדתי מלווה בתלונות גופניות חוזרות . מוסרת על מצב רוח ירוד, נמצאת במצב חרדתי עם מרכיב דיכאוני , אין עדות לדיכאון קליני או פסיכוזה-חשיבתה מאורגנת, לדעתה לפעמים יש לה התקפי בכי ואז יש לה מחשבות אובדניות בלי תוכנית או כוונה לפגוע בעצמה.
טיפולים:
דיון ואבחנה מבדלת:
יש לה טיפול פסיכולוגי בשיטת CBT
אבחנה:
Somatization dis
Panic disorder no agoraphobia
תרופות :
מציינת את שתי התרופות
סיכום והמלצות : לעלות מינון של .... ל100 מ"ג
המשך טיפול פסיכולוגי
במידה וקיימות מחשבות אובדניות יש להגיע לחדר המיון בדחיפות
להתקפי חרדה לפי הצורך יש לקחת ..... 0.5

בקיצר, הצבא לא מפסיק לשלוח לי מכתבים ליום המאה..ואני כמובן לא מסוגלת בכלל להתקרב לשם .. אני אתעלף נראה לי ,
כמה שאלות ( אני כל כך מודה למי שקרא הכל..סליחה על החפירה)
1. האם לדעתכם ישחררו אותי על סמך המכתבים האלה? חשוב לי לציין שגם ככה יש לי פרופיל ממש נמוך בגלל בעיות גופניות פרופיל 64.
2. לשלוח את שתי המכתבים או רק אחד מהם ?
3. מה לעשות בקשר ליום המאה?להתקשר למיטב ולדחות להגיד שאני לא יכולה לבוא עקב מצב רפואי ...? כי שלחו לי כבר איזה 3 פעמים ואני מפחדת שיעצרו אותי לא הגעתי.
4.להוסיף גם מכתב מהפסיכולוגית שלי ?

תודה רבה .
אורח

Re: חייבת עזרה,משלבית.

הודעהעל ידי אורח » 06 אוגוסט 2013 11:59

יותר פשוט שתלכי לרבנות ותצהירי שאת דתייה. זה ממש קל, הרבה יותר מלהוציא נפשי כיוון שמבחינת הרבנים צריך "לשחרר את כל הבנות"
theyletmego1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי theyletmego1234 » 06 אוגוסט 2013 12:01

אורח כתב:יותר פשוט שתלכי לרבנות ותצהירי שאת דתייה. זה ממש קל, הרבה יותר מלהוציא נפשי כיוון שמבחינת הרבנים צריך "לשחרר את כל הבנות"

אין לי כוח לשקרים ... אני לא מתכוונת לשחק אותה וללבוש חצאיות וכל זה,כולם יודעים שדתייה אני לא .אני באה עם האמת המצב הנפשי שלי על הפנים רק מפחיד אותי שלא יאמינו לי...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 אוגוסט 2013 12:03

theyletmego1234 כתב:
אורח כתב:יותר פשוט שתלכי לרבנות ותצהירי שאת דתייה. זה ממש קל, הרבה יותר מלהוציא נפשי כיוון שמבחינת הרבנים צריך "לשחרר את כל הבנות"

אין לי כוח לשקרים ... אני לא מתכוונת לשחק אותה וללבוש חצאיות וכל זה,כולם יודעים שדתייה אני לא .אני באה עם האמת המצב הנפשי שלי על הפנים רק מפחיד אותי שלא יאמינו לי...

קיימת סבירות שלא יאמינו לך בהתחלה, כיוון שרבים וטובים מנסים להשתמט בדרך זו (אין זה אומר שאת מנסה לעשות זאת). לכן תצטרכי להיות עקבית ולנהוג על פי טרגט 21. לבסוף תשוחררי ללא ספק.
theyletmego1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי theyletmego1234 » 06 אוגוסט 2013 12:26

אורח כתב:
theyletmego1234 כתב:

קיימת סבירות שלא יאמינו לך בהתחלה, כיוון שרבים וטובים מנסים להשתמט בדרך זו (אין זה אומר שאת מנסה לעשות זאת). לכן תצטרכי להיות עקבית ולנהוג על פי טרגט 21. לבסוף תשוחררי ללא ספק.

אני קוראת פה הרבה על טרגט 21, למישהו יש קישור ?
ומה אתה אומר לפי דעתך ..המכתבים זה התחלה טובה..?
תודה על העזרה
theyletmego1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי theyletmego1234 » 06 אוגוסט 2013 12:37

ויש לי שאלה ממש חשובה ודחופה להיום יש לי זימון ב13.8 ליום המאה שוב האם להתקשר למיטב לדחות או לא להתקשר בכלל ולא להגיע שוב ? זה כבר הפעם הרביעית -השלישית ..
theyletmego1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי theyletmego1234 » 06 אוגוסט 2013 19:18

הכי רחוק שהם יכלו לדחות לי במיטב זה ל29 לחודש..זה לא שאני אוכל באמת להגיע אבל בסדר :/
בכל הפורום הזה אין אנשים שמעוניינים לענות ולעזור לי ?!?!?!?!? מה יהיה
משה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי משה » 07 אוגוסט 2013 21:13

מומלץ לא להגיע(ככה את מראה שאת רצינית לגבי לא ללכת לצבא). אם בכול זאת הגעת-אל תתפקדי ותכשלי במבחנים. כשהקב"ן ישאל על זה אח"כ תאמרי שזה היה בגלל לחץ חברתי שהגעת.
אני ממליץ לקרוא את שאר המדריכים ואת טרגט 21, מדריך גונזו לקבניסט וכו שנמצאים בפורום או בחתימה שלי
כול מה שרציתם לדעת על איך לצאת מהצבא:
viewtopic.php?p=96644#p96644
https://www.dropbox.com/sh/9is6d2vbbii3oga/qW-Kvz7LYl
theyletmego1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי theyletmego1234 » 08 אוגוסט 2013 14:24

משה כתב:מומלץ לא להגיע(ככה את מראה שאת רצינית לגבי לא ללכת לצבא). אם בכול זאת הגעת-אל תתפקדי ותכשלי במבחנים. כשהקב"ן ישאל על זה אח"כ תאמרי שזה היה בגלל לחץ חברתי שהגעת.
אני ממליץ לקרוא את שאר המדריכים ואת טרגט 21, מדריך גונזו לקבניסט וכו שנמצאים בפורום או בחתימה שלי

תודה על ההיענות , אני באמת לא מסוגלת להגיע לשם ... אני ממש בחרדה, יש דרך לדבר פה בפרטי?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 אוגוסט 2013 01:15

theyletmego1234 כתב:
משה כתב:מומלץ לא להגיע(ככה את מראה שאת רצינית לגבי לא ללכת לצבא). אם בכול זאת הגעת-אל תתפקדי ותכשלי במבחנים. כשהקב"ן ישאל על זה אח"כ תאמרי שזה היה בגלל לחץ חברתי שהגעת.

תודה על ההיענות , אני באמת לא מסוגלת להגיע לשם ... אני ממש בחרדה, יש דרך לדבר פה בפרטי?

את בחרדה כי את מטומטמת, אמרו לך לכי תצהירי דת ואת מתעקשת להראות כמה את מפגרת וללכת בדרך יותר קשה, אז תעשי מה שבא לך אם את יודעת הכל וחלאס לזיין בשכל...
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 09 אוגוסט 2013 12:57

אורח כתב:
theyletmego1234 כתב:

את בחרדה כי את מטומטמת, אמרו לך לכי תצהירי דת ואת מתעקשת להראות כמה את מפגרת וללכת בדרך יותר קשה, אז תעשי מה שבא לך אם את יודעת הכל וחלאס לזיין בשכל...

הצהרת דת שקרית היא עבירה פלילית (אם כי בפועל לא מעמידים לדין על כך אלא מבטלים את הפטור) ועלולים לתפוס את מי שמשקרת. זה הפטור הקל ביותר להשגה לבנות, אבל יש לו גם החסרונות האלה. להגדיר כל בת שלא רוצה להשתחרר בהצהרת דת שקרית כ"מטומטמת" זה מרחיק לכת ולא נכון.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 אוגוסט 2013 00:01

פרופילניק אתה באמת מדבר מהתחת, הדרך היחידה ש"תופסים" מישהי על הצהרת דת שגויה זה פעם בכמה שנים כשצה"ל רוצה להראות בעיתון כותרת, בדיוק כמו שקרה כשניסו להעמיד את בעלי האתר הזה "לדין" (רצו כותרת ריקה מתוכן וקיבלו).

חוץ מזה לא מבוטל שום פטור, צה"ל לא צריך כל פקידה וממש מעניין אותו לבדוק כל אחד שהצהירה על דת...

אז לך לישון על האף

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 11 אורחים