אני בטיפולים רפואיים והם רוצים לגייס - מה עושים ?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

BassOutcast
יצירת קשר:

אני בטיפולים רפואיים והם רוצים לגייס - מה עושים ?

הודעהעל ידי BassOutcast » 08 אוגוסט 2013 13:43

קודם כל היי , אני חדש פה , אחלה פורום.
קיצר יש לי בעיה רפואית כבר כמה חודשים שזה החמיר גם בזמן האחרון שאני הולך לשרותים כל איזה חצי שעה , כאילו גם אם סיימתי אני מרגיש שיש עוד אבל אני לא יכול להוציא ואני יודע שאני אחזור עוד 10 דקות להוציא עוד קצת ... ועוד קצת ... וזה מתגבר במצבי לחץ. אני הלכתי עשיתי את כל הבדיקות והרופא אמר שלפי הדם והשתן הכל אצלי בריא אז הפנה אותי לאורולוג לעשות אולטרה סאונד , והתור הכי קרוב שיש זה ב-3 בספטמבר. בנוסף לזה יש לי מהילדות רעד בידיים , במיוחד כשאני עושה משהו שדורש ריכוז. קיצר היה גיוס ב-30 ליולי , לא באתי ופיקססתי אישורי מחלה , פיקססתי להם כבר 2 והם אמרו טוב תבוא היום כי נגמר האישור ולך לרופא ונראה אם לדחות את הגיוס. אחרי סיפורים והמתנות של שעות הפגישו אותי עם הרופא ההוא , הוא הוריד לי פרופיל ל-82 ואמר כשיר לגיוס ... ושתבינו , רצו לגייס לחיל ההנדסה. עכשיו על הבעיה הרפואית של השתן הוא לא אמר כלום , למרות שזה ביומיום בלתי נסבל והוא אמר שזה לא נורא , ועם כל הרעד בידיים (שהוא ראה ואמר שיש) הוא רצה לגייס אותי להנדסה. קיצר הלכתי למדור תנועה שוב וזאת אמרה לי למה לא הבאתי ציוד לגיוס ... אני כזה "מה זאת אומרת ציוד ? אמרו לי לבוא לפה לבדיקות רפואיות" היא אמרה שלא והתחילה להתווכח. בסופו של דבר היא אמרה שאני צריך לעלות היום לאוטובוס ואם לא אני יענו בטיפולה של המשטרה הצבאית תחת הסטטוס "משתמט!" , כמובן שלא עליתי על שום אוטובוס אלא יצאתי הביתה.

עכשיו הקטע - אני יודע שלא משנה איפה אני אתחנן הם יקחו אותי להנדסה הזאת , ותכלס אין לי בעיה לשבת כמה חודשים אם הברירה היא בין זה ללנטרל מוקשים ומה לא (חוץ מזה שכמה חודשים זה לא 3 שנים). כבר יש לי תור לפסיכיאטר ואני אנסה לצאת על נפשי (כי יש לי בתכלס כמה בעיות שיכולות להוציא אותי).
השאלות שלי הן :
1.תוך כמה זמן המשטרה הצבאית באה ומתחילה לדפוק לך בדלת ?
2.האם בשלב זה אני עדיין אוכל לצאת על נפשי או משהו ?
3.מה התנאים בכלא צבאי ? לכמה זמן יושיבו אותי שם במידה ואני לא אצא על נפשי ואסרב להתגייס , והאם אחרי זה יהיה לי פטור מהצבא ?

תודה מראש. :)
alex gerenshtein

לגבי משטרה צבאית

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 08 אוגוסט 2013 13:55

מה שכן עכשיו אף אחד לא יבוא אליך לדפוק בדלת אבל בשלב יותר מאוחר זה עלול לקרות צריך לחכות לפחות חודש חודשיים ככה עד שישלחו אליך עד הבית בילוש
יש מקרים שלוקח שנים עד שמגיעים אליך ויש כאלה שהרבה לפני כל אחד ולגופו ככה שאין אפשרות לדעת ב 100% מתי יבוא לקחת אותך ואגב אם יקחו אותך זה כבר בדוק יהיה ישר למעצר שתהיה בעניינים פה

ולגבי שאר שאלות אין לי מושג ככה שתצטרך להמתין עד שיענו לך

בהצלחה בהמשך
BassOutcast
יצירת קשר:

Re: לגבי משטרה צבאית

הודעהעל ידי BassOutcast » 08 אוגוסט 2013 14:01

alex gerenshtein כתב:מה שכן עכשיו אף אחד לא יבוא אליך לדפוק בדלת אבל בשלב יותר מאוחר זה עלול לקרות צריך לחכות לפחות חודש חודשיים ככה עד שישלחו אליך עד הבית בילוש
יש מקרים שלוקח שנים עד שמגיעים אליך ויש כאלה שהרבה לפני כל אחד ולגופו ככה שאין אפשרות לדעת ב 100% מתי יבוא לקחת אותך ואגב אם יקחו אותך זה כבר בדוק יהיה ישר למעצר שתהיה בעניינים פה

ולגבי שאר שאלות אין לי מושג ככה שתצטרך להמתין עד שיענו לך

בהצלחה בהמשך

מאה אחוז שאף אחד לא יבוא ? כי אני מכיר את הקטע של ה-45 יום אבל שמעתי גם על כאלה שבאו להם אחרי 13 יום ומה לא.
ואין לי בעיה ללכת למעצר , הכל עדיף על חיל הנדסה קרבית , הקטע הוא על כמה ישפטו , מה התנאים שם והאם זה יענו במקום ה-3 שנים שהם רצו לשלוח אותי ?
alex gerenshtein

רגע לגבי ה 45

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 08 אוגוסט 2013 14:13

אתה מתכוון שזה היום שאתה הופך מנפקד לעריק אם לזה התכוונת אז החוק השתנה כיום זה כבר מ היום הראשון ועד יום 20 אתה נפקד ומהיום ה 21 אתה הופך מנפקד לעריק אבל זה לא כזה רלוונטי אליך הם באים מתי שהם רוצים הנה לדוגמא כמו שרשמת ששמעת שבאו אחרי 13 יום וכאלה אז בידיוק כמו שרשמתי לפני שיש כאלה שמגיעים אליהם לפני ויש כאלה שלוקח זמן
BassOutcast
יצירת קשר:

Re: רגע לגבי ה 45

הודעהעל ידי BassOutcast » 08 אוגוסט 2013 15:05

alex gerenshtein כתב:אתה מתכוון שזה היום שאתה הופך מנפקד לעריק אם לזה התכוונת אז החוק השתנה כיום זה כבר מ היום הראשון ועד יום 20 אתה נפקד ומהיום ה 21 אתה הופך מנפקד לעריק אבל זה לא כזה רלוונטי אליך הם באים מתי שהם רוצים הנה לדוגמא כמו שרשמת ששמעת שבאו אחרי 13 יום וכאלה אז בידיוק כמו שרשמתי לפני שיש כאלה שמגיעים אליהם לפני ויש כאלה שלוקח זמן

אוקיי , אז יענו מעכשיו אני נחשב עריק או מעכשיו אני נפקד ועוד 20 יום אני עריק ?
ואפשר תשובה בנוגע לכלא הצבאי ?
alex gerenshtein

כרגע אתה נפקד

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 08 אוגוסט 2013 15:15

וכשיגיע היום ה 21 אז אתה הופך לעריק באופן רשמי

אבל כל עוד לא התגייסת לא עברת שרשרת החיול וכאלה אז 2 ההגדרות האלו נפקדות ועריקות לא נוגעות אליך אלה רק למי שכבר התגייס לפימה שאני יודע פשוט אתה נחשב או לסרבן גיוס או למשתמט או שגם וגם במקרה הגרוע והרע ביותר

ולגבי הכלא אין לי מושג אחרת היתי עונה לך בשמחה

רגע אתה התגייסת כבר או שעוד לא?
BassOutcast
יצירת קשר:

Re: כרגע אתה נפקד

הודעהעל ידי BassOutcast » 08 אוגוסט 2013 16:04

alex gerenshtein כתב:וכשיגיע היום ה 21 אז אתה הופך לעריק באופן רשמי

אבל כל עוד לא התגייסת לא עברת שרשרת החיול וכאלה אז 2 ההגדרות האלו נפקדות ועריקות לא נוגעות אליך אלה רק למי שכבר התגייס לפימה שאני יודע פשוט אתה נחשב או לסרבן גיוס או למשתמט או שגם וגם במקרה הגרוע והרע ביותר

ולגבי הכלא אין לי מושג אחרת היתי עונה לך בשמחה

רגע אתה התגייסת כבר או שעוד לא?

אמרתי שלא. לא עליתי על האוטובוס לתל השומר , ואמרו לי שאני נחשב משתמט. מה זה אומר בדיוק ?
alex gerenshtein

אוקי, משתמט זה שאתה התחמקת

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 08 אוגוסט 2013 17:15

מיום הגיוס שלך
מקווה שכעת הבנת?
BassOutcast
יצירת קשר:

Re: אוקי, משתמט זה שאתה התחמקת

הודעהעל ידי BassOutcast » 08 אוגוסט 2013 17:42

alex gerenshtein כתב:מיום הגיוס שלך
מקווה שכעת הבנת?

אה אוקיי. סבבה.
מישהו יכול לענות לגבי הכלא ?
BassOutcast
יצירת קשר:

Re: אני בטיפולים רפואיים והם רוצים לגייס - מה עושים ?

הודעהעל ידי BassOutcast » 09 אוגוסט 2013 00:20

משה כתב:מוזמן לקרוא להנעתך
http://www.4shared.com/office/xSqfTDSJ/ ... guide.html

זה הפוך אצלי :?
BassOutcast
יצירת קשר:

הודעהעל ידי BassOutcast » 15 אוגוסט 2013 10:24

יש לי עוד משהו לשאול - היום הם כבר התקשרו אליי ולא עניתי , למישהו יש מושג מה אולי הם רצו ? ואגב שמתי לב עוד בצו הגיוס רשומה הכתובת הישנה שלי , ועברתי דירה לפני יותר מ-8 חודשים בעוד שהצו הגיע לפני בערך חודש (זה הגיע לתיבת דואר שלנו בסניף המקומי של הדואר , לא לבית) , וגם נזכרתי שהם אמרו שאני צריך לעדכן אותם אם אני משנה כתובת , מה שלא עשיתי. יש לזה איזשהו קשר ?
אני עכשיו רוצה לקבוע פגישה עם קצין העיר ולהסביר מה הבעיה שלי , לנסות לדחות את הגיוס ולהתמיין לא לקרבי , יש למישהו עצות ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 אוגוסט 2013 16:18

בכלא הצבאי כנראה שתהיה בפלוגה א שזה כמו טירונות 02 רק בלי מטווחים. עם המצב הרפואי שלך זה בעיה, אחי. הם יכולים להעמיד את האסירים הרבה זמן בלי לזוז עם רגליים צמודות ולך שאתה צריך כל 10 דקות זה יהיה קשה. אתה תוכל לבקש אישור רפואי מהרופא של הכלא ביום אחרי שתגיע כשכול האסירים החדשים נקלטים. יכול להיות שבכלל לא תרצה אישור כי לא יהיה לך נעים לבקש מהמפקדת כל פעם לפני כולם. מה שאני מציע לך זה לצאת לגמרי מהצבא ולא רק לצאת מקרבי.
הדרך הקלה זה לצאת על 21 נפשי ועם המצב הרפואי שלך והדיכאון שהצבא גרם לך ועם המדריך באתר זה הדרך הקלה נראה לי.
אתה יכול לנסות גם לדחות את הגיוס וללכת לבדיקות רפואיות באזרחי. את הדחייה של הגיוס אתה יכול להשיג אם ההורים שלך ילחצו על קצין העיר.
שיהיה בהצלחה אחי לכל מקרה. אל תישבר מהבני זונות שיש בצבא(גם הפקידה שלא יודעת שזומנת לבדיקות וגם הרופא המניאק שמזלזל במצב הרפואי שלך כי הוא אידיוט ולא מכיר אותו. אלה בדרך כלל האנשים בצבא ובגלל זה אני ממליץ לך לצאת) .
יש קישור לויקיפדיה
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7 ... 7%90%D7%99

תחפש גם עוד קישורים בגוגל. בהצלחה שוב.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים