איפה אני עומדת עכשו??

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

gailkim
יצירת קשר:

איפה אני עומדת עכשו??

הודעהעל ידי gailkim » 22 אוגוסט 2013 18:42

אז ככה, התגייסתי לפני חודש וקצת ומאז שהתגייסתי חוויתי דיכאונות כל הזמן, קשיי הסתייגלות
למערכת, כל יום בכי ,חוסר תיאבון ושינה, המסגרת פשוט מדכא אותי ובאמת שלא בשבילי!).
עשיתי טירונות 02 בצריפין וגם זה היה בקושי, לא עשיתי שם כמעט כלום ,אין יום שעברתי שם בלי בכי ,קושי להתחבר עם בנות , פחד מללבוש מדים בחוץ בגלל סרטים שהראו לנו במהלך הטירונות( אני יודעת שזה נשמע הזוי אבל אמיתי ) היה לי קשה לעבור טירונות גם מבעיות בריאותיות שיש לי הפרופיל שלי 45.

ביקשתי לראות קבן בטירונות , קבעו לי ובפגישה איתו הוא ראה את המצב שלי אבל אמר שהוא לא יכול לשחרר אותי מהצבא כי אני בשבוע הראשון וכולם מרגישים ככה אז הוא קבע לי פגישה נוספת שבוע הבא. במהלך השבוע הזה היו לי סוגי התלבטיות אם להישאר או לא ,רציתי בכל זאת להתגייס לתפקיד מסויים שמאוד רציתי ובאמת רציתי לתת לעצמי צ'אנס ולנסות להסתגל ולראות מה איתי ולסיים טירונות בכדי שלא יהיו לי בעיות אחר כך, כשהגיע הפגישה השנייה עם הקבן הייתה בסיום הטירונות לפני חלוקת הצווים של ההתייצבות , אמרתי לו שאני בסדר ואני רוצה להמשיך הוא איחל לי בהצלחה נתן לי קהס 42 וזהו, אחרי כמה שעות כמובן שתחרטטתי על זה ובכיתי שוב.
הגיע חלוקת הצווים מסתבר שלא קיבלתי מה שרציתי ובכלל הרגשה נוראית.
כשהגיע רגע ההתיצבות לסדיר כשרצו לקבל אותי לראיון שיבוץ בכיתי כמו מטורפת ולא יכולתי לעשות כלום , הקצינה לא הבינה מה קורה איתי והסברתי לה והיא דיברה עם אימא שלי, אמרתי לה שאני רוצה קבן מהר, היא הפנתה אותי מיידית לקבנית בתל השומר, שם הייתי באמת במצב נפשי נוראי ,עם נטיות אובדניות , רציתי רק לצאת מהצבא. היא דיברה עם אימא שלי וסיפרה לה הכל .
היא אמרה לי בסוף שהיא קבעה לי פגישה עם הקבן שטיפל בי כל הטירונות כי הוא יודע מה הסיפור שלי ונתנה המלצה לשיחרור וגימלים עד לפגישה איתו.
הגיעה הפגישה והוא ראה המצב שלי באמת לא בסדר והדיכאוונות והפחדים נהיו חמורים יותר ואחרי שני פגישות איתו שבמהלכם היתבססו על ימי גימלים וימי חופש מהקצינה ,הוא נתן לי המלצה לשיחרור 21 ותור לפסיכיאטר צבאי בתל השומר ואמר לי להיות רגועה. שעדיין לא נקבע תור בנתיים אני בגימלים וימי חופשה עד שיודיעו לי על התאריך פגישה איתו.
אני מקווה מאוד שאני בדרך לשיחרור קשה לי כבר להיות במסגרת הזאת!:(
מה אתם אומרים?
אורח

Re: איפה אני עומדת עכשו??

הודעהעל ידי אורח » 23 אוגוסט 2013 03:24

את בחוץ אפשר לומר 90%
gailkim
יצירת קשר:

הודעהעל ידי gailkim » 26 אוגוסט 2013 12:29

יש הבדל בין פסיכיאטר צבאי בצריפין לבין תל השומר? פליז זה דחוףף
ואפשר עוד תגובות
epk
יצירת קשר:

הודעהעל ידי epk » 02 ספטמבר 2013 11:57

שלום גאילקים,

משום שעברת את המשוכות הבאות:
- המלצת קב"ן לשחרור
- קשר של גורמי צבא עם הורייך
- הפניה לפסיכיאטר בתל-השומר

ישנו סיכוי גבוה מאוד שתשוחררי כבר לאחר הפגישה הזו. זה כמעט ודאי, למיטב ידיעתי (אני מנוסה יותר בענייני כלא מאשר קב"ן).

לכן גם אני ממליץ לך לנסות לעשות פעילות קצת יותר מרגיעה בשביל להפיג את המתח, זה כנראה יסתיים בקרוב. אם תרצי, תוכלי לקרוא קצת מן הסיפורים האישיים של אנשים אשר השתחררו דרך קב"ן ותראי שאת נמצאת ממש בסוף התהליך.

בהצלחה!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 23 אורחים