מה אני אמור לעשות בצו ראשון בשביל להשתחרר מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

GUY112
יצירת קשר:

מה אני אמור לעשות בצו ראשון בשביל להשתחרר מהצבא

הודעהעל ידי GUY112 » 26 אוקטובר 2013 18:59

אני בן 16 ויש לי צו ראשון בעוד שבועיים בערך.
קראתי את הטרגט 21 ואני גם ככה דיי דכאוני אז קל לי להכנס לדמות עכשיו השאלה שלי היא מה לעשות בצו ראשון
איזה שאלות ישאלו אותי מה לענות ואיך לענות
האם לבקש קב"ן או שהם יפנו אותי לבד
ובמבחן הזה במחשב לענות בכוונה הכל לא נכון?
אני חייב עזרה אני חייב להוציא פטור מהצבא
GUY112
יצירת קשר:

Re: מה אני אמור לעשות בצו ראשון בשביל להשתחרר מהצבא

הודעהעל ידי GUY112 » 27 אוקטובר 2013 18:56

מישהו?זה דיי דחוף לי
משה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי משה » 27 אוקטובר 2013 21:13

GUY112 כתב:אני בן 16 ויש לי צו ראשון בעוד שבועיים בערך.
קראתי את הטרגט 21 ואני גם ככה דיי דכאוני אז קל לי להכנס לדמות עכשיו השאלה שלי היא מה לעשות בצו ראשון
איזה שאלות ישאלו אותי מה לענות ואיך לענות

שאלות עליך, על חברים, על משפחה, על בצפר. תנסה להגיד משהוא בסגנון "מה זה משנה" , כמו שכתוב בטרגט 21 ושאר המדריכים(שנמצאים בחתימה שלי). אני ממליץ לקרוא אותם שוב.

GUY112 כתב:האם לבקש קב"ן או שהם יפנו אותי לבד

לא, אין קב"ן. יש לך שיחה עם מאבחנת/מראיינת אישית. להתנהג כמו שהיית מתנהג אצל קב"ן. להדגיש שאתה לא רוצה להתגייס.
רק אחרי שהוצאת חוות דעת מפסיכולוג אתה יכול לבקש קב"ן. עדיף אפילו שתוציא חוות דעת מפסיכולוג שיש לך דיכאון לפני הצו ראשון כדי שתוכל להגיע איתה/לפקסס אותה לצו ראשון. אין כמו רושם ראשוני, למרות שאם לא הספקת אז אפשר אחר כך לתקן.
GUY112 כתב:ובמבחן הזה במחשב לענות בכוונה הכל לא נכון?
אני חייב עזרה אני חייב להוציא פטור מהצבא

כן. זה יוריד את הערך שלך בפני הצבא ולכן יעזור לך. זה לא לענות לא נכון- זה ללחוץ ENTER ENTER ENTER כול הזמן (יש הבדל).
אל תדאג, אם תעשה ככה עם חוות דעת והכול, לא תגוייס לצבא.
כול מה שרציתם לדעת על איך לצאת מהצבא:
viewtopic.php?p=96644#p96644
https://www.dropbox.com/sh/9is6d2vbbii3oga/qW-Kvz7LYl
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 27 אוקטובר 2013 23:05

משה כתב:לא, אין קב"ן. יש לך שיחה עם מאבחנת/מראיינת אישית. להתנהג כמו שהיית מתנהג אצל קב"ן. להדגיש שאתה לא רוצה להתגייס.
רק אחרי שהוצאת חוות דעת מפסיכולוג אתה יכול לבקש קב"ן. עדיף אפילו שתוציא חוות דעת מפסיכולוג שיש לך דיכאון לפני הצו ראשון כדי שתוכל להגיע איתה/לפקסס אותה לצו ראשון. אין כמו רושם ראשוני, למרות שאם לא הספקת אז אפשר אחר כך לתקן.

המשפט שהדגשתי בתשובה שלך אינו נכון. הוא נכון אחרי הצו הראשון - אך במהלך הליכי הצו הראשון (לאו דווקא באותו יום) אפשר לקבל זימון לקב"ן גם בלי חוות דעת מפסיכולוג או מפסיכיאטר. כך למשל קרה אצלי - קיבלתי זימון לקב"ן לאחר שביקשתי זאת בצו הראשון. אך מובן שחוות דעת כזו יכולה לעזור.
GUY112
יצירת קשר:

הודעהעל ידי GUY112 » 28 אוקטובר 2013 07:41

לפי מה שהבנתי המראיינת אם היא תראה שיש לי תסמינים של דיכאון היא תפנה אותי לבד לקב"ן לא?
ועוד משהו יש לי הרבה אישורים על בעיות רפואיות אחד מהם זה מגרנות קשות אני יכול להשתמש בזה בכך שלהגיד שבגלל הדכאון ומצבי לחץ כל הזמן כואב לי הראש?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 אוקטובר 2013 21:10

GUY112 כתב:לפי מה שהבנתי המראיינת אם היא תראה שיש לי תסמינים של דיכאון היא תפנה אותי לבד לקב"ן לא?
ועוד משהו יש לי הרבה אישורים על בעיות רפואיות אחד מהם זה מגרנות קשות אני יכול להשתמש בזה בכך שלהגיד שבגלל הדכאון ומצבי לחץ כל הזמן כואב לי הראש?

אם המטרה שלך זה פטור, המגרנות לא משנות יותר מידי. אתה בסיטואציה מעולה, כי אתה כולה בצו הראשון ויש לך הזדמנות לקבל פטור, יחסית, באופן הכי פשוט.

אם תגיד "אני לא רוצה להתגייס" מול המראיינת סביר שהיא תפנה אותך לקבן או שתשאל אותך אם אתה רוצה לראות קבן (אתה יכול למלמל "כן"). שוב, יותר חשוב איך אתה אומר את הדברים מאשר מה אתה אומר. תשנן את טרגט 21 ותתנהג בדיוק כמו שכתוב, מולה, מול הקבן, ומול כל בנאדם שאתה פוגש שמה.

אני מסכים עם הקודמים שאמרו ללחוץ אנטר על כל תשובה, כי בתור בנאדם אובדני, מזה משנה לך תשובה נכונה או לא נכונה? הכל בסופו של דבר מסתכם בעצב שלך שהדבר היחיד שיסיים אותו זה התאבדות. שוב, זו רק המחשבה שצריכה להיות אצלך בראש כשאתה מציג את הדמות, להגיד "אני אובדני" זה מתכון מספר 1 ללא לקבל פטור. להגיד "אני מדוכא" גם לא יתן לך פטור ורק ירחיק אותך ממנו. בנאדם אובדני לא ממש מדבר, אלא יותר ממלמל, בד"כ בלי לשים לב לסביבה שלו או למה ששואלים אותו, דברים כמו "קשה לי..."/"אני לא יודע..."/"מה זה משנה..."

הכל כתוב בטרגט שחור על גבי לבן.
GUY112
יצירת קשר:

הודעהעל ידי GUY112 » 01 נובמבר 2013 20:21

אז לבקש קב"ן או שהמראיינת תתן לי הזמנה לקב"ן?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 נובמבר 2013 12:37

לבקש מהמראיינת או ממי שעושה לך בדיקת רפאוית.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 נובמבר 2013 12:37

לבקש מהמראיינת או ממי שעושה לך בדיקת רפאוית.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 12 אורחים