לא יודע מה לעשות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

flexninho
יצירת קשר:

לא יודע מה לעשות

הודעהעל ידי flexninho » 28 אוקטובר 2013 18:04

שלום, התגייסתי באוג לחילוץ והצלה ועשיתי זאת למרות בעיות כלכליות קשות בבית. חשבתי שהמשקית תש תוכל לעזור לי עד רמה שאני יוכל לשרת בקרבי ועדיין להצליח לעזור בבית, אך אחרי 3 חודשים אני כבר פשוט שבור. הדבר היחיד שהמשקית פתחה בשבילי זה סיוע כלכלי שלא יגיע אפילו לאלף שקל, וחוץ מזה כלום. לאבא שלי יש חוב לבית משפט של כמה מאות אלפי שקלים ובנוסף לזה לאמא שלי יש מינוס ענקי בבנק שרק הולך וגדל בגלל חובות והלוואות. הסברתי את כל זה למשקית והבאתי את כל המסמכים כולל מכתב מהעורך דין של אבי שרשם בפירוט שלמשפחה אין אפשרות לצאת מהחובות האלה בעתיד הנראה לעין וכל זה לא עזר. בגלל ששני ההורים שלי עובדים )שניהם עם משכורת מינימום( אז אין שום אפשרות לעזור לי יותר ממה שהציעו לי. עכשיו המשפחה שלי צריכה בערך 6-7 אלף שקל כל חודש רק כדי שהמינןס לא יגדל, ואין להורים שלי איך לעשות את זה. הסברתי למפקד שלי, למ"מ ולמשקית תש שאם אני לא יתחיל לעבוד עכשיו כל יום גם אם זה רק 5-6 שעות אז המשפחה שלי פשוט תקרוס כלכלית כי אין להם שום דבר שמחזיק אותם, ומה הייתה התגובה שלהם? לא. פשוט אמרו לי בפנים שאני צריך לנתק את המשפחה ממני כשאני בצבא ולשכוח מהם ושזה לא התפקיד שלי לעזור להם. מה אני אמור לעשות עם כזה דבר? אני כבר לא יודע מה לעשות ואני פשוט בדיכאון כל יום רק מלחשוב על זה שההורים שלי עכשיו סוחטים כל אגורה בשביל לסגור תחודש ואני תקוע כאן בגלל שמפקד כזה או אחר החליט שהמשפחה שלי לא חשובה לאף אחד.
טרקי

Re: לא יודע מה לעשות

הודעהעל ידי טרקי » 28 אוקטובר 2013 19:26

ליבי איתך. בצבא באמת לא אכפת לאף אחד מה הסיפור שלך, הם לא שם כדי לעזור לך.
נשמע שאתה במצב קשה של חוסר בחירה, אבל דווקא מכאן אתה צריך לבחור האם להישאר בצבא- במסגרת המפלצתית הזו שלא תוכל לעזור לך כלכלית ולא תוכל לעזור למשפחה שלך, או לצאת ממנה ולפרנס... אתה צריך לחשוב גם על עצמך פה ומה יעשה לך טוב.
מבחינת הצבא, אין דרך לגרום להם לאפשר לך יותר סיוע כלכלי. הם לא יתנו... לאנשים עם פשיטות רגל הם לא נותנים, ובגלל שיש לך שני הורים עובדים אז בכלל המוטיבציה שלהם לעזור תהיה אפסית...

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 35 אורחים