עזרה: פטור באמצעות עו"ד

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

נוח
יצירת קשר:

עזרה: פטור באמצעות עו"ד

הודעהעל ידי נוח » 30 דצמבר 2013 00:36

אהלן אנשים.
אני עתודאי בלימודים כרגע ואני מעוניין לצאת מהצבא. יש לי סיבוכים מפה ועד הודעה חדשה במשפחה (דברים רציניים ששמים אותי כרגע בטיפול פסיכולוגי), ובנוסף חובות של 20 אלף שקל בבנק. בגלל שכל הנתונים שלי טובים ולא הייתי בעייתי בטירונות קשה לי להאמין שאני אצליח לצאת על נפשי אז חשבתי על האפשרות של עו"ד. מה דעתכם? יש לזה סיכוי?
אורח

Re: עזרה: פטור באמצעות עו"ד

הודעהעל ידי אורח » 30 דצמבר 2013 01:06

נוח כתב:אהלן אנשים.
אני עתודאי בלימודים כרגע ואני מעוניין לצאת מהצבא. יש לי סיבוכים מפה ועד הודעה חדשה במשפחה (דברים רציניים ששמים אותי כרגע בטיפול פסיכולוגי), ובנוסף חובות של 20 אלף שקל בבנק. בגלל שכל הנתונים שלי טובים ולא הייתי בעייתי בטירונות קשה לי להאמין שאני אצליח לצאת על נפשי אז חשבתי על האפשרות של עו"ד. מה דעתכם? יש לזה סיכוי?

לא.
SeruvDotCom

הודעהעל ידי SeruvDotCom » 30 דצמבר 2013 01:19

עו"ד יכול לעזור לך--להגדיל את החוב בבנק. חוץ מזה, כלום. לך לקב"ן.
http://www.seruv.com/blog
כי הגיוס הוא עבדות!
Zander
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Zander » 30 דצמבר 2013 04:30

עוד עושה דבר אחד, שולח מכתב
אם אתה רוצה קבן ולא נותנים לך הוא עוזר.
הפטור הוא עדיין נפשי.

אם אתה רוצה אי התאמה וכבר התגייסת תתכונן לשרוף שנה וחצי בכלא ועריקות.
Zander
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Zander » 30 דצמבר 2013 04:30

עוד עושה דבר אחד, שולח מכתב
אם אתה רוצה קבן ולא נותנים לך הוא עוזר.
הפטור הוא עדיין נפשי.

אם אתה רוצה אי התאמה וכבר התגייסת תתכונן לשרוף שנה וחצי בכלא ועריקות.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 30 דצמבר 2013 12:17

הרושם שהשארת פה או שם לא כל כך משנה. מה שמשנה זה ההתרשמות של הקבן ממך
קח בחשבון שמהעתודה מאוד קשה לצאת, בכל הדרכים - אתה לא הראשון שהבין שהוא חתם 10 שנים מהחיים שלו למדים
מה שקןדם כל והכי יעזור לך זה לצאת מהעתודה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
משה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי משה » 30 דצמבר 2013 13:12

יש לך פחות מ80% מהתואר? אם כן אז יותר קל לצאת מעתודה.
כול מה שרציתם לדעת על איך לצאת מהצבא:
viewtopic.php?p=96644#p96644
https://www.dropbox.com/sh/9is6d2vbbii3oga/qW-Kvz7LYl
נוח
יצירת קשר:

הודעהעל ידי נוח » 02 ינואר 2014 18:28

אני רק שנה בתוך התואר, רחוק מה80%. אז קבן ולא פסיכיאטר אזרחי? ואם חברה שלי נכנסה להריון ויש לי מכתב מגניקולוג? ובאמת אני אצטרך לשבת בכלא לפני שאני אוכל להוציא נפשי?
תודה רבה על העזרה!
katya

הודעהעל ידי katya » 02 ינואר 2014 19:01

אם אתה שנה ראשונה רק אז תפרוש מעתודה ויהיה לך הרבה יותר קל לצאת
משה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי משה » 02 ינואר 2014 23:23

נוח כתב:אני רק שנה בתוך התואר, רחוק מה80%.

1. מכיוון שאתה בשנה ראשונה, אז הרבה יותר קל לפרוש. נצל זאת.
נוח כתב:אז קבן ולא פסיכיאטר אזרחי?

2. תוציא חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי, כדי לבקש קב"ן. קב"ן זה פסיכיאטר צבאי שהוא זה שמחליט אם לתת לך פטור.
נוח כתב:ואם חברה שלי נכנסה להריון ויש לי מכתב מגניקולוג?

אז מה הקשר? ונראה לי שאז יש לך צרות יותר גדולות מצבא.
נוח כתב: ובאמת אני אצטרך לשבת בכלא לפני שאני אוכל להוציא נפשי?

אף אחד לא יכול להבטיח לך שום דבר פה בפורום. מי שמחליט על השחרור זה הקב"ן, ואם הוא מחליט שאתה כשיר, אז תצטרך לעשות טירונות, ואם תסרב(כי אתה לא רוצה להתגייס) אז תלך לכלא, אבל אם תקשיב לעצות פה ותפעל נכון, אז רוב הסיכויים שלא תכנס לכלא. מה גם שמנפחים את הסיפורים על כלא צבאי מעל לכול פורפורציה.
נוח
יצירת קשר:

הודעהעל ידי נוח » 03 ינואר 2014 21:24

משה כתב:
נוח כתב:אני רק שנה בתוך התואר, רחוק מה80%.

1. מכיוון שאתה בשנה ראשונה, אז הרבה יותר קל לפרוש. נצל זאת.
נוח כתב:אז קבן ולא פסיכיאטר אזרחי?

2. תוציא חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי, כדי לבקש קב"ן. קב"ן זה פסיכיאטר צבאי שהוא זה שמחליט אם לתת לך פטור.
נוח כתב:ואם חברה שלי נכנסה להריון ויש לי מכתב מגניקולוג?

אז מה הקשר? ונראה לי שאז יש לך צרות יותר גדולות מצבא.
נוח כתב: ובאמת אני אצטרך לשבת בכלא לפני שאני אוכל להוציא נפשי?

אף אחד לא יכול להבטיח לך שום דבר פה בפורום. מי שמחליט על השחרור זה הקב"ן, ואם הוא מחליט שאתה כשיר, אז תצטרך לעשות טירונות, ואם תסרב(כי אתה לא רוצה להתגייס) אז תלך לכלא, אבל אם תקשיב לעצות פה ותפעל נכון, אז רוב הסיכויים שלא תכנס לכלא. מה גם שמנפחים את הסיפורים על כלא צבאי מעל לכול פורפורציה.

קודם כל אני ממש מעריך את הטיפים והעזרה של כולם, אני פשוט שואל הרבה כדי להיות בטוח, ברור אבל שאתם נותנים חוות דעת ולא יותר מזה.
אני שנה שנייה וכבר קיבלתי מימון מהצבא של 12 אלף ולכן פרישה מרצוני תכניס אותי לחוב ענק ואני מנסה להמנע מזה. ממה שקראתי במקומות אחרים הבנתי שעניין ההריון והחוב של 20 אלף בבנק(אני אוסיף לצורך הבהרת תמונת המצב שאמי זרקה אותי מהבית, אבי בחובות של מאות אלפי שקלים ואני גר עם סביי ועוזר להם בכלכלת הבית כמה שאני יכול כסטודנט) יכול להוות עילה לפטור מחמת אי התאמה, שאותו ניתן להוציא רק דרך עו"ד. בכל מקרה אני מאוד מבין את היתרונות של לפרוש לחזור לצבא לקבל חוות דעת של פסיכיאטר אזרחי ולהציג אותה בפני קב"ן, השאלה היא האם אני יכול לבקש קב"ן כעתודאי?
בכל מקרה אני הולך לפגישת התייעצות עם עו"ד בעוד שבועיים ואני אשמח לפרסם מה היה בפגישה כדי אולי גם לעזור לאנשים אחרים המתלבטים במצב דומה.
SeruvDotCom

הודעהעל ידי SeruvDotCom » 03 ינואר 2014 21:41

לגבי החוב: אני מבין שאתה במצב קשה, אבל תחשוב על העלות--כספית, נפשית, מקצועית וכו'--של שש (?) שנים בצבא. תחשוב על כל מה שאתה יכול לעשות בזמן זה כאזרח חופשי. חובות יכולים להביא אותך לפשיטת רגל, שזה לא סוף העולם. הצבא יפשוט לך את האנושיות, וזה גרוע בהרבה.

תזהר מעורך הדין. הוא יכול לעזור, אבל יש לי הרגשה שהוא לא. לצבא לא אכפת מהחובות שלך או ממך, וגם לעורך דין לא. כמה סיפורי הצלחה של "שכרתי עו"ד וקיבלתי פטור" אתה מכיר? כמה סיפורי הצלחה של "הלכתי לקב"ן וקיבלתי פטור" אתה מכיר?

בדיוק.
http://www.seruv.com/blog
כי הגיוס הוא עבדות!
משה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי משה » 03 ינואר 2014 21:49

נוח כתב:קודם כל אני ממש מעריך את הטיפים והעזרה של כולם, אני פשוט שואל הרבה כדי להיות בטוח, ברור אבל שאתם נותנים חוות דעת ולא יותר מזה.
אני שנה שנייה וכבר קיבלתי מימון מהצבא של 12 אלף ולכן פרישה מרצוני תכניס אותי לחוב ענק ואני מנסה להמנע מזה. ממה שקראתי במקומות אחרים הבנתי שעניין ההריון והחוב של 20 אלף בבנק(אני אוסיף לצורך הבהרת תמונת המצב שאמי זרקה אותי מהבית, אבי בחובות של מאות אלפי שקלים ואני גר עם סביי ועוזר להם בכלכלת הבית כמה שאני יכול כסטודנט) יכול להוות עילה לפטור מחמת אי התאמה, שאותו ניתן להוציא רק דרך עו"ד. בכל מקרה אני מאוד מבין את היתרונות של לפרוש לחזור לצבא לקבל חוות דעת של פסיכיאטר אזרחי ולהציג אותה בפני קב"ן, השאלה היא האם אני יכול לבקש קב"ן כעתודאי?
בכל מקרה אני הולך לפגישת התייעצות עם עו"ד בעוד שבועיים ואני אשמח לפרסם מה היה בפגישה כדי אולי גם לעזור לאנשים אחרים המתלבטים במצב דומה.

אם אתה לא מתכוון לשרת בצבא-בכול מקרה תצטרך להחזיר להם את המענק של 12 אלף שקל מהצבא. אין דרך לברות מזה.
אני לא מתמצה בפטור של אי התאמה, אבל אני בספק אם אתה פשוט יכול להגיש תצהיר אצל עו"ד ולקבל פטור. נראה לי קל מדי. ואם אתה רוצה לקבל פטור נפשי-אתה צריך להראות בעיות נפשיות, לא כלכליות, למרות שהן יכולות לעזור. לא כתבת בו איך אתה מתכוון להראות שאתה בדכאון/בעיה נפשית אחרת ציינת רק בעיות כלכליות.
כך בחשבון שבעניין של חובות- אני לא יודע כמה זה יעזור לך בתור סיפור להשתחרר, אבל אלא חובות שאתה תצטרך לשלם, בין אם הצבא יתרשם מהם ובין אם לא. אני מאוד ממליץ(בלי קשר לצבא) לנסות לצמצם את החובות במהירות.
לגבי קב"ן-תחפש בגוגל. מצד אחד התחיילת, אבל מצד שני לא עשיתי טירונות. אני מניח שאפשר.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 03 ינואר 2014 21:52

חברה בהריון לא נותן כלום אם אתם לא נשואים, ואם אתם נשואים אתה מקבל משכורת גבוהה יותר, וזהו. קשיים כלכליים יכולים לתת לך הקלות תש (אישור עבודה) ומשכורת גבוהה יותר, אם יאשרו לך אותם בסופו של דבר. אני עוד לא שמעתי על מישהו שהשתחרר על אי התאמה כי יש לו חובות בלי שהוא עבר כמה סיבובים בכלא. אני עוד לא שמעתי על עורך דין שיכול להוציא מישהו מהצבא - אלא אם כן זה מישהו שעובד מאחורי הקלעים או בשוחד או אני לא יודע איך. עורך דין רגיל יכול רק להגיש בקשות רשמיות בשמך, שאתה יכול להגיש באותה מידה, ולייצג אותך בבית דין צבאי, וזהו בערך, אבל יש לא מעט עורכי דין שמנצלים את המצוקה של אנשים שמסובכים עם הצבא כדי לשאוב מהם כמה אלפים בלי שיש להם באמת מה להציע.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
נוח
יצירת קשר:

הודעהעל ידי נוח » 03 ינואר 2014 22:10

זה דיי מביך לדבר על זה אבל אני בולמי כבר שנה מאז שאמא שלי זרקה אותי והסיטה את שני האחים הקטנים שלי נגדי(אני הבכור). הם, בעזרת אמא, הגישו נגדי צו הרחקה במשטרה על זה שכביכול הכתי אותם כשניסיתי לשכנע אותם להגיע לבקר את אבא כי לא הגיעו להסדרי ראיה. אחרי דיון של תשע שעות בבית משפט יצאתי עם המלצה של שופטת למשטרה להסיר את העניין והמלצה אליי להתרחק מאחיי עד שהם ינסו ליצור איתי קשר. אני יוצא עם חברה מחו"ל (לא יהודייה לכן אינה מסוגלת לעשות עלייה), ולכן יוצא לי לטוס הרבה אליה. לאחרונה, בגלל אי הספק צבירת נקודות זכות בלימודים, הצבא לא מאשר לי לטוס ואחרי ויכוחים רבים הרשו, אבל מאז התחלתי לחתוך את עצמי, לא כדי להתאבד, לא יודע בדיוק למה אבל אני מרגיש צורך לפגוע בעצמי פשוט. אני לא יכול להגיד שמתייחסים אלי רע או שלא מפעילים הגיון. אני לא מעוניין לפרוש בגלל שהמערכת גורמת לי להרגיש רע אלא מהסיבה הפשוטה שאני לא מעוניין להיות חלק מהמערכת ומה שהיא מייצגת ועושה לאנשים שנכנסים אליה. אני מסובך נפשית בלי הצבא ואני מחפש דרך להשתמש בזה כדי לצאת מהצבא.
אני הולך לקרוא את טרגט 21 ושאר המסמכים שבחתימה של משה כדי להמנע משאלות מיותרות, אבל בגלל שכל גופו לעניינו, ובתכלס אני מחפש עזרה, היה חשוב לי לפרסם את הסיפור המלא.

עריכה:
אם אני אורז מזוודה ועוזב לחו"ל, ראיתי שיש מקרים בהם אפשר להסדיר ביקורים זמניים בארץ בלי להכנס לכלא בשגרירות בחו"ל, אבל מדובר באנשים לפני הגיוס לפי מה שהבנתי. מישהו יודע משהו לגבי עתודאים בעניין הזה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 ינואר 2014 22:29

נוח כתב:זה דיי מביך לדבר על זה אבל אני בולמי כבר שנה מאז שאמא שלי זרקה אותי והסיטה את שני האחים הקטנים שלי נגדי(אני הבכור). הם, בעזרת אמא, הגישו נגדי צו הרחקה במשטרה על זה שכביכול הכתי אותם כשניסיתי לשכנע אותם להגיע לבקר את אבא כי לא הגיעו להסדרי ראיה. אחרי דיון של תשע שעות בבית משפט יצאתי עם המלצה של שופטת למשטרה להסיר את העניין והמלצה אליי להתרחק מאחיי עד שהם ינסו ליצור איתי קשר. אני יוצא עם חברה מחו"ל (לא יהודייה לכן אינה מסוגלת לעשות עלייה), ולכן יוצא לי לטוס הרבה אליה. לאחרונה, בגלל אי הספק צבירת נקודות זכות בלימודים, הצבא לא מאשר לי לטוס ואחרי ויכוחים רבים הרשו, אבל מאז התחלתי לחתוך את עצמי, לא כדי להתאבד, לא יודע בדיוק למה אבל אני מרגיש צורך לפגוע בעצמי פשוט. אני לא יכול להגיד שמתייחסים אלי רע או שלא מפעילים הגיון. אני לא מעוניין לפרוש בגלל שהמערכת גורמת לי להרגיש רע אלא מהסיבה הפשוטה שאני לא מעוניין להיות חלק מהמערכת ומה שהיא מייצגת ועושה לאנשים שנכנסים אליה. אני מסובך נפשית בלי הצבא ואני מחפש דרך להשתמש בזה כדי לצאת מהצבא.
אני הולך לקרוא את טרגט 21 ושאר המסמכים שבחתימה של משה כדי להמנע משאלות מיותרות, אבל בגלל שכל גופו לעניינו, ובתכלס אני מחפש עזרה, היה חשוב לי לפרסם את הסיפור המלא.

עריכה:
אם אני אורז מזוודה ועוזב לחו"ל, ראיתי שיש מקרים בהם אפשר להסדיר ביקורים זמניים בארץ בלי להכנס לכלא בשגרירות בחו"ל, אבל מדובר באנשים לפני הגיוס לפי מה שהבנתי. מישהו יודע משהו לגבי עתודאים בעניין הזה?

אתה פשוט מזוכיסט, אתה בטח נהנה מהסבל והייסורים.
משה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי משה » 03 ינואר 2014 23:01

נוח כתב:זה דיי מביך לדבר על זה אבל אני בולמי כבר שנה מאז שאמא שלי זרקה אותי והסיטה את שני האחים הקטנים שלי נגדי(אני הבכור). הם, בעזרת אמא, הגישו נגדי צו הרחקה במשטרה על זה שכביכול הכתי אותם כשניסיתי לשכנע אותם להגיע לבקר את אבא כי לא הגיעו להסדרי ראיה. אחרי דיון של תשע שעות בבית משפט יצאתי עם המלצה של שופטת למשטרה להסיר את העניין והמלצה אליי להתרחק מאחיי עד שהם ינסו ליצור איתי קשר. אני יוצא עם חברה מחו"ל (לא יהודייה לכן אינה מסוגלת לעשות עלייה), ולכן יוצא לי לטוס הרבה אליה. לאחרונה, בגלל אי הספק צבירת נקודות זכות בלימודים, הצבא לא מאשר לי לטוס ואחרי ויכוחים רבים הרשו, אבל מאז התחלתי לחתוך את עצמי, לא כדי להתאבד, לא יודע בדיוק למה אבל אני מרגיש צורך לפגוע בעצמי פשוט. אני לא יכול להגיד שמתייחסים אלי רע או שלא מפעילים הגיון. אני לא מעוניין לפרוש בגלל שהמערכת גורמת לי להרגיש רע אלא מהסיבה הפשוטה שאני לא מעוניין להיות חלק מהמערכת ומה שהיא מייצגת ועושה לאנשים שנכנסים אליה. אני מסובך נפשית בלי הצבא ואני מחפש דרך להשתמש בזה כדי לצאת מהצבא.
עריכה:אם אני אורז מזוודה ועוזב לחו"ל, ראיתי שיש מקרים בהם אפשר להסדיר ביקורים זמניים בארץ בלי להכנס לכלא בשגרירות בחו"ל, אבל מדובר באנשים לפני הגיוס לפי מה שהבנתי. מישהו יודע משהו לגבי עתודאים בעניין הזה?

1.אתה צריך להבין, אנחנו פה בשביל לעזור לך. חובות בבנק לא ממש יעזרו לך להשתחרר. לצאת על אי התאמה זה הרבה יותר מסובך להגיש בקשה וזהו.
2. זה למה אני ממליץ לצאת על נפשי. לגבי איך עושים את זה בגדול:חוות דעת מפיסיכולוג->בקשה לראות קב"ן(תציק להם)->קב"ן מחליט לתת פטור, אחלה. מחליט שאתה כשיר? שוב פעם אותו סיבוב. תקרא בטרגט 21 איך להתנהג.
3. אני מבין שחפרת את עצמך לתוך בור, ולכן חשוב להתרכז ולא לעשות טעויות כדי להעמיק אותו.
לגבי צבא-בלי קשר לסיפור שלך, אתה צריך להראות דיכאון או הפרעה נפשית אחרת(יש גם אנשים שיצאו למרות שלא הייתה להם שום בעייה נפשית). במקרה שלך, זה יכול לעזור לך כי אתה יכול להתבסס על דברים אמיתיים.
לגבי מעבר לחו"ל-איפה תגור?איפה תעבוד?איך תחייה?אתה דובר את השפה? זה ממש לא פשוט. כך גם בחשבון שזה שאתה גר בחו"ל באופן קבוע זה לא ערבון לזה שלא תכנס לכלא(גם אם יש לך מסמסכים מהקונסוליה! הייתה קנדית שישבה 3 חודשים על עריקות, והיו גם הרבה אנשים שהבטיחו להם בקונסוליה שלא ייעצרו אותם). אני ממליץ לך בחום לגמור את העניין עם הצבא לפני שאתה עבר לחו"ל, הן לא ייפתרו מעצמן.

כול זה לגבי הצבא. אני מצטער שאני נכנס לך לחיים האישיים עכשיו, אבל אני ממליץ בחום לעבוד ולחסוך כסף עכשיו כדי לא להיכנס לחובות. זה גם לא יכול להכתיב לך איך להתנהל מול הצבא. זה יחסוך ממך הרבה צרות ותשלומי ריבית, במיוחד לאור העובדה שאתה בכול מקרה חייב להחזיר את המענק לימודים.
לגבי לימודים-לא נורא, תמיד אפשר להירשם יותר מאוחר ללימודים.
לגבי חתכים. אף פעם לא שווה לחתוך את עצמך, בשביל אף אחד. הצבא גם לא מתרשם מזה.
אתה נמצא בבעייה עכשיו בכול מיני תחומים(צבא, לימודים, משפחה, חברה, הלוואות) אבל תנסה לראות את האור בקצה, ולהחליט איך אתה פותר את כול אחד מהבעיות שלך.
נ.ב. שלחתי לך הודעה פרטית.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 03 ינואר 2014 23:12

נשמע שיש לך מספיק בעיות נפשיות בשביל שני פטורים נפשיים. אבל עם כל הבעיות שיש לך בחיים, חשוב להפריד, עד כמה שאפשר, בין בעיות "רגילות" (הסיפור עם המשפחה, החברה) לבין בעיות נפשיות כמו בולמיה ולחתוך את עצמך וכל הלא יודע מה לעשות עם עצמך ולא יודע למה אתה עושה דברים וכל הסיבוכים הנפשיים. הדברים כמובן קשורים, הבעיות הנפשיות תורמות לבעיות בחיים ובעיות בחיים תורמות לבעיות נפשיות, אבל מה שחשוב לי להדגיש זה שאת הקבן מעניין רק הצד של הבעיות הנפשיות, לאבחן אם אתה סובל ממחלה נפשית, לא אם יש לך בעיות בחיים, זה לא נוגע לו בכלל.

אם אתה אורז מזוודה ועוזב לחול אתה נכנס לעריקות. כל ההסדרים של לבוא רק לביקור קצר בלי שיעצרו אותך נוגעים לאזרחים שעוזבים את הארץ באופן קבוע לפני גיל 16, במצבך זה בטוח לא תופס ולא תוכל לתאם הגעה לביקור. זה לפחות המידע שיש בידי, ייתכן שבמקרה חירום רפואי או מוות במשפחה או לא יודע מה כן אפשר להסדיר ביקור, אבל בגדול בעריקות, וזה שאתה עתודאי לא משחק תפקיד בזה, אי אפשר לבקר בלי שלפחות יעכבו אותך בשדה התעופה. בדברים האלה עדיף להסדיר את הפטור לפני שעוזבים, לא להשאיר את זה תלוי.

עריכה:
- מלכוד-22
Lili
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Lili » 04 ינואר 2014 10:13

אני לא מבינה למה אתה מתעקש ללכת כול הזמן בדרכים מטומטמות הזוייות ומיותרות,אתה רק חופר וחופר לעצמך בור עמוק שלא תוכל לצאת מימנו ובגלל זה גם התחלת לחתוך..
בכול מקרה פנה לקבן וספר לו הכול וזהו,אם אתה חותך ויש לך סימנים טריים תראה לו את זה,אמורים לשחרר אותך.
All I want , is my freedom

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים