קיבלתי זימון לוועדה רפואית ..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

men_k
יצירת קשר:

קיבלתי זימון לוועדה רפואית ..

הודעהעל ידי men_k » 14 ינואר 2014 15:44

אז ככה לפני ארבעה חודשים בערך קיבלתי המלצה מפסיכיאטר קבן לפרופיל 21 (כמובן שהוא הפחיד אותי ודיבר עם ההורים שלי על ה "השלכות " ) עד עכשיו לא שמעתי כלום מהצבא אז החלטתי להתקשר ולברר מה קורה אמרו לי שיש לי ועדה עוד שבוע בערך עכשיו רציתי לדעת מה זה הוועדה הזאת רואים שם רופא רגיל או סתם מישהו שפשוט עושה העתק הדבק ? רציתי לדעת אם יש סיכוי שאני בכל זאת אתגייס למרות ההמלצה ?
אורחונת

Re: קיבלתי זימון לוועדה רפואית ..

הודעהעל ידי אורחונת » 14 ינואר 2014 17:07

הוועדה הרפואית היא ממש חותמת גומי. לרוב היא מול שנים-שלושה רופאים ששואלים אותך אםאתה מבין את התוצאות של הפטור, האם אתה באמת סובל מכך וכך. 99.99% שאתה מקבל פטור, זה סתם אישור אחרון. אל תעשה שום דבר שסותר באופן ברור וגרוטסקי את מה שהקב"ן אמר שיש לך ותהיה בסדר.
Lili
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Lili » 14 ינואר 2014 17:14

אורחונת כתב:הוועדה הרפואית היא ממש חותמת גומי. לרוב היא מול שנים-שלושה רופאים ששואלים אותך אםאתה מבין את התוצאות של הפטור, האם אתה באמת סובל מכך וכך. 99.99% שאתה מקבל פטור, זה סתם אישור אחרון. אל תעשה שום דבר שסותר באופן ברור וגרוטסקי את מה שהקב"ן אמר שיש לך ותהיה בסדר.

ברוב המקרים בן אדם אחד שעושה העתק הדבק במחשב ושולח אותך הבייתה לארוז תמדים ;)
All I want , is my freedom
james3
יצירת קשר:

הודעהעל ידי james3 » 14 ינואר 2014 18:21

השתחררי לא מזמן, אני אכתוב עוד מעט את הסיפור שלי בפורום,אולי זה יוכל לעזור לכמה אנשים(הייתי גם עתודאי).

ובקשר לשאלה שלך, אני נשלחתי מהפסיכאטר עם ההמלצה של ה21 ישר לועדה, זה רק הליך פורמלי שהוא שואל אותך אם אתה מאשר את הדברים וזהו 2 דקות ואתה בחוץ עם הפנייה למשתחררים או ר"ד במקרה שלי ואז משתחררים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 ינואר 2014 11:22

ועדה רפואית היא לא חותמת גומי. לא חסרים מקרים שהפסיכיאטר אמר שחור והועדה החליטה לבן - דהיינו ההפך מההמלצה שלו. זה ממש לא חותמת גומי...

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים