עזרה למשוחרר - סיבה ל21 בשביל ראיון עבודה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Face2
יצירת קשר:

עזרה למשוחרר - סיבה ל21 בשביל ראיון עבודה

הודעהעל ידי Face2 » 17 פברואר 2014 05:14

בוקר טוב
שוחררתי מהצבא על ה21 דרך קבן. לא שירתתי, סירבתי בבקום.
כעת אני מגיש קורות חיים למספר מקומות עבודה (חנויות( ואני צריך ממכם עזרה קטנה...אני צריך סיבה שנשמעת הגיונית ללמה לא יכולתי לשרת בצבא, ובבוא בעת לא מפריעה לי בשום צורה בעבודה.

חשבתי על תפקוד לקוי של כליה...

עוד רעיונות?
תודה
אורח

Re: עזרה למשוחרר - סיבה ל21 בשביל ראיון עבודה

הודעהעל ידי אורח » 17 פברואר 2014 09:49

בילדות סבלת ככה וככה, ולכן לא החליטו לגייס אותך. גם מה שכתבת נראה טוב. או בגלל איזו מחלת עור
katya המלכה

הודעהעל ידי katya המלכה » 17 פברואר 2014 10:46

למה אתה צריך תירוצים?
תגיד את האמת. ;)
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 17 פברואר 2014 11:05

את לא צריך לפרט בשום צורה ממה סבלת. אם זה עולה, תגיד שזה אישי, תגיד שזה פרטי, תגיד שאני לא רוצה לפרט. זה בטח עדיף על לשקר. אבל אני לא מאמין שזה יעלה. קודם כל, למעסיק אין זכות לשאול שאלה כזאת, שנית איזו מגבלה רפואית כבר יכולה להיות לך שמונעת ממך לעבוד בחנות? דרישות הסף הרפואיות של צבא זה לא דרישות הסף הרפואיות של חנות. בסופו של דבר, הדבר היחידי שיכול לסבך אותך פה זה השקר, לא השחרור.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 פברואר 2014 08:01

בסך הכל אני רוצה רשת ביטחון למניעת זיוני שכל מיותרים. אני הרי לא באמת הולך לתבוע אף אחד שלא יקבל אותי כי לא שירתתי. מעדיף שיהיה כתוב משהו הגיוני.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 18 פברואר 2014 13:54

כתוב? למה שבכלל תכתוב משהו על זה, עוד מיוזמתך? אף אחד לא מצפה לזה ולדעתי זה ייראה חשוד אם אתה כותב את זה בקורות חיים. אתה מבקש רשת ביטחון כשאתה עומד בגובה הקרקע.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Lili
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Lili » 18 פברואר 2014 20:37

אני אגיד לך את האמת כבר עכשיו,מאוד תלוי לאן אתה מתקבל כי מה לעשות עם כמה שניהיה יפי נפש כן מסתכלים בעין עקומה על משתמטים מהצבא במיוחד גברים.
בכול מקרה,תחרבש שעברת ניתוח לב/כלייה/כול איבר אחר בגיל שלוש ובגלל זה לא גייסו אותך.(עדיף להגיד לדעתי מאשר 'סיבות אישיות' ,וואלה מה אתה מסתיר גבר?)
אה כן,תמיד אפשר להגיד שאתה רגיש לגלוטן,או שהיית אנורקס,או כול דבר..

כשאתה כבר עם תואר,זה סיפור אחר ושם לאף אחד לא איכפת מהצבא מצידם יצאת על מצפון כי אתה בודוהיסט וכי יש לך קשרים עם המשיח בהודו.
All I want , is my freedom
katya

הודעהעל ידי katya » 18 פברואר 2014 20:44

צאו כבר מהסרט שצבא מעניין מעסיקים.
אותי כששאלו בראיון עבודה למה אני לא בצבא אמרתי כי לא בא לי וקיבלו אותי.
מקבלים אנשים על פי הכישרון שלהם לא לפי הצבא.
ובלי להשוויץ אבל יש לי מלא מלא כישרון ובזכות זה קיבלו אותי לעבודה מהר מאד :)
katya

הודעהעל ידי katya » 18 פברואר 2014 20:46

דווקא להמציא בעיות רופאויות זה בעייתי כי המעסיק יגיד "לבחור יש מלא בעיות אני לא רוצה אותו"
פשוט תגיד שאתה לא רוצה לבזבז 3 שנים על המערכת המיזדיינת הזאת ומנסיון יקבלו אותך בלי בעיות!!!
Lili
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Lili » 18 פברואר 2014 20:48

katya כתב:דווקא להמציא בעיות רופאויות זה בעייתי כי המעסיק יגיד "לבחור יש מלא בעיות אני לא רוצה אותו"
פשוט תגיד שאתה לא רוצה לבזבז 3 שנים על המערכת המיזדיינת הזאת ומנסיון יקבלו אותך בלי בעיות!!!

אם את הולכת לשירות לקוחות או כול עבודה זוטרית אחרת ברור למי איכפת
אם זאת עבודה רצינית עם משכורת טובה שאתה מנסה להתקבל אלייה בלי קשרים ובלי השכלה של תואר ראשון(או אפילו עם) זה כבר סיפור אחר,צהל זאת כן גאווה אצל מעסיקים רציניים ברור שיקחו את הקצין מאשר את המשתמט.
All I want , is my freedom
katya

הודעהעל ידי katya » 18 פברואר 2014 20:51

וצה"ל זה גאווה גדולה ובגלל זה מפטרים מילואמניקים.
יש אומנם מעסיקים מורעלים (מורעלים זה איכסה!) אבל הם מיעוט.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 פברואר 2014 05:32

במילא רגוע כתב:כתוב? למה שבכלל תכתוב משהו על זה, עוד מיוזמתך? אף אחד לא מצפה לזה ולדעתי זה ייראה חשוד אם אתה כותב את זה בקורות חיים. אתה מבקש רשת ביטחון כשאתה עומד בגובה הקרקע.

אני לא מכיר בן אדם ששולח קורות חיים בלי סעיף שירות צבאי. לא נכנס כרגע לאם זה הגיוני או לא.
תחשוב שבחור בן 18וחצי שולח קורות חיים לעבודה מסוימת. הרי ישאלו אותו "למה אתה לא בצבא? בכל מקרה אנחנו לא שבדיה פה.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 19 פברואר 2014 12:28

אז תכיר: אנשים שלא הלכו לצבא לא כותבים סעיף על שירות צבאי, כי בקורות חיים כותבות רק דברים שעשית. ובטח שלא נכנסים להסברים על נסיבות עזיבתך. זה דבר שאם הוא עולה, עולה בראיון, אף אחד לא כותב את זה בקורות חיים. יודע מה? תכתוב מה שאת רוצה. מצידי תכתוב לו את כל ההיסטוריה המשפחתית שלך 5 דורות אחורה ותצרף מאמר של שני עמודים על חובת השירות. הסיבה היחידה שאני מגיב להתעסקות המטופשת הזאת היא שיש עוד אנשים שמוטרדים מהשטויות האלה, מסיפורי הסבתא על כמה קשים החיים ללא שירות צבאי.
- מלכוד-22
katya

הודעהעל ידי katya » 19 פברואר 2014 18:04

בדיוק!!!
זה לא מעניין אף אחד שירות צבאי מה גם זה לא חוקי להפלות על בסיס שירות צבאי ככה שאם מישהוא מפלה אותך על בסיס שירות צבאי אתה יכול לתבוע אותו בבית משפט ולקבל 50 אלף שקל על זה!
10 מפלים אותך על זה ויש לך חצי מליון שקל בבנק! ;)
משה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי משה » 21 פברואר 2014 13:26

katya כתב: ולקבל 50 אלף שקל על זה!

יותר כמו 100-150 אלף :-)
כול מה שרציתם לדעת על איך לצאת מהצבא:
viewtopic.php?p=96644#p96644
https://www.dropbox.com/sh/9is6d2vbbii3oga/qW-Kvz7LYl
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 פברואר 2014 16:48

משה כתב:
katya כתב: ולקבל 50 אלף שקל על זה!

יותר כמו 100-150 אלף :-)

לתבוע זה לא קל כמו שאתם חושבים, והכי רחוק הוא יקבל כמה גרושים בבית משפט לתביעות קטנות
לא 50 אלף ובטח שלא 100 אלף שקל, צאו מהבועה שאתם חיים בה ואל תזרקו פה משפטים ללא שום בסיס.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 פברואר 2014 16:54

Face2 כתב:בוקר טוב
שוחררתי מהצבא על ה21 דרך קבן. לא שירתתי, סירבתי בבקום.
כעת אני מגיש קורות חיים למספר מקומות עבודה (חנויות( ואני צריך ממכם עזרה קטנה...אני צריך סיבה שנשמעת הגיונית ללמה לא יכולתי לשרת בצבא, ובבוא בעת לא מפריעה לי בשום צורה בעבודה.

חשבתי על תפקוד לקוי של כליה...

עוד רעיונות?
תודה

אני רואה שטחנו את הנושא אבל אני אוסיף, קודם כל אל תרשום כלום.
במידה ועולה בשיחה, תגיד את האמת.
בהצלחה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים