מפחד שלא אצליח

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

hi_fi
יצירת קשר:

מפחד שלא אצליח

הודעהעל ידי hi_fi » 17 פברואר 2014 22:35

אני ממש רוצה לצאת, אני פשוט מאוד מפחד שלא אצליח.

אני גם לא רוצה שישפטו אותי ולסגור איזה 28 ביחידה, במיוחד כשאני לא מחזיק שם אפילו יום אחד!!
מה אם אני מפסיק לתפקד, מתחילים להביא לי עונשים, בסופו של דבר אני מקבל עונש לסגור 28\21 ( סתם לדוגמא )... ואז פשוט לדפוק נפקדות?
כל החרא הזה והבלאגן יובילו לשחרור? בנוסף להכל אני אבקש קב"ן ואבכה לו על כמה שקשה לי, ושהמצב בבית חרא ( שזה באמת נכון ), ועל זה שאבא שלי עבר קומה ומוות קליני ומאז המצב הנפשי של ההורים ושלי לא טוב ( מה שנכון, אבל כמובן שאני אקצין הכל ), אבא שלי בקושי מתפקד, אני בדיכאון ובלי חברים, בלי שום תחומי עניין וכו' וכו'...
לסיפור הזה יש סיכוי טוב להצליח??? בנוסף חשבתי להוסיף שאני כבר מעדיף לסבול כאב פיזי מאשר להיות בצבא ( באמת שזה ככה )... כדאי?

וגם שאלה שממש מטרידה אותי - להגיד לו בפגישה הראשונה שתהיה עוד מעט בצורה ישירה שאני רוצה לצאת?
חשבתי לבוא הכי ישיר שיש - לא רציתי לשרת בגלל ככה וככה... התגייסתי בגלל לחץ וכו'... ועכשיו אני מבין שאני לא עומד בזה ולהוסיף את על הסיפור על המשפחה?
אורח

Re: מפחד שלא אצליח

הודעהעל ידי אורח » 18 פברואר 2014 09:30

אם לא תתפקד בצורה חכמה ויבינו שיש איתך בעיה לא יענישו אותך, גם אתה תמיד יכול לבכות לשופט ולא יענישו אותך. לספר גם לו את הסיפור שלך.

אתה צריך להפחיד את הקבן, שיבין שי,ש סיכוי טוב שאתה לא יציב ואתה הולך לפגוע בעצמך.
אתה בטירונות, אז בשנייה אתה יכול להכנס לנוהל התאבדות. אל תתפקד יומיים שלושה או יותר כמה שאתה יכול, תעשה הכל לאט, תסתגר, תאחר (גם אם זה יבוא על שעות ביציאה, אין ברירה) אחר כך שחבר יילך למפקד ויגיד שהוא מפחד שאתה הולך לעשות לעצמך משהו, יש לך נשק נכון?

הקבן חייב לראות מצוקה נפשית. לספר לו הכל בהיגיון לא מעיד על מצוקה נפשית. הוא ישאל אותך כמה אתם נפשות אתם, מה אבא עושה ואז אתה נכנס לסיפור שלך. קשה לי להאמין שאתה לא יכול להוציא התש 3 לפחות על המקרה, אם ואכן הוא לא מתפקד כפי שציינת
Lili
יצירת קשר:

Re: מפחד שלא אצליח

הודעהעל ידי Lili » 18 פברואר 2014 20:46

חביבי אתה לא הראשון ולא האחרון
הקבנים והפסיכים ראו כבר את כול המקרים ושמעו את כול הסיפורים,השחקן הכי טוב עובר את האודישן ומקבל את הפטור,הסוף.
הדמות והסיפור שאתה לוקח זה כבר בידיים שלך,יש לך מדריכים באינטרנט וסיפורים תקרא טוב תדע הכול.
בנינו 70% ממה שאנחנו אומרים ומראים לבעלי המקצוע הם אמיתיים כי הרוב יוצאים בגלל דיכאון אמיתי וייאוש מוחלט (רק להזכר בתקופה הזאת עושה לי רע בלב)
אם אתה מרגיש שאתה מעדיף להתאבד מאשר להמשיך לשרת,סימן שמקומך לא שם.
All I want , is my freedom

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 27 אורחים