המפקד מאיים לשלוח אותי לאשפוז

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

cbr
יצירת קשר:

המפקד מאיים לשלוח אותי לאשפוז

הודעהעל ידי cbr » 03 מרץ 2014 15:06

אני משרת בבסיס פתוח לאחר שקיבלתי תש 4 מפסיכיאטר וקה"ס 40
הייתי בגדוד ויצאתי ליומיות ועכשיו אני כבר שנתיים ו4 בצבא , ומת לעוף , מרגיש מבוזבז

ביקשתי קבן דחוף והמפקד אמר שאין לו בעיה להגיד שאיימתי להתאבד ולשלוח אותי למיון , דאג להוסיף גם שהוא ידאג להכניס אותי לאשפוז כפוי...

עכשיו בתור אחד שהיה כבר בפסיכיאטר אזרחי , ולא קיבלתי אשפוז אלא הפנייה לטיפול פסיכיאטר צבאי
אני רוצה לשאול אותכם אם יש אפשרות בכל זאת שלמפקד יש סמכות לעשות דבר כזה?

ועוד שאלה, מה הסיכוי שלי לקבל 24 מפסיכיאטר לתקופה קצרה של 3 חודשים , או הקלה נוספת בתנאים כי כל פעם שהייתי בפגישה עם קבן הוא אמר
שזה או 21 או כלום..

ובכללי אם נראה לכם שכדאי לי ללהתאפק ולסיים תשירות, כי אני כבר מרגיש תקוע בין ההרגשה שלא נשאר הרבה לבין הרצון לעוף מהמסגרת הזאת כבר
שהאמת עוד מההתחלה לא הסתדרתי איתה כל כך

תודה מראש :)
אורח

Re: המפקד מאיים לשלוח אותי לאשפוז

הודעהעל ידי אורח » 03 מרץ 2014 15:44

cbr כתב:אני משרת בבסיס פתוח לאחר שקיבלתי תש 4 מפסיכיאטר וקה"ס 40
הייתי בגדוד ויצאתי ליומיות ועכשיו אני כבר שנתיים ו4 בצבא , ומת לעוף , מרגיש מבוזבז

כנראה אתה באמת מבוזבז

ביקשתי קבן דחוף והמפקד אמר שאין לו בעיה להגיד שאיימתי להתאבד ולשלוח אותי למיון , דאג להוסיף גם שהוא ידאג להכניס אותי לאשפוז כפוי...

המפקד שלך יכול לדאוג לגרבץ לעצמו ולא הרבה מעבר.... לא משנה מה הוא יגיד הוא לא יכול להכניס אותך לאשפוז או שום דבר שכזה, אבל אולי שווה לך להקליט את השיחות איתו כי הוא יכול לאיים עליך בדברים אחרים או להגיש תלונת שווא ואז אם יש לך הקלטה תוכל לתבוע אותו במישור הפלילי ואחרי זה תוכל לתבוע במישור האזרחי פיצויים על עוגמת נפש שגרם לך... עשרות אלפי שקלים.

עכשיו בתור אחד שהיה כבר בפסיכיאטר אזרחי , ולא קיבלתי אשפוז אלא הפנייה לטיפול פסיכיאטר צבאי
אני רוצה לשאול אותכם אם יש אפשרות בכל זאת שלמפקד יש סמכות לעשות דבר כזה?

לא

ועוד שאלה, מה הסיכוי שלי לקבל 24 מפסיכיאטר לתקופה קצרה של 3 חודשים , או הקלה נוספת בתנאים כי כל פעם שהייתי בפגישה עם קבן הוא אמר
שזה או 21 או כלום..

אפסיים, חוץ מזה שזה לא משנה

ובכללי אם נראה לכם שכדאי לי ללהתאפק ולסיים תשירות, כי אני כבר מרגיש תקוע בין ההרגשה שלא נשאר הרבה לבין הרצון לעוף מהמסגרת הזאת כבר
שהאמת עוד מההתחלה לא הסתדרתי איתה כל כך

כן תתאפק... אם אתה כל כך מפחד שנשארת שנתיים וחצי בצבא תמשיך כבר לפחד עד הסוף ותבזבז עוד 8 חודשים מהחיים, מה זה בשבילך 8 חודשים לפח? קטן עליך

תודה מראש :)
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: המפקד מאיים לשלוח אותי לאשפוז

הודעהעל ידי במילא רגוע » 03 מרץ 2014 23:32

מסכים עם הקודם, רק לא בעניין התביעה והאלפי שקלים. אם תקליט אותו את יכול להשתמש בזה להליכים משמעתיים נגדו, ואולי זה יעזור לך להשתחרר כי הצבא לא אוהב אנשים שעושים בעיות, אבל אולי זה גם יפריע לך להשתחרר. בכל מקרה אני לא עורכת דין אבל אני בספק רב אם אפשר לתבוע אותו אזרחית על מה שהוא עושה במסגרת תפקודו כאיש צבא.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 42 אורחים