לימודים בחו"ל

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 18 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #100097 הגב
    Anonymous
    חבר

תגידו לי משהו, אני רוצה להתחיל ללמוד שנה הבאה מנהל עסקים באיטליה ודיי צריך כבר לסגור הכל בתקופה הזאת, יכולים לעשות לי בעיות בגלל שעדיין אין לי את הפטור משירות? או שאני יכול להירשם כרגיל?
    וסתם לידע כללי המענק של החיילים של אחרי השחרור כמה כסף הם מקבלים? והם יכולים להשתמש בו כדי ללמוד בחו"ל? (אל תדאגו אני לא הולך לשרת)

#122455 הגב
    Anonymous
    חבר

הבצפר לא יעשה לך בעיות. אבל יש (אולי לא יודע מה הלוח זמנים שלך) סיכוי קטן שהשחרור יתעכב ותצטרך להשאר פה

#122470 הגב
    Anonymous
    חבר

תספר חוויות…
    גם אני הייתי רוצה ללמוד באירופה…בכיוון של עו"ס..לעשות תואר או שניים בארץ ושם לעשות את השני/שלישי…עם עדיפות לגרמניה ואנגליה…
    אם למישהו אגב יש כלשהו מידע אני אשמח (בפרטי או כאן).
    בן, מצטער שאני מנצלש לך את האשכול…

#122471 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote ben!:

תגידו לי משהו, אני רוצה להתחיל ללמוד שנה הבאה מנהל
    עסקים באיטליה ודיי צריך כבר לסגור הכל בתקופה הזאת, יכולים לעשות לי
    בעיות בגלל שעדיין אין לי את הפטור משירות? או שאני יכול להירשם כרגיל?
    וסתם לידע כללי המענק של החיילים של אחרי השחרור כמה כסף הם מקבלים?
    והם יכולים להשתמש בו כדי ללמוד בחו"ל? (אל תדאגו אני לא הולך לשרת)

המענק בין 22 אלף ל30…
    חוץ מזה יש מלגות שממנות את כל התואר לבוגרי הצבא בנוסף.
    בי.

#122472 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote בוריס:

תספר חוויות…
    גם אני הייתי רוצה ללמוד באירופה…בכיוון של עו"ס..לעשות תואר או שניים בארץ ושם לעשות את השני/שלישי…עם עדיפות לגרמניה ואנגליה…

אין בעיה בוריס
    אני צריך להתחיל ללמוד תואר ראשון באוניברסיטת bocconi במילאנו , גרמניה הייתה בשיכול בגלל שהלימודים שם זה כמעט חינם והם ברמה טובה אבל וויתרתי כי אני רוצה גם לעבור את החוויה שבללמוד ולגור במדינה זרה ומעניינת כמו איטליה וגם האוניברסיטה הזאת היא בין ה10 הכי טובות באירופה אז זה שווה חח ולחשוב שבגיל שאני יהיה שם אני בכלל צריך לטחון שמירות בצבא

#122473 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote במילא רגוע:

הבצפר לא יעשה לך בעיות. אבל יש (אולי לא יודע מה הלוח זמנים שלך) סיכוי קטן שהשחרור יתעכב ותצטרך להשאר פה

הרישום לאוקטובר 06 כבר נסגר מזמן עכשיו אני יכול להירשם רק לאוקטובר 07 שזה עוד שנה וחצי אבל אני כבר צריך להירשם ואני מקווה שבלי תעודת שחרור הם יקבלו אותי

#122474 הגב
    Anonymous
    חבר

ואמיר למה שהשחרור שלי יתעכב??

#122475 הגב
    Anonymous
    חבר

אין לי סיבה ספציפית בראש. רק תיקח בחשבון שכל עוד אין לך פטור ביד הדברים עלולים להתעכב ולשבש לך תוכניות. עוד שנה וחצי זה נשמע המון, אבל השאלה היא גם מתי אתה אמור להתגייס. אם אני זוכר נכון יש לך עוד שנה שנתיים, מה שאומר שהתהליך שלך יכול להתמשך. 

#122476 הגב
    Anonymous
    חבר

מה הבעייה להוציא פטור לפני הגיוס?
    אישפוז של שבוע מסדר הכל…

#122478 הגב
    Anonymous
    חבר

יש לי בסוף החודש צו ראשון ודיאגנוזה מפסיכיאטרית שאני לא יכול לשרת בשום אופן וגם יש לי קשרים בצבא בדרגה גבוה (ואני עדיין לא יכול להגיד מי כדי שלא יקרה משהו) ואני יכול להשתמש בהם אם קרה משהו שיאט את התהליך ולדעתי כבר מחר אני יתחיל להשתמש בהם

#122479 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote ben!:

quote בוריס:

תספר חוויות…

אין בעיה בוריס
    אני צריך להתחיל ללמוד תואר ראשון באוניברסיטת bocconi במילאנו , גרמניה הייתה בשיכול בגלל שהלימודים שם זה כמעט חינם והם ברמה טובה אבל וויתרתי כי אני רוצה גם לעבור את החוויה שבללמוד ולגור במדינה זרה ומעניינת כמו איטליה וגם האוניברסיטה הזאת היא בין ה10 הכי טובות באירופה אז זה שווה חח ולחשוב שבגיל שאני יהיה שם אני בכלל צריך לטחון שמירות בצבא

בגרמניה הלימודים בחינם לגמריי, בתנאי שלומדים בגרמנית כמובן…
    חוץ מזה גם ללמוד בגרמניה זה לחוות מדינה זרה ומרתקת…
    נקווה שהתוכניות שלי יצאו לפועל..זה חתיכת פרוייקט להרים…

#122480 הגב
    Anonymous
    חבר

למה שאני ירצה להתאשפז?! אני לא דביל

#122481 הגב
    Anonymous
    חבר

מי ישמע שבוע אישפוז, ההשלכות בדיוק כמו 21…
    יש רופאים שתמורת תשלום סמלי יארגנו לך משהו…

#122572 הגב
    Anonymous
    חבר

הי,סטודנט – אני לא חושב שיש מלגות למימון ללימודי חיילים משוחריים בחו"ל, לא בהיקף רציני. רק בארץ.לגבי בעיות – באוניברסיטה באיטליה לא יעלו על דעתם אפילו את בדל המחשבה לשאול אותך מה לגבי שירות צבאי. מהצד שלהם לא יכול לקרות כלום. הדבר היחיד שיכול להיות בעייתי זה אם אתה לא מצליח להשיג פטור לפני תאריך הגיוס (שאז תהפוך לעריק, אם תשהה בחו"ל). בהתחשב בתנאי המקרה שלך, אני לא לשנייה אחת חושש שזה יהיה המצב.בוריס – יש לי חבר טוב שלמד תואר שני בעו"ס בארץ, ועכשיו נדמה לי כבר סיים את הדוקטורט בניו-יורק. הוא גם מתכוון להישאר שם עם בת-זוגו (והתינוק שנולד להם בשנה שעברה) לצמיתות.זה, אגב, סיפור די משעשע, כי לפני-כן הם עבדו שנתיים בתור שליחים של הסוכנות היהודית לנובוסיברסק (למרות שציונים גדולים הם לא היו אף פעם).בי,סרגיי.

#122615 הגב
    Anonymous
    חבר

בן שאלה לי אליך..
    בקשר לאוניברסיטה הזאת במילאנו איך אפשר נגיד להתקבל לשם?
    או לכל אוניברסיטה אחרת בחול..
    איך נרשמים והכל ואיזה ציונים אתה צריך שיהיו לך? בערך..

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 18 סה״כ)
מענה ל־לימודים בחו"ל
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו