מחר קבן שאלות אחרונות!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

okolord
יצירת קשר:

מחר קבן שאלות אחרונות!

הודעהעל ידי okolord » 22 מרץ 2014 19:47

תהיה לי בעיה לשכנע אותו שאני דכאונית כשכבר ממזמן אמרתי שאני פצפיסטית וטבעונית? הרי בן אדם בדכאון לא חושב לתוך עומק הדברים הקורים סביבו, ולא אכפת לו מכלום חוץ מעצמו...?
מה להגיד כשהוא יזכיר את זה אם יזכיר?
אורח נוסף

Re: מחר קבן שאלות אחרונות!

הודעהעל ידי אורח נוסף » 22 מרץ 2014 21:39

הוא יגיד לך שאין לך מושג על מה את מדברת ואת מתחילה להיכנס לתוך אשליות-רדיפה מטורפות שמקורן בכלל לא קשור לאידאולוגיות שלך וצורת המחשבה שלך.
וזה משהו ששווה לך להתבונן בו. צורת המחשבה הלא הגיונית הזו שלך דווקא יכולה לסייע לך אם תדעי מה לעשות עם זה; את רק צריכה לזכור שכאשר אנשים "כמוך" מופנים עם הגב לקיר -- הם מתחילים להפעיל יותר מדי את המוח שלהם ונכנסים ללולאה שרק מעצימה את הקיר על גבם. ככה חרדה עובדת, את רק מביסה את עצמך.

אם את צריכה דחיפה כל שהיא לכיוון שיחה, את יכולה מאוד בקלות להשוות את תעשיית הבשר למה שאת חווה בצבא (רואים אותך כבקר, כסחורה, כמשאב) וכך להרחיב את רגשות החרדה שלך לאבד את האנושיות שלך ומה לא.
וליידעתך, אנשים דיכאוניים הם למעשה בין האלו אשר מרבים להתבונן סביבם בעומק ובשקידה רבה (אומנם לעיתים במבט שלילי) כנגד הפרספקטיבה האגו-סנטרית, נרקסיסטית שאת חושבת שיש להם. אם באמת היית בידכאון אמיתי למשך תקופה מספקת, היית יודעת באופן טבעי על מה אני מדבר.
Lili
יצירת קשר:

Re: מחר קבן שאלות אחרונות!

הודעהעל ידי Lili » 22 מרץ 2014 22:02

אני אישית אמרתי לקבנים שאני פציפיסטית אפילו שהזהירו בפורום שלא להגיד,האמת הם די התעלמו מזה חחחח(לא זכור לי גם שזה היה כתוב בהצהרה)
בעקרון עדיף לשלול את זה ולא להזכיר,תכנסי לטראנס דיכאוני ותגידי שאת חותכת ורידים בבית (תעשי סימנים עם סרגל) והפטור יהיה אצלך תוך שבוע :arrow:
לבנות יותר קל לצאת.(אל תשכחי להוסיף הפרעות אכילה אגב,שלכולנו יש ככה או ככה)
All I want , is my freedom

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים