אין כבר כוחות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

xxx20990
יצירת קשר:

אין כבר כוחות

הודעהעל ידי xxx20990 » 30 יוני 2014 09:53

פתחתי כבר כמה אשכולות בפורום הזה ואני מרגיש כבר בקצה היכולת, אחרי שלושה פעמיים אצל קבן, פעמיים אצל פסיכיאטר במיון ועוד פעמיים אצל צבאי (ניב גולד) וכליאה אחת ,פעמיים הלכתי לברהן וסיבנו אותי,ופעמים נהלי התאבדות, ואני לא מצליח להרגיש אפילו את הפטור מתקרב. אני כבר מויאש ואף אחד מהקבנים/פסיכיאטרים לא מאמינים לי (וזה כי המפקד שלי אמר לי).
אני עכשיו נפקד ויש לי עוד טופס תלונה על נפקדות של 10 יום, יום חמישי הפלוגה שלי עולה לקו ולמרות שאני לא קשור אליהם אמרו לי שכל עוד אני לא מסדיר את הנפקדות של ה10 יום אני ממשיך איתם לקו צפון ולא נשאר בבסיס של (בהלץ).
אני כרגע נמצא במשבר מאוד עמוק, ברמה שאני פוגע בעצמי על מנת לקבל גימלים (עשיתי לעצמי כוויה כימית שכואבת לי ברמות מטורפת ואפילו על זה לא קיבלתי גימלים), בלעתי כדורים, התקשרתי לקצין העיר,עשיתי כמעט הכל, אבל זה פשוט כאילו יש לי ביש מזל מטורף וכולם מסרבים להאמין לי, אני פשוט נואש לצאת מהצבא ולמרות שהייתי בכלא זה המקום האחרון שאני רוצה לחזור אליו, המצב הנפשי שלי היה מצויין לפני הצבא היום אני מרגיש שאני עלול לקפוץ מהבניין והמוח שלי כבר לא פועל אותו דבר, אני פשוט חייב עזרה כמה שיותר מוקדם כבר לא אכפת לי איך אני צא (גם עם זה אומר לשבת במחלקה סגורה).
אני פשוט חייב את העזרה שלכם..
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: אין כבר כוחות

הודעהעל ידי במילא רגוע » 30 יוני 2014 11:34

אני מציע שתיצור קשר עם רשת הליווי כדי שתקבל ליווי אישי, יש פרטים איך בדף של רשת הליווי באתר.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 49 אורחים