ידוע לכם על אנשים מצליחים שלא עשו צבא?

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים ידוע לכם על אנשים מצליחים שלא עשו צבא?

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #101832 הגב
    Anonymous
    חבר

ישבתי וחשבתי וניסיתי למצוא אנשים מצליחים (אנשי עסקים , מנכ"לים למינהם..) שלא עשו צבא, אנשים שהיום מסודרים בחיים מבחינה כספית..אני יודע שלא כולם מפרסמים את מה שהם עשו בצבא, זה לא נהוג אבל אולי כן נתקלתם באדם כזה? זה יכול לתת קצת מוטיבציה לכאלה שרוצים לצאת, באמת לממש את זה!אני לא מדבר על סלבריטיז, כי ידוע שיש הרבה כאלה.

#131382 הגב
    Anonymous
    חבר

אני מכיר הרבה אנשים, אבל לא זוכר את כולם, אתן לך את העיקריים:בעל אולפן הקלטות (ענק) ברשל"צנדל"ןיסט בניו-יורקוכמובן- בעזרת השם גם אני: טכנאי מחשבים ומנהל רשתות תקשורת אגב, כאן תמצא סיפורים על אנשים שעברו את זה ומה הם עושים כיום.סיפורים:http://www.tftpro.com/?cat=5סיפורי עתודאים:http://www.tftpro.com/?cat=13RAMI725039272.8792939815

#131383 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה רבה!עד עכשיו, שעה וחצי רק קראתי סיפורים, וזה פשוט גורם לי באמת לרצות לצאת..ההתלבטות הניצחית היחידה שנשארה זה בגלל תגובת המשפחה, וגם זה יטופל נקווה בקרוב.תודה!

#131384 הגב
    Anonymous
    חבר

חוצמזה שאני לא מבינה מה זה משנה מה אחרים עשו, מה שחשוב זה מה שאתה עושה לא?
    גם אם באמת לא היה אף אחד כזה, מי אמר שאתה לא תוכל להיות הראשון?

#131385 הגב
    Anonymous
    חבר

הרבה מאנשיי ההי טק

#131387 הגב
    Anonymous
    חבר

newg,ועוד לא קראת את סיפורי המילואימניקים ונגדים..

#131391 הגב
    Anonymous
    חבר

יש המון אנשים מצליחים שלא עשו צבא,באקדמיה הדוגמא הכי שכיחה לאדם שלא עשה צבא הוא אמנון זכרוני(עו"ד) שלמרות שלא שירת בצבא הגיע לעמדה בכירה בחיים הציבוריים.
    אגב גם בן גוריון לדעתי מעולם לא לבש מדים..

#131393 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote דנה123:

אגב גם בן גוריון לדעתי מעולם לא לבש מדים..

כן, הוא רק זה שייסד את המדינה, לא יותר מדי..
    (ויפתיע אותך אולי לדעת שבשנים הראשונות לקום המדינה הוא דווקא כן לבש מדים והתהלך עם כובע צבא כזה, וכשנכנס ללשכת ראש הממשלה הזקיף התורן היה מחוייב בהצדעה לראש הממשלה..)zztop39273.7479166667

#131394 הגב
    Anonymous
    חבר

בר רפאלי.
    מוצלחת, מוצלחת. עושה יותר כסף מכולנו.

#131401 הגב
    Anonymous
    חבר

לא מזמן העלתי לפורום פוסט על אדם שדיברתי איתו והוא לא סיים צבא (עשה שנה בערך, קצת פחות) והוא עכשיו מסיים סטאז' בבית-החולים איכילוב.

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
מענה ל־ידוע לכם על אנשים מצליחים שלא עשו צבא?
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו