יציאה מחימוש

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

liram
יצירת קשר:

יציאה מחימוש

הודעהעל ידי liram » 22 יולי 2014 12:00

שלום ..אז ככה אני נפלתי בחימוש ועשיתי לצערי קואס מכונאי מרכבה .כרגע אני בסדיר..בשבועיים וחצי האחרונים אני כל היום מסתובב בבסיס מדוכא ולא מדבר עם אפחד ולכן קיבלתי קבן ברור שהוא לא עזר לי ואמר שנפלתי על תקופה קשה בגלל המבצכ ואחרי המבצע יהיה בסדר..אני לא מתכוון להשאר פה וחשבתי על עוד משהו רק תגידו את דעתכם עליו..אני כביכול יכתוב מכתבי מצוקה בבית ויכין חבל תלייה..אמא שלי יום אחד תמצא אותו ובאותו רגע בזמן שאני בבסיס היא תתקשר למפקד שלי לדווח לו עלה כמובן שאמא שלי יודעת מהכל והיא זורמת איתי בקטע הזה ..אתם חושבים זה יעזור לי בכל התהליך של הקבן?
אורח

Re: יציאה מחימוש

הודעהעל ידי אורח » 22 יולי 2014 16:05

liram כתב:שלום ..אז ככה אני נפלתי בחימוש ועשיתי לצערי קואס מכונאי מרכבה .כרגע אני בסדיר..בשבועיים וחצי האחרונים אני כל היום מסתובב בבסיס מדוכא ולא מדבר עם אפחד ולכן קיבלתי קבן ברור שהוא לא עזר לי ואמר שנפלתי על תקופה קשה בגלל המבצכ ואחרי המבצע יהיה בסדר..אני לא מתכוון להשאר פה וחשבתי על עוד משהו רק תגידו את דעתכם עליו..אני כביכול יכתוב מכתבי מצוקה בבית ויכין חבל תלייה..אמא שלי יום אחד תמצא אותו ובאותו רגע בזמן שאני בבסיס היא תתקשר למפקד שלי לדווח לו עלה כמובן שאמא שלי יודעת מהכל והיא זורמת איתי בקטע הזה ..אתם חושבים זה יעזור לי בכל התהליך של הקבן?

אפשר לצאת מכל מקום, כולל חימוש, ולא חייבים לעשות את הדברים ההזויים האלה, אבל יש תהליך שצריך לעבור.

תלונה של הורה יכולה לעזור גם כך. עד כמה תעזור ההפקה הזו? אי אפשר לדעת. בנסיבות מסוימות זה יכול גם להזיק.
liram
יצירת קשר:

הודעהעל ידי liram » 22 יולי 2014 23:41

אורח כתב:
liram כתב:שלום ..אז ככה אני נפלתי בחימוש ועשיתי לצערי קואס מכונאי מרכבה .כרגע אני בסדיר..בשבועיים וחצי האחרונים אני כל היום מסתובב בבסיס מדוכא ולא מדבר עם אפחד ולכן קיבלתי קבן ברור שהוא לא עזר לי ואמר שנפלתי על תקופה קשה בגלל המבצכ ואחרי המבצע יהיה בסדר..אני לא מתכוון להשאר פה וחשבתי על עוד משהו רק תגידו את דעתכם עליו..אני כביכול יכתוב מכתבי מצוקה בבית ויכין חבל תלייה..אמא שלי יום אחד תמצא אותו ובאותו רגע בזמן שאני בבסיס היא תתקשר למפקד שלי לדווח לו עלה כמובן שאמא שלי יודעת מהכל והיא זורמת איתי בקטע הזה ..אתם חושבים זה יעזור לי בכל התהליך של הקבן?

אפשר לצאת מכל מקום, כולל חימוש, ולא חייבים לעשות את הדברים ההזויים האלה, אבל יש תהליך שצריך לעבור.

תלונה של הורה יכולה לעזור גם כך. עד כמה תעזור ההפקה הזו? אי אפשר לדעת. בנסיבות מסוימות זה יכול גם להזיק.

שמע אני כבר התייאשתי מהמקום הזה כל דקה שאני שם אני סובל בגלל זה אני מחפש דרך מהירה לצאת משם
מה אתה חושב אם אמא שלי תתקשר למ"פ ותתלונן שאני סובל ושאני בדיכאון זה יכול לעבוד?כיאני יכול לנסות אתזה לפני ההפקה חח
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 22 יולי 2014 23:46

כמה שיותר לא יזיק. חשוב לכוון את הבקשות והתלונות שלך לכיוון הרבה"ן, זאת אומרת: קב"ן / פסיכיאטר.
I.E: לכוון הכל לכיוון של פתרון מעשי וישים.
אני חושב שלהעמיד פנים שאתה מתאבד זה סתם משחק של שוטים, אך אם אמא שלך ואתה באמת כאלו שחקנים מוכשרים..לכו על זה, העולם הוא הבמה שלכם
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 יולי 2014 05:47

liram כתב:
אורח כתב:

שמע אני כבר התייאשתי מהמקום הזה כל דקה שאני שם אני סובל בגלל זה אני מחפש דרך מהירה לצאת משם
מה אתה חושב אם אמא שלי תתקשר למ"פ ותתלונן שאני סובל ושאני בדיכאון זה יכול לעבוד?כיאני יכול לנסות אתזה לפני ההפקה חח

אתם גם יכולים להתלונן לגורמים חיצוניים. לקבול את המפקד, להתלונן לקצינת פניות הציבור, קצין רפואה ראשי, קצין העיר...

אין דרך "מהירה מאוד" לצאת. לצאת זה תהליך. לפעמים התהליך הוא מהיר ולפעמים לא.
liram
יצירת קשר:

הודעהעל ידי liram » 23 יולי 2014 07:33

סבבה עוד רעיונות?
סאני

הודעהעל ידי סאני » 24 יולי 2014 11:59

אמא יכולה להתקשר גם בלי למצוא חבל תלייה ומכתב, אלא פשוט מדאגה שלה... זה משפיע טוב על המפקדים.
עוד דבר הוא להפסיק לתפקד- אל תעשה דברים שאתה לא מסוגל לעשות, אל תתאמץ לתפקד כחייל... צריך להיות ברור לכולם (כמו שכבר עשית) שאין עם מי לדבר ואתה עמוק בסבל שלך...
וגם אתה יכול להתאמץ לראות עוד קב"ן, ללכת לברה"ן בתל השומר. אתה יכול גם לפנות לקצין העיר (או שאמא שלך תפנה) שיזרזו פגישה נוספת עם קב"ן.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים