המשך לאשכול הקודם של יציאה מחימחש

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

liram
יצירת קשר:

המשך לאשכול הקודם של יציאה מחימחש

הודעהעל ידי liram » 27 יולי 2014 08:54

שלום חברה
אני בהתלבטות קטנה
כמו שאני מבין המבצע בעזה לא יגמר בזמן הקרוב ויכול להימשך עוד הרבה זמן ..התכנון שלי זה לצאת מחימוש דרך נפשי אבל הבעיה היא שאני לא יודע האם כדי לעשות את.מה שתיכננתי כרגע במבצע או לחכות שהוא יסתיים
בתכלס אני מתכנן שאמא שלי תתקשר למ"פ ותעשה לו קצת בלגן בנוגע למצב הנפשי שלי ואם זה לא ילך אז לבלוע כדורים ולהגיע למיון בטענה שניסיתי להתאבד ואמא שלי תעשה שם באלאגן
השאלה שלי האם זה יהיה יעיל בזמן מבצע צבאי ולא יוציאו אותי מהצבא עלזה כי אני לא רוצה לצאת מהצבא אלא רק מחימוש
יש מישהו שיודע משהו עלזה או שעשה אתזה בעצמו בזמן מבצע ויוכל לעזור זה יהיה טוב
תודה לעוזרים
אורח נוסף

Re: המשך לאשכול הקודם של יציאה מחימחש

הודעהעל ידי אורח נוסף » 27 יולי 2014 14:46

זה לא אמור לשנות יותר מדי מתי אתה עושה את זה אם אתה לא מדבר ישירות מהתחת שלך ובבירור משקר מכל כיוון. למעשה, מלחמה יכולה בקלות להיות ה"טריגר" שגורם לאנשים להבין שהם לא רוצים להיות שם. בשביל זה יש צבא, אחרי הכל.
אני לא רוצה לצאת מהצבא אלא רק מחימוש

בהצלחה ב-FXP או כל פורום אחר... אני מניח שאתה תצטרך לעלות את הת"ש (תנאי שירות) ואת הקה"ס (קשאי הסתגלות) שלך, אך זה נשמע לי כמו משהו שיהיה יותר קשה להשיג בזמן מלחמה.
liram
יצירת קשר:

הודעהעל ידי liram » 27 יולי 2014 23:27

אורח נוסף כתב:זה לא אמור לשנות יותר מדי מתי אתה עושה את זה אם אתה לא מדבר ישירות מהתחת שלך ובבירור משקר מכל כיוון. למעשה, מלחמה יכולה בקלות להיות ה"טריגר" שגורם לאנשים להבין שהם לא רוצים להיות שם. בשביל זה יש צבא, אחרי הכל.
אני לא רוצה לצאת מהצבא אלא רק מחימוש

בהצלחה ב-FXP או כל פורום אחר... אני מניח שאתה תצטרך לעלות את הת"ש (תנאי שירות) ואת הקה"ס (קשאי הסתגלות) שלך, אך זה נשמע לי כמו משהו שיהיה יותר קשה להשיג בזמן מלחמה.

תן לי דרך אחרת חוץ מזה
בסופו של דבר בשביל לצאת משם אם אין לך רפואי או תש מה שאין לי בכלל וכן ניסיתי אותם אז זה משאיר לי את האופציה של הנפשי
והנפשי צריך להיות קיצוני בשביל לצאת משם
אז זה לא משאיר לי יותר מדי ברירות
ולא הבנתי מה הקשר FXP
אזרח נוסף

הודעהעל ידי אזרח נוסף » 27 יולי 2014 23:58

בפורומים אחרים יסבירו לך איך להשיג "פטורים", פה יסבירו לך איך לצאת מהצבא. זה בעיקר בגלל שהקהילה מתמחה בתחום הזה בלבד, עם מידע אקראי בתחומים פלוניים אחרים כל אדם לחוד.
בכל מקרה, אני לא יודע איך הסגל שלך בבסיס (כולל הקבנים), אם אתה רוצה לצאת מחיל מסוים או לשנות תפקיד אז כדי שתהיה לך סיבה טובה, אחרת לפברק מצב-רפואי כדי שפשוט תהיה במקום אחר זה משהו שלא קל לנהל. זה לא פשוט להוכיח או לטעון שיש לך רגל מספיק שבורה כדי לצאת המתפקיד שלך לתפקיד אחר אך עם זאת הרגל שלך לא מספיק שבורה כדי לצאת לגמרי מהצבא. אם יש לך סגל בריאות-הנפש שרק רוצים לעזור לך מכל הלב, יש מצב שהם יבינו שקשה לך והם יעזרו לך לעבור תפקיד. אם יש לך סגל קשה שרוצה לבדוק שאתה לא מזיין להם את השכל או לא רוצים במיוחד לעזור לך להשיג תפקיד נוח יותר, אז (לדעתי) זה או שאתה נשאר או שאתה יוצא מהצבא. אחרת, אתה צריך ממש להתעקש על זה שקשה לך בצבא אך לא מספיק כדי לצאת והם פשוט צריכים לעזור לך.
איך את עושה את זה, לגמרי תלוי בך. כל הסיפור עם אמא שלך נשמע לי דבילי לגמרי, אך אם יש לך מספיק ביטחון באמא שלך כדי להפליץ סיפורים כאלו מסובכים וכמעט מיותרים...מה אני יכול להגיד, תעשה מה שעובד עבורך.
liram
יצירת קשר:

הודעהעל ידי liram » 28 יולי 2014 06:08

אזרח נוסף כתב:בפורומים אחרים יסבירו לך איך להשיג "פטורים", פה יסבירו לך איך לצאת מהצבא. זה בעיקר בגלל שהקהילה מתמחה בתחום הזה בלבד, עם מידע אקראי בתחומים פלוניים אחרים כל אדם לחוד.
בכל מקרה, אני לא יודע איך הסגל שלך בבסיס (כולל הקבנים), אם אתה רוצה לצאת מחיל מסוים או לשנות תפקיד אז כדי שתהיה לך סיבה טובה, אחרת לפברק מצב-רפואי כדי שפשוט תהיה במקום אחר זה משהו שלא קל לנהל. זה לא פשוט להוכיח או לטעון שיש לך רגל מספיק שבורה כדי לצאת המתפקיד שלך לתפקיד אחר אך עם זאת הרגל שלך לא מספיק שבורה כדי לצאת לגמרי מהצבא. אם יש לך סגל בריאות-הנפש שרק רוצים לעזור לך מכל הלב, יש מצב שהם יבינו שקשה לך והם יעזרו לך לעבור תפקיד. אם יש לך סגל קשה שרוצה לבדוק שאתה לא מזיין להם את השכל או לא רוצים במיוחד לעזור לך להשיג תפקיד נוח יותר, אז (לדעתי) זה או שאתה נשאר או שאתה יוצא מהצבא. אחרת, אתה צריך ממש להתעקש על זה שקשה לך בצבא אך לא מספיק כדי לצאת והם פשוט צריכים לעזור לך.
איך את עושה את זה, לגמרי תלוי בך. כל הסיפור עם אמא שלך נשמע לי דבילי לגמרי, אך אם יש לך מספיק ביטחון באמא שלך כדי להפליץ סיפורים כאלו מסובכים וכמעט מיותרים...מה אני יכול להגיד, תעשה מה שעובד עבורך.

דבילי זה לא כי זאת דרך ששמעתי מכמה אנשים שהצליחה להם
תודה בכל מיקרה ..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 יולי 2014 16:17

liram כתב:
אזרח נוסף כתב:בפורומים אחרים יסבירו לך איך להשיג "פטורים", פה יסבירו לך איך לצאת מהצבא. זה בעיקר בגלל שהקהילה מתמחה בתחום הזה בלבד, עם מידע אקראי בתחומים פלוניים אחרים כל אדם לחוד.

תודה בכל מיקרה ..

לפעול על פי שמועות זה גם לא משהו.
liram
יצירת קשר:

הודעהעל ידי liram » 28 יולי 2014 19:11

אורח כתב:
liram כתב:

תודה בכל מיקרה ..

לפעול על פי שמועות זה גם לא משהו.

חח סבבה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים