כמה שאלות לגבי ברהן

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

liram
יצירת קשר:

כמה שאלות לגבי ברהן

הודעהעל ידי liram » 24 אוגוסט 2014 11:42

שלום ..ישלי כמה שאלות שרציתי לדעת לפני שאני הולך
קודם כל איפה זה נמצא ואיך אני מגיע
שאלה שנייה זה האם לבוא לשם עם המלצה אחת מפסכיאטר במיון תספיק
ואם הקבנים בברהן יכולים לעזור לי יותר מהקבן ביחידה
תודה לעוזרים(:
palh
יצירת קשר:

Re: כמה שאלות לגבי ברהן

הודעהעל ידי palh » 25 אוגוסט 2014 17:17

תראה, הם לא תמיד אוהבים להתערב, וחוות דעת מפסיכיאטר במיון לא תמיד נחשבת שם.
ממליץ לך להביא בנוסף לזה גם חוות דעת מפסיכיאטר פרטי בדרך כלל קוראים את זה יותר בעיון
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 אוגוסט 2014 17:53

palh כתב:תראה, הם לא תמיד אוהבים להתערב, וחוות דעת מפסיכיאטר במיון לא תמיד נחשבת שם.
ממליץ לך להביא בנוסף לזה גם חוות דעת מפסיכיאטר פרטי בדרך כלל קוראים את זה יותר בעיון

גיבוב של שטויות.

מעניין אותי רק איך המצאת את זה, אולי מדובר בטריק שיווקי?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 25 אוגוסט 2014 23:05

"קודם כל איפה זה נמצא ואיך אני מגיע" ברחבה הגדולה שהיא הכניסה לביח תל השומר ולבקום, יש בצד גם כניסה לברהן או למפקדת בריאות הנפש. המון קווי אוטובוס מגיעים לשם.
"שאלה שנייה זה האם לבוא לשם עם המלצה אחת מפסכיאטר במיון תספיק" כן. אפשר גם בלי.
"ואם הקבנים בברהן יכולים לעזור לי יותר מהקבן ביחידה" הם לא מונחים על ידי שיקולי כוח אדם של היחידה שלך, אבל יש שם חארות לא פחות מבכל יחידה, זה פשוט עוד הזדמנות לראות קבן, ויש ממש מעט כאלה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
liram
יצירת קשר:

הודעהעל ידי liram » 31 אוגוסט 2014 06:07

במילא רגוע כתב:"קודם כל איפה זה נמצא ואיך אני מגיע" ברחבה הגדולה שהיא הכניסה לביח תל השומר ולבקום, יש בצד גם כניסה לברהן או למפקדת בריאות הנפש. המון קווי אוטובוס מגיעים לשם.
"שאלה שנייה זה האם לבוא לשם עם המלצה אחת מפסכיאטר במיון תספיק" כן. אפשר גם בלי.
"ואם הקבנים בברהן יכולים לעזור לי יותר מהקבן ביחידה" הם לא מונחים על ידי שיקולי כוח אדם של היחידה שלך, אבל יש שם חארות לא פחות מבכל יחידה, זה פשוט עוד הזדמנות לראות קבן, ויש ממש מעט כאלה.

תודה על העזרה ישלי עוד 2 שאלות אשמח אם תענה
אתה מכיר אנשים שזה באמת עזר להם ושיצא להם מזה משהו או ששמעת על כאלה?
ואיך אני אמור לקבל קבן אני פשוט בא לשם ואיך אני מדבר איתם כי בס"ה כי מישוב בש"ג זה חיילים אז איך אני אמור להתנהג שם
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 31 אוגוסט 2014 07:20

"אתה מכיר אנשים שזה באמת עזר להם ושיצא להם מזה משהו או ששמעת על כאלה?" אני לא זוכר בדיוק פרטים או אנשים ספציפיות, אבל בכללי זכור לי שיש אנשים שקיבלו 21 בברהן.
"איך אני אמור לקבל קבן אני פשוט בא לשם ואיך אני מדבר איתם כי בס"ה כי מישוב בש"ג זה חיילים אז איך אני אמור להתנהג שם" כן, אתה פשוט בא לשם ומבקש להיכנס ולראות קבן. אתה יכול להגיד שמישהו אמר לך שאצלם אפשר לראות קבן. בכל מקרה יש סיכוי טוב שינסו לנפנף אותך משם, להגיד לך שאי אפשר לראות קבן אצלם או שאין קבנים היום או שאתה צריך להביא הפניה. בדרך כלל מי שמתעלם מהנפנופים ומהאיומים, נשאר ומתעקש לראות קבן בכל זאת, נותנים לו. הם מנסים לאיים ולשקר כדי לסנן מתחזים אבל הם מחויבים בחוק לתת לאנשים במצוקה לראות קבן עוד היום.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים