שאלה בקשר למשקל

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102596 הגב
    Anonymous
    חבר

שמעתי שמי ששוקל פחות מ50 לא יכול להתגייס ליחידות קרביות
    זה נכון?

#136204 הגב
    Anonymous
    חבר

כןתת משקל זה אחד הסעיפים הנפוצים לפרופיל עורפי.תלוי ביחס לגובה כמובן.

#136206 הגב
    Anonymous
    חבר

אבל אני לא תת משקל אני נמוך (מטר 59) אני שוקל 45 אז הBMI שלי זה 17.8
    הפרופיל שלי 97 כי אז שקלתי יותר אבל מה עכשיו?
    עדיין לא יכולים לגייס אותי לקרבי כי אני שוקל מתחת ל50? לא משנה הגובה?

#136209 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote lmxl:

אבל אני לא תת משקל אני נמוך (מטר 59) אני שוקל 45 אז הBMI שלי זה 17.8
    הפרופיל שלי 97 כי אז שקלתי יותר אבל מה עכשיו?
    עדיין לא יכולים לגייס אותי לקרבי כי אני שוקל מתחת ל50? לא משנה הגובה?

אני לא ממש יכול לענות על זהאבל אני מבין שאתה לא רוצה להיות קרבי ואתה מוריד משקל בגלל זה, כלומר, אתה פוגע בעצמך כדי להתחמק מיחידה קרבית.אין צורך לעשות דברים כאלה. מספיק שיראו שאין לך מוטיבציה לשרת בקרבי ושילחו אותך למקום אחר. רק תראה להם בלשכת גיוס שאתה לא מוכן לזה.

#136211 הגב
    Anonymous
    חבר

זה משקל ביחס לגובה –>>  BMI מתחת ל18 BMI זה תת משקל 17 BMI זה תת משקל לא רציני אחר כך 16 BMI תת משקל גבולי עד למסוכן 15 BMI תת משקל רציני ולפעמים לא מגייסים (במיוחד אצל בנות).
    נגיד אתה מטר 30 ואתה שוקל 50 אתה נחשב שמן אבל אם אתה מטר 90 ושוקל 60 זה דיי רזה.

#136212 הגב
    Anonymous
    חבר

אז עכשיו אני תת משקל לא רציני לאיזה פרופיל יורידו לי?

#136215 הגב
    Anonymous
    חבר

לרוב 97 מינימום 82 אם אתה מתבכיין להם שאין לך תאבון ואתה חלש.

סתם לציין משהו: הספורטאים הגדולים (האתיופים המהירים באולימפידה הם תת משקל) אבל לא צריך להגיע למצב של תת משקל רציני.

#136216 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote lmxl:

72 או 64. יש מצב גם ל45, לא יודע עד כמה זה לא רציני אצלך.אבל תגיד, אתה מוריד משקל בכוונה כדי להוריד פרופיל?

#136217 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Alex_B:

quote lmxl:

72 או 64. יש מצב גם ל45, לא יודע עד כמה זה לא רציני אצלך.
    אבל תגיד, אתה מוריד משקל בכוונה כדי להוריד פרופיל?

נראה כבר חשבתי על זה אבל אני הולך לפסיכיאטר קודם אם זה לא מצליח אני כנראה אנסה

#136218 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote lmxl:

quote Alex_B:

quote lmxl:

72 או 64. יש מצב גם ל45, לא יודע עד כמה זה לא רציני אצלך.אבל תגיד, אתה מוריד משקל בכוונה כדי להוריד פרופיל?

נראה כבר חשבתי על זה אבל אני הולך לפסיכיאטר קודם אם זה לא מצליח אני כנראה אנסה

פסיכיאטר עשוי להצליח, אבל זה עסק קצת יקר. אתה יודע מה להגיד לו?במידה וזה לא הצליח, תשחק על בעיות גב שגם ככה אי אפשר להוכיח אותן ואתה לא פוגע בעצמך ככה.אם במשך השירות תתלונן על כאבי גב כל הזמן, אתה גם תקבל פרופיל 21 בלי שתצטרך לדבר עם קב"ן בכלל.

#136221 הגב
    Anonymous
    חבר

תלוי איזה אתלטים. לאתלטים עם מסת שרירים גדולה יש ביאמאיי גבוה. מייקל ג'ורדן היה עם ביאמאיי של 26, שזה נחשב לשמן.   

#136225 הגב
    Anonymous
    חבר

אני מדבר איתך על השחורים שבאולימפיאדה שרצים ריצות ארוכות הם ממש דקים וקלילים אבל יש להם שרירים קטנים וחזקים. יש איזה מרוקאי נמוך ורזה עם רגליים שכמעט כל הגוף שלו שמנצח תמיד (לא זוכר את השם)… אבל לא משנה זה היה רק בשביל להגיד שלפעמים רזים יכולים להיות אתלאטים אם יש להם רגליים ארוכות או כל מיני צורות של מבנה גוף מיוחד.

#136247 הגב
    Anonymous
    חבר

אמרתי, תלוי איזה אתלטים. באופן כללי מסת שרירים שוקלת יותר ממסת שומן כך שהנטיה של אתלטים היא לביאמאיי גבוה, לא לנמוך. אצל האצנים הוא נמוך כי הם שחיפים, לא כי הם שריריים. אני לא חושב שיש משקל שתחתיו לא מגייסים לקרבי. יש ביאמאיי, ויש גובה מינימלי ומקסימלי. לא נראה לי שלא ייקחו אותך לקרבי לפי מה שתיארת.

#136260 הגב
    Anonymous
    חבר

חחח במילא רגוע תיהיה קצת סטייה אבל נראה לי שאתה לא מודע לכך שיש אנשים שמסת השריר לא תגדל אבל הכוח שיש בו עצום אז לא תמיד אלה עם השרירים הגדולים הם החזקים. דרך אגב אלה שאתה קורא להם "שחיפים" לרוב זה אלה שתמיד מובילים בשיעורי ספורט, יש לזה הסבר מדעי אני בטוח, אני מתבסס רק על פי עובדות שנראות לעין בלתי מזויינת.
    דוגמא לשחקן מקצועי בעל כוח אדיר אבל מסת שריר ממש קטנה: "קוין גארנט" הוא שחקן כדורסל בNBA. אם תראה תמונה של הגוף שלו ותראה ביצועים תגיד "מאיפה לעזאזל כל הכוח הזה?"
    מכך אפשר שוב להגיד "הגודל לא קובע"
    בכל זאת אני מסכים איתך יש אנשים שאתה יכול להגיד שהם רזים (בלי שרירים) ויש רזים וממולאים רק מהשרירים בלי השומן.

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
מענה ל־שאלה בקשר למשקל
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו