לחוץ וצריך עזרה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

asi2
יצירת קשר:

לחוץ וצריך עזרה

הודעהעל ידי asi2 » 10 ספטמבר 2014 10:38

לפני כחודש וחצי נפגשתי עם קב"ן (אני מלש"ב ולפני זה הלכתי לפסיכיאטר פרטי וקיבלתי המלצה לשחרור) והוא המליץ לשחרר אותי ואף אמר שמצבי עלול להדרדר אם אתגייס. אמרו לי בלשכה שצריכים להתקשר אלי ולהודיע לי אם אכן קיבלתי פטור אך עבר כבר הרבה זמן ולא התקשרו אלי ואני מתחיל לפחד שאולי בכל זאת יגייסו אותי (שמעתי על מקרה דומה לשלי). מה הסיכויים שבכל זאת יגייסו אותי, על אף שתי המלצות לשחרור? וכמה זמן לוקח עד שמודיעים לי אם קיבלתי פטור או לא כי אני משתגע כבר!!
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: לחוץ וצריך עזרה

הודעהעל ידי במילא רגוע » 10 ספטמבר 2014 12:00

אל תחכה יותר שיתקשרו אליך, תתקשר אליהם.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
asi2
יצירת קשר:

הודעהעל ידי asi2 » 10 ספטמבר 2014 12:39

במילא רגוע כתב:אל תחכה יותר שיתקשרו אליך, תתקשר אליהם.

התקשרתי כמה פעמים והם אמרו שעדיין אין תשובה ושזה לוקח זמן.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 10 ספטמבר 2014 13:22

אוקיי. זה נשמע שאתה מחכה לאישור ועדה שלא בפניך, ואם זה המצב, אתה כמעט בטוח בחוץ. כדאי לבדוק איתם מדי פעם (פעם בחודש?) רק כדי שלא יהיה איזה בלבול, כי דברים כאלה קורות.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
asi2
יצירת קשר:

הודעהעל ידי asi2 » 10 ספטמבר 2014 13:34

במילא רגוע כתב:אוקיי. זה נשמע שאתה מחכה לאישור ועדה שלא בפניך, ואם זה המצב, אתה כמעט בטוח בחוץ. כדאי לבדוק איתם מדי פעם (פעם בחודש?) רק כדי שלא יהיה איזה בלבול, כי דברים כאלה קורות.

כמה זמן הדברים האלה לוקחים בדרך כלל?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 10 ספטמבר 2014 16:40

לא יודעת. כמה שבועות, כמה חודשים.
- מלכוד-22
asi2
יצירת קשר:

הודעהעל ידי asi2 » 20 ספטמבר 2014 15:27

במילא רגוע כתב:לא יודעת. כמה שבועות, כמה חודשים.

אתמול הגיע הפטור בדואר ורציתי להגיד תודה על העזרה :D

וסתם עוד שאלה, אמרו לי שהפטור יגביל אותי בבחירת מקצוע לעתיד (כמו משפטים או רפואה) אז רציתי לדעת אם יעשו לי בעיות במידה וארצה להיות טכנאי רנטגן?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 20 ספטמבר 2014 16:11

שמחה!

הפטור לא אמור להגביל אותך כלל בתחום המשפטים. בתחום הרפואה, במקצועות שדורשים רישיון מטעם משרד הבריאות, ייתכן שיחליטו שאתה צריך לעבור ועדה רפואית לפני ההסמכה, כדי לוודא שאתה כשיר לתת שירותי רפואה מבלי לסכן אנשים, אז זה יכול להיות טרטור מסוים. אין לנו ממש מידע על הוועדות האלה, אבל בהתחשב בכך שכמעט כל מי שמוזמן לועדת כשירות לנהיגה עובר, אני מעריך שזה לא יהיה מחסום בפניך לעסוק בטכנאות רנטגן.
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים