ועדת כשירות בירפא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

יניב4127
יצירת קשר:

ועדת כשירות בירפא

הודעהעל ידי יניב4127 » 19 אוקטובר 2014 13:25

שלום לכולם..ביום רביעי יש לי ועדת כשירות בירפא רציתי לשאול מה זה האם זה אומר שיום רביעי אני משתחרר?הסיפור הוא כזה...אני כשנה ושמונה בצבא מתוכם 4 חודש דפוק 3 חודשים של נפקדויות ועריקויות במצטבר ועוד חודש בכלא ראיתי הרבה פעמים קבנים קפסית פסיכיאטר שהחליטו לתת לי קהס 43..לפני החג הייתי אצל.פסיכיאטר והראתי לו שאני משוגע עד כדי כך שאקח נשק ואהרוג את כולם ואז ירה בעצמי ועוד הרבה דברים אמרתי הוא אמר לי צא בחוץ ואקרא לך אחרי שהוא קרא לי הקפסית של היחידה שלי אמרה שהפסיכיאטר החליט להפנות אותי לועדת כשירות בירפא כנראה שהועדה תהיה אחרי החג...והנה אנחנו אחרי החג ויש לי את הועדה ביום רביעי האם זה אומר שאני משתחרר בעה האם הפסיכיאטר כנראה המליץ על 21 ואיך זה הולך עם הועדה הזאת...
nina
יצירת קשר:

Re: ועדת כשירות בירפא

הודעהעל ידי nina » 19 אוקטובר 2014 18:53

היי גם אני הייתי שם, בעיקרון ה"ועדה" הייתה בעצם פסיכיאטר אחד (אבל שמעתי על מקרים שהועדה הייתה עם כמה פסיכיאטרים) והוא פשוט שואל כמה שאלות שמזכירות את השאלות של הפסיכיאטר ביחידה הוא רק צריך לוודא שהמצב כפי שמתואר לו במחשב הוא נכון... אם תעשה בועדה את אותם הדברים שעשית ושגרמו לך להגיע לועדה הזאת אין סיבה שלא ישחררו אותך. אחרי שהפסיכיאטר ידבר איתך הוא ישלח אותך לועדה רפואית ששם סתם חותמים לך על מסמך (אתה יכול להפסיק לשחק שם לאף אחד באמת לא אכפת כי ברגע שהפסיכיאטר/ים בועדת כשירות המליצו על 21 זה מעל הכל)
יניב4127
יצירת קשר:

הודעהעל ידי יניב4127 » 19 אוקטובר 2014 18:57

ותוך כמה זמן תהיה לי ועדה רפואית?אין מצב שאני משתחרר בועדת כשירות בירפא כבר ביום רביעי?כי שמעתי על כאלה שכן השתחררו בוועדה הזאת רק באים וחותמים על משו וזהו
nina
יצירת קשר:

הודעהעל ידי nina » 19 אוקטובר 2014 19:54

חייב ועדה רפואית אבל אל תדאג מזה, רוב הסיכויים שישלחו אותך ישר אחרי הועדת כשירות לועדה רפואית זה גם בתל השומר קרוב לועדת כשירות וילוו אותך לשם, כנראה תקבל את הפרופיל 21 סופית שעה - שעתיים אחרי הועדת כשירות (ומיד אחרי הועדה רפואית). בכל מקרה אתה לא תשתחרר ישר באותו יום יש לך לעשות טופס טיולים בבסיס שהיית בו וללכת למיט"ב למדור משתחררים.
יניב4127
יצירת קשר:

הודעהעל ידי יניב4127 » 19 אוקטובר 2014 20:12

זאת אומרת שאם ככה אז בחמישי טופס טיולים ובראשון לבקום להחזיר ציוד והכל וזהו?ואם לא אקבל באותו יום ועדה רפואית יש מצב שעד לועדה הרפואית אקבל גימלים נפשיים לפחות?דרך אגב הועדת כשירות שלי ב12 בצהריים אם זה משנה
nina
יצירת קשר:

הודעהעל ידי nina » 20 אוקטובר 2014 11:01

כן תגיד לפסיכיאטר של הועדת כשירות שאתה צריך גימלים הוא יביא לך בלי בעיה.. אבל לדעתי יהיה באותו יום הועדה הרפואית.
דרך אגב אם הבסיס שלך הוא בתל השומר/ באיזור המרכז קרוב לתל השומר אתה תוכל להשתחרר כבר באותו יום שסיימת את הטופס טיולים.
בהצלחה תודיע איך היה !

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים