אני לא יכולללל אני לא עומד בזה

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים אני לא יכולללל אני לא עומד בזה

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #103019 הגב
    Anonymous
    חבר

"עוד מעט לא יהיה מקום בורידים .. אבל מה כבר אני מפסיד בחייםאם היה לי את הכוח רק לקום ולברוח.. האמת שדי נוח שצולליםכבר ניסיתי לגמור עם זה לתמידההורים יתרסקו מה יהיה עליייי "אנייייי לא יכולללללללללללללללללללללללללללללאניייייי לא עומד בזההההה אני משרת כבר 4 חודשיםםםם אני לא יישןןןןןןן כבר אני לא מצליח להרדם בלילההההההאניייייייי כל הזמן מקיא ואני לא אוכל כלום יש לי תחושה של קיאמה שאני כן מנסה לאכול אני ישר מקיא ולא בא לילפני שבוע אמרתי לקצין שמעליי שאני חייב קב"ן הוא אמר לי שזה לא כזה פשוט וזה לוקח שבועיים ואני לא צריך קבןאני כבר לא מסוגללללל שלשום חזרתי הביתה ומרוב עצבים דפקתי את הראש בחלוןןןןבבסיס שחזרתי הוא שאל אותי ממה זה לי כל הפצעים והחתכים והדם במצח נהיה ולא אמרתי ואז הוא שאל אם זה מכות מהבית ושהם יבינו כל דבר והם יקשיבו לכל בעיה ואז תיארתי להם שניסיתי לישון ולישון ולא הצלחתי ופשוט כבר קמתי מרוב עצבים והכנסתי את הראש בתוך החלון בביתואז הוא אמר לי שהוא לא חושב שאני צריך קבן והרבה חיילים עושים הצגות ויש לו מזל שהוא לא מכניס אותי לכלא על זה שפגעתי בעצמי בכוונת תחילהה אני כבר לא יודע מה לעשות החיים האלה לא שווים כלוםםםםםם לא רוצה אותםםםנמאסס לייי

#139577 הגב
    Anonymous
    חבר

אין שום סיבה שתתן להם ליהנות מהתסכול שלך. תהיה חכם- תגרום להם להיות מתוסכלים סביבך.את זה אגב, עושים באמצעות פרופיל 21.קרא קצת את טרגט21, ותבין, גם אנחנו עברנו את אותו תהליך מתיש, החוכמה היא לצאת מזה ללא פגע.שיהיה בהצלחה!

#139578 הגב
    Anonymous
    חבר

בבקשה אל תפגע בעצמך, הצלחת להוכיח לעצמך שזו לא הדרך להשיג פטור, כי למעשה למפקדים שלך לא הזיז…בבקשה כתוב מייל ל info@newprofile.orgאו שלח לי הודעה פרטית ונראה איך אפשר לשפר את מצבך.אביב

#139583 הגב
    Anonymous
    חבר

אבל לא עשיתיי כלום מכוונת תחילה בכלללל למה הם חושבים ככהלמה הם רוצים לשים אותי בכלא על משהו שעשיתי לעצמיילא אכפת להם מכלום הם לא מבינים בכללהבנתי שבגלל שהלכתי לרופא ואמרתי שאני עשיתי לעצמי את זה כי פשוט נטרפתי מזה שאני לא מצליח לישון טוב , ואז שאלו אותי אם חשבתי על קב"נ ואמרתי שלא ראיתי ולא נתנו לי בכללאז המפקדים שלי לא רואים את זה בטוב כי הם כאילו עשו עבירה (הרופא אמר להם) ולכן הם אמרו לרופא שזה בכלל לא כמו שזה נראה והם יסבורים שזה הצגות
    18SS2008-2-22 19:51:32

#139589 הגב
    Anonymous
    חבר

לפי הנהלים של הצבא אז "אם המפקד חושב שאתה רציני" אז הוא אמור לפעול… לא יודע אם יש הגדרות מדוייקות שנאכפות מתי המפקד צריך להאמין ומתי לא.בקיצר, לא צריך להיות מאחורי ניסיון התאבדות או ניסיון לפגיעה עצמית כדי לקבל פטור נפשי המוציא אותך מצהל.

#139595 הגב
    Anonymous
    חבר

תקשיב טוב בחור… קודם כל תתעודד ותהיה חזק! רבים כמוך יצאו ורבים כמוך עוד יצאו
    דבר שני, המפקד שלך יכול ללכת קיבינאמט. הוא לא קובע כלום, הוא לא מחליט אם אתה תלך לרופא או לא ולכן הוא גם לא מחליט אם אתה תלך לקב"ן או לא.
    הוא לא רוצה לתמוך בך ? לא צריך אותו. תפנה מיד למרפאה ותבקש לראות רופא.. תבקש מהרופא הפניה לקב"ן, תאמין לי שהרופא בתוך שניה יתן לך ואפילו לא ישאל שאלות.
    כשתקבל הפניה מהרופא תצטרך למלא גם חוות דעת מהמפקד.. הוא יהיה חייב באותו רגע למלא!! אל תתן לו להתחמק מזה יש לך זכויות.
    וכמו שאמרו כאן, תקרא את המדריכים ותחזור אלינו בהמשך להתייעצות.
    שמור על עצמך!! החיים שלך הם מעל הכל

#139622 הגב
    Anonymous
    חבר

ואם מסיבה כלשהי לא נותנים לך לראות קב"ן או כל שטות כזו, אתה תמיד יכול לפנות למוקד קצין רפואה ראשי, ולהתלונן על כך שלא מטפלים בך (המספר מופיע איפשהו בפורום, אפשר גם לחפש בגוגל).

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
מענה ל־אני לא יכולללל אני לא עומד בזה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו