קיבלתי פרופיל 21 :) , שאלות לגבי החיים שאחרי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

nina
יצירת קשר:

קיבלתי פרופיל 21 :) , שאלות לגבי החיים שאחרי

הודעהעל ידי nina » 19 אוקטובר 2014 18:12

היי היום שחררו אותי אחרי 3 חודשים מתישים מאוד של מלחמות.. זה קרה די בהפתעה אמרו לי "את הולכת לועדה", לא אמרו מה ואיזה אז חשבתי שזה סתם ואז פתאום נתנו לי פטור.
עכשיו יש כמה דברים שלא הסבירו לי ולא מצאתי תשובות באינטרנט :
1. השתחררתי על סעיף 31727, אני יודעת שזה נפשי אבל מה בדיוק? מעניין אותי לדעת איזו הפרעה יש לי כי לא הסבירו לי כלום...

2. יש לי רישיון כבר, האם הסעיף הזה ספציפית יכול לשלוח אותי למבחני כשירות האלה של משרד התחבורה? או ששולחים אנשים עם סעיפים יותר חמורים?

3. מצד אחר אני מוכנה וממש מחכה להתנדב לשירות לאומי אבל מצד שני ראיתי שחייבים לעשות 40 שעות בשבוע, באמת יש לי בעיות נפשיות ואני לא חושבת שאצליח להיות כל יום 7-8 שעות ובטח שלא לישון באיזה מקום שהוא לא הבית שלי במשך שנה/שנתיים .. השאלה אם הם מתחשבים בזה או שלא? יש סיכוי לעשות כל יום מספר שעות מועט יותר?
אורח

Re: קיבלתי פרופיל 21 :) , שאלות לגבי החיים שאחרי

הודעהעל ידי אורח » 19 אוקטובר 2014 20:02

nina כתב:היי היום שחררו אותי אחרי 3 חודשים מתישים מאוד של מלחמות.. זה קרה די בהפתעה אמרו לי "את הולכת לועדה", לא אמרו מה ואיזה אז חשבתי שזה סתם ואז פתאום נתנו לי פטור.
עכשיו יש כמה דברים שלא הסבירו לי ולא מצאתי תשובות באינטרנט :
1. השתחררתי על סעיף 31727, אני יודעת שזה נפשי אבל מה בדיוק? מעניין אותי לדעת איזו הפרעה יש לי כי לא הסבירו לי כלום...

2. יש לי רישיון כבר, האם הסעיף הזה ספציפית יכול לשלוח אותי למבחני כשירות האלה של משרד התחבורה? או ששולחים אנשים עם סעיפים יותר חמורים?

3. מצד אחר אני מוכנה וממש מחכה להתנדב לשירות לאומי אבל מצד שני ראיתי שחייבים לעשות 40 שעות בשבוע, באמת יש לי בעיות נפשיות ואני לא חושבת שאצליח להיות כל יום 7-8 שעות ובטח שלא לישון באיזה מקום שהוא לא הבית שלי במשך שנה/שנתיים .. השאלה אם הם מתחשבים בזה או שלא? יש סיכוי לעשות כל יום מספר שעות מועט יותר?

1. קה"ס.

2. לא ניתן לדעת עד קבלת המכתה.

3. שירות לאומי הוא לא חובה. מגורים זה לא חובה. יש תקנים שבהם יש גמישות רבה יותר ואמנם יש התחשבות מסוימת... אך יש גם כללים.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 10 אורחים