נוסע מחר לברה״ן - דחוף

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Morboo5
יצירת קשר:

נוסע מחר לברה״ן - דחוף

הודעהעל ידי Morboo5 » 25 אוקטובר 2014 18:06

היי, אני אשמח לעזרה כמה שיותר מהר! מחר אני נוסע לברהן ביחד עם אבא שלי.. אז יש לי כמה שאלות
1. האם יתנו לו להכנס אם הוא לא חייל?
2. מה עליו להגיד? וגם עליי..
3. אשמח לטיפים נוספים מאנשים שהיו אני בלחץ ומאוד חשוב לי לצאת אני כבר שלושה חודשים נלחם בצה״ל ואין סימן להשתחררות באופק.
תודה ולילה טוב
avihai1
יצירת קשר:

Re: נוסע מחר לברה״ן - דחוף

הודעהעל ידי avihai1 » 25 אוקטובר 2014 21:15

שלום לך,

לא יתנו לאביך לייכנס מאחר ואין ברשותו חוגר, ברה''ן זה לא פתרון קסם שיוציא אותך מהצבא, הזכות היחידה שלך שם זה לראות קב''ן תורן.
תסביר לקב''ן תורן את הבעיות שלך והוא יוכל לתת לך הפניה לקב''ן בבסיס שלך בלבד תוך 24 שעות.

ביטוח רכב

משחקים לשניים
נערך לאחרונה על ידי avihai1 ב 29 אוקטובר 2014 14:17, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 אוקטובר 2014 21:23

Morboo5 כתב:היי, אני אשמח לעזרה כמה שיותר מהר! מחר אני נוסע לברהן ביחד עם אבא שלי.. אז יש לי כמה שאלות
3. אשמח לטיפים נוספים מאנשים שהיו אני בלחץ ומאוד חשוב לי לצאת אני כבר שלושה חודשים נלחם בצה״ל ואין סימן להשתחררות באופק.
תודה ולילה טוב

התגובה שמעליי מטעה.

אם לאביך לא ייתנו להכנס, גם לא בטענה שמצבך רע - יש באפשרותכם להתלונן לגורמים חיצוניים וליצור לחץ. כמו כן, כדאי להדגיש בכניסה את עניין האחריות.

פגישה עם קב"ן בברה"ן היא כמו כל פגישה עם כל קב"ן אחר - בהחטל מקרים שבהם שוחררו אנשים בברה"ן, אחריי פגישה אחת.
avihai1
יצירת קשר:

הודעהעל ידי avihai1 » 25 אוקטובר 2014 21:28

אורח כתב:
Morboo5 כתב:היי, אני אשמח לעזרה כמה שיותר מהר! מחר אני נוסע לברהן ביחד עם אבא שלי.. אז יש לי כמה שאלות
תודה ולילה טוב

התגובה שמעליי מטעה.

אם לאביך לא ייתנו להכנס, גם לא בטענה שמצבך רע - יש באפשרותכם להתלונן לגורמים חיצוניים וליצור לחץ. כמו כן, כדאי להדגיש בכניסה את עניין האחריות.

פגישה עם קב"ן בברה"ן היא כמו כל פגישה עם כל קב"ן אחר - בהחטל מקרים שבהם שוחררו אנשים בברה"ן, אחריי פגישה אחת.

אתה טועה ומטעה אחרים וחבל, לשומרים אסור לתת לאביו להכנס ללא אישור מבפנים או מבחוץ.
בקשר לטענה השנייה קרו מקרים שהשתחררו מברה''ן אחרי שקיבלו הפניה לשם ולא באו מרצונם החופשי (מקרים אלו בדרך כלל קורים טרם השירות הצבאי ולא במהלכו)
נערך לאחרונה על ידי avihai1 ב 29 אוקטובר 2014 14:16, נערך 2 פעמים בסך הכל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 אוקטובר 2014 21:44

avihai1 כתב:
אורח כתב:
תודה ולילה טוב

התגובה שמעליי מטעה.

אתה טועה ומטעה אחרים וחבל, לשומרים אסור לתת לאביו להכנס ללא אישור מבפנים או מבחוץ.
בקשר לטענה השנייה קרו מקרים שהשתחררו מברה''ן אחרי שקיבלו הפניה לשם ולא באו מרצונם החופשי (מקרים אלו בדרך כלל קורים טרם השירות הצבאי ולא במהלכו)

:idea: טרול. :arrow:

ברה"ן היא מרפאה צבאית ואל בסיס צבאי רגיל. אז זה לא "אסור" אלא "רצוי שלא". ברור שבמקרה הזה החייל שעומד בכניסה צריך אישור, אבל כדי שהוא יבקש אותו ולא יסרב מיד - צריך לשכנע אותו שהמצב אכן חמור.

ברה"ן לא מטפלת במועמדים לשירות, היא מיועדת לחיילים. מלש"בים משתחררים בלשכת הגיוס. אין שום הבדל בין הגעה לברה"ן בהפנייה לבין הגעה עצמית.
avihai1
יצירת קשר:

הודעהעל ידי avihai1 » 26 אוקטובר 2014 03:12

הוכחת מספיק את הבורות והחוסר נסיון שאתה לוקה בו כדי לא לקרוא את ההודעה עד סופה,
זו דוגמא קלאסית לאידיוט שאסור להקשיב לו (רמז לפותח האשכול ולכל החיילים שעומדים על המשמר :) )
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 אוקטובר 2014 07:10

avihai1 כתב:הוכחת מספיק את הבורות והחוסר נסיון שאתה לוקה בו כדי לא לקרוא את ההודעה עד סופה,
זו דוגמא קלאסית לאידיוט שאסור להקשיב לו (רמז לפותח האשכול ולכל החיילים שעומדים על המשמר :) )

בורות? חוסר נסיון? מאיפה אתה יודע מה הנסיון שלי? ההודעה שלך מורכבת משתי שורות. לא משהו שאפשר לפספס.
דווקא האנשים שיקשיבו לך יצטערו על כך וילמדו על בשרם מי מאיתנו אידיוט שאסור להקשיב לו.

"החיילים שעומדים על המשמר..."
טרול.
avihai1
יצירת קשר:

הודעהעל ידי avihai1 » 26 אוקטובר 2014 08:50

אורח כתב:
avihai1 כתב:הוכחת מספיק את הבורות והחוסר נסיון שאתה לוקה בו כדי לא לקרוא את ההודעה עד סופה,

בורות? חוסר נסיון? מאיפה אתה יודע מה הנסיון שלי? ההודעה שלך מורכבת משתי שורות. לא משהו שאפשר לפספס.
דווקא האנשים שיקשיבו לך יצטערו על כך וילמדו על בשרם מי מאיתנו אידיוט שאסור להקשיב לו.

טרול.

זה היה שימוש גמור בציניות, הייתי צריך לנחש שאידיוט חסר ילדות לא יבין תהומור :D
self humiliated
אנדריי

הודעהעל ידי אנדריי » 26 אוקטובר 2014 10:45

בתור חייל בחייל האוויר הייתי בירפא במקום בבר"הן , בירפא ראיתי אנשים שהגיעו עם ההורים שלהם גם קראתי פה בפורום שאנשים באו עם ההורים שלהם
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 אוקטובר 2014 16:56

avihai1 כתב:
אורח כתב:

טרול.

זה היה שימוש גמור בציניות, הייתי צריך לנחש שאידיוט חסר ילדות לא יבין תהומור :D
self humiliated

מילא זה שנימות לא ניתן להעביר באמצעות טקסט, זה פשוט לא משנה. הדבר היחיד שמעניין אותי הוא שלא יתייחסו ברצינות לשטויות שכתבת בהודעות שלך.

פה זה לא FXP והסגנון הזה לא יעזור לך.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים