איך לצאת מטירונות על פרופיל 21??

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

dani571
יצירת קשר:

איך לצאת מטירונות על פרופיל 21??

הודעהעל ידי dani571 » 15 נובמבר 2014 19:04

אהלן ח'ברה.. אני שוב מדבר בשם חברה שלי.. אחרי ניסיונות כושלים לקבל פרופיל 21, ביום שלישי האחרון היא נאלצה להתגייס ומאז היא סובלת קשות בטירונות, ומתה לעוף משם...
יש לה התחלה טובה.. יש לה פרופיל 45 נפשי, עם הרבה סעיפים נפשיים... הפסיכיאטר האזרחי כתב בחוות דעת שכנראה היא לא יכולה לעבור טירונות, היא בוכה שם כול הזמן, גם מול המפקדות, ועושה עוד כול מיני הצגות של דיכאון.. מבחינה רפואית יש לה מיגרנות, כאבי בטן כרוניים, וכול מיני אלרגיות... ומבחינת דיכאון, הפסיכיאטר רשם לה הרבה כדורים נגד דיכאון, היה לה לפני שנה התמוטטות בשל לחץ נפשי והיא הגיעה לבית חולים ועוד כול מיני דברים שאפשר להמציא..
מחר היא הולכת לבקש רופא צבאי ולדבר איתו על המצב הבריאותי שלה, ואחר כך הולכת לבקש קב"ן, ולנסות שוב לקבל פרופיל 21...

מה אתם אומרים שכדאי לעשות? מה להגיד לקב"ן? אולי להתחיל לעשות הצגות? לא יודע נוהל התאבדות או משו.. בבקשה תציעו משהו לעשות..
אורח נוסף

Re: איך לצאת מטירונות על פרופיל 21??

הודעהעל ידי אורח נוסף » 15 נובמבר 2014 20:19

אני רואה שאתה מנסה לדוג כאן כמה שיותר "רעיונות", אך בגלל שעד עכשיו היא לא הצליחה לצאת לא בהכרח אומר שמשהו לא הצליח כאן. לצאת מהצבא זה תהליך, ולא תמיד יוצאים בפעם הראשונה. או השנייה. או השלישית.
אני אומר את זה, בגלל שממש לא נראה לי שהחברה שלך צריכה עיצות, הייתי אומר שאין ממש מה להציע לה מאשר דברים יבשים וטכניים, כמו לאסוף כמה שיותר חוות-דעת (כמו ללכת למיון כדי לקבל פסיכיאטר) -- אך אפילו זה נראה גבולי, להתחשב בעובדה שכבר יש לה חוות-דעת....

אני באמת לא יודע מה אפשר להוסיף לסיטואציה הזאתי. יש לה בעיות פיזיוליגות וגם נפשיות, אז אין מה לחרטט ויש לה מספיק מה להגיד לקב"ן. יש לה מספיק בעיות והיא מראה את זה לכולם, אז היא כבר עושה הצגות.
מה אפשר להוסיף כאן? שתעשה לעצמה סימנים מזויפים של חתכים על הזרוע עד פלסטיק שבור?
dani571
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dani571 » 16 נובמבר 2014 17:57

אורח נוסף כתב:אני רואה שאתה מנסה לדוג כאן כמה שיותר "רעיונות", אך בגלל שעד עכשיו היא לא הצליחה לצאת לא בהכרח אומר שמשהו לא הצליח כאן. לצאת מהצבא זה תהליך, ולא תמיד יוצאים בפעם הראשונה. או השנייה. או השלישית.
אני אומר את זה, בגלל שממש לא נראה לי שהחברה שלך צריכה עיצות, הייתי אומר שאין ממש מה להציע לה מאשר דברים יבשים וטכניים, כמו לאסוף כמה שיותר חוות-דעת (כמו ללכת למיון כדי לקבל פסיכיאטר) -- אך אפילו זה נראה גבולי, להתחשב בעובדה שכבר יש לה חוות-דעת....

אני באמת לא יודע מה אפשר להוסיף לסיטואציה הזאתי. יש לה בעיות פיזיוליגות וגם נפשיות, אז אין מה לחרטט ויש לה מספיק מה להגיד לקב"ן. יש לה מספיק בעיות והיא מראה את זה לכולם, אז היא כבר עושה הצגות.
מה אפשר להוסיף כאן? שתעשה לעצמה סימנים מזויפים של חתכים על הזרוע עד פלסטיק שבור?

הבנתי.. בסדר אולי בכול מקרה יהיה למישהו עוד משהו לכתוב, איזושהי עצה, איך לעשות את זה נכון וכאלה..
dani571
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dani571 » 16 נובמבר 2014 19:07

בבקשה עוד מישהו תעזרו לי...
The_animal
יצירת קשר:

הודעהעל ידי The_animal » 21 נובמבר 2014 15:11

הי דני ,ראשית אני אשמח אם תכתוב עם השהייה שלה בבית חולים היא בבית חולים רגיל או פסיכיאטרי .
עושה רושם ממה שאתה כותב שיש "קייס" נורא חשוב להוציא את כול המסמכים הרופאיים בקשר לשהייה או לאשפוז שלה בבית החולים( עקב התמוטטות העצבים זה נורא חשוב .
במידה ועשיתם את זה כבר נסו ללכת על אופציה נוספת .
גשו(עדיף עם ההורים מראה על יותר רציניות) לפסיכיאטר בבית חולים רגיל בהתחלה ונסו להוציא חוות דעת הרבה יותר חריפה שמראה שיש התדרדרות במצבה הנפשי של החברה שלך .
נורא חשוב שכול המלצה שתביאו תיהיה יותר רצינית מהשנייה ותעיד על התדרדרות במצב הנפשי.
אני מאמין שהגישה הזו תעזור לכם מאוד .
אני מאוד מחזק את התגובה שכתבו לך לפני בהחלט יציאה מהצבא היא תהליך . וכדי להצליח בתהליך חשוב להתמיד ולא להתייאש בתרגום פשוט . זה אומר להביא עוד חוות דעת עוד להציק לשלוח את ההורים שההורים יתקשרו ויצעקו על המפקדים .
אני אוסיף שמאוד חשוב שההורים יהיו מעורבים בתהליך אין לך מושג כמה זה עוזר מניסיון אישי .
ועוד אופציה אחרונה לאחר שהשתיים הראשונות לא עבדו
היא מין קלף ג'וקר גשו למיון פסיכיאטרי תציגו את הבעיות לבוא עם הורים אם החלטתם להתאשפז אז במחלקה פתוחה (אשפוז הוא אשפוז ) למען המשך החיים שלה שלא יהיו לא סתם בעיות עדיף לא מחלקה סגורה .
המטרה שלכם היא לצאת עם חוות דעת חריפה אבל לא להגזים כי שמה נורא קל לאשפז מהר גם לא עם רצונכם ככה שפגיעה בעצמה או רצונות למות לא באים שמה בחשבון זה לא צחוק! .
אני מאחל לכם הצלחה :)
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 22 נובמבר 2014 00:04

נורא קל לאשפז? באמת? ממתי? פספסתי משהו?
בפעם האחרונה שבדקתי, ממש לא קל להתאשפז כאשר לא רוצים בכך.
The_animal
יצירת קשר:

הודעהעל ידי The_animal » 23 נובמבר 2014 00:51

בבית חולים פסיכיאטרי כן הנושא מאוד רגיש שמדברים על פגיעה עצמית אם לדוגמא חברה שלך תילך לשם עם חתכים שהיא עשתה לעצמה הם יאשפזו אותה בלי לשאול אותה כי מסוכנת לעצמה .
אפשר לדבר בבית חולים פסיכיאטרי על דיכאון ועל חרדות אבל שמה לא כדאי לזייף מחלת נפש כי רוב הסיכויים שישאירו אותה שמה וזה יכול להיות טוב אם זה מה שאתה לוקחים בחשבון אבל סתם ככה להתאשפז בבית חולים פסיכיאטרי למה צריך את זה? .
לסיכום להיזהר וזה משתלם בהצלחה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 20 אורחים