אחרי שיחה עם קב"ן, מחר שיחה עם פסיכיאטר, עיצות דחוף!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

dani571
יצירת קשר:

אחרי שיחה עם קב"ן, מחר שיחה עם פסיכיאטר, עיצות דחוף!

הודעהעל ידי dani571 » 23 נובמבר 2014 21:34

ערב טוב כולם, זה שוב אני בקשר לחברה שלי..
אז אחרי מאמצים רבים, היא הצליחה להשיג קב"ן אצל התרשם ממנה והאמין לכול מילה ומילה שלה, והפנה אותה לפסיכיאטר להמשך תהליך...
כנראה שהתור לפסיכיאטר הוא מחר, ושנינו ממש בלחץ בשבילה כי זה הצ'אנס שלה לעוף משם (היא כבר שבועיים בטירונות..).

למי שיודע, השיחה עם הפסיכיאטר דומה לשיחה עם קב"ן? אחרי שהיא סירבה לגעת בנשק היא הופנתה לקב"ן, ששם הוא אמר לה שהיא לא תיגע בנשק כול השירות שלה ואם היא תרצה לצאת על 21 היא יכולה.. אבל אני יודע שהפסיכיאטר זה סמכות שונה לגמרי, ואנחנו פשוט לא יודעים מה הוא יכול לשאול.. יש חוות דעת טובה מהמפקדים שלה שרצים סביבה כול היום כי היא עשתה להם שם הצגות חבל על הזמן של התמוטטות עצבים ובכי וקשיי הסתגלות ומה לא... כרגע הסיכויים לטובתה אבל היא מפחדת לדפוק את זה עם הפסיכיאטר שלא יבוא עם שאלות מכשילות.. יש לכם עצות כולשהן? לנסות לדבר כמה שפחות? כדאי שהיא תתחיל לבכות לו שם? או ששלחו אותה לפסיכיאטר נטו כי קב"ן לא יכול לתת 21? (הקב"ן אמר לה שאם היא רוצה היא יכולה לצאת על 21...).

חברים בבקשה עזרה.. צריך עוד פוש אחד אחרון והיא בחוץ...
אורח נוסף

Re: אחרי שיחה עם קב"ן, מחר שיחה עם פסיכיאטר, עיצות דחוף!

הודעהעל ידי אורח נוסף » 24 נובמבר 2014 00:11

בן אדם, חלאס כבר עם הסיבוכים האלו.... אתה לא מבין שהחברה שלך יודעת מה היא עושה? היא עוברת את כל התהליך הזה בחינניות.
ככל שחינניות יכולה להיות בסיטואציה לא סימפטית.

ולגבי הפסיכיאטר : כמו קב"ן, לדבר אליו כמו קב"ן, שלא תעשה שום דבר שלא טבעי, תפסיק לנסות לגרום לה לחרטת ולשחק אותה למרות שהיא פאקינג עושה כל מה שהיא יכולה כבר בכל מקרה לכל הרוח---
*כדורים*
כן, שלחו אותה לפסיכיאטר כי ההיררכיה בצבא זה קב"ן -> פסיכיאטר. הפסיכיאטר הוא הזה שקובע את פסק הדין לגבי פרופיל 21.
הסיבה היחידה שאני יכול לראות שהבחורה הזאתי לא תצא מהצבא זה בגלל שיש נטיה לאנשים לחשוב שבטירונות, אתה בשר-חיי, אתה עוד לא יודע באמת מה זה צבא ולצאת משם כל כך מוקדם על בסיס שוק פתאומי לא נסמך על מידע אמפירי שאפשר להסכים איתו.
אבל, זה לא ממש המקרה עם החברה שלך. לחברה שלך יש בעיות מכל כיוון אפשרי עוד לפני הצבא. אין סיבה לחשוב "שזה יעבור לה".
אז, אין משהו יותר או משהו פחות שהיא יכולה לעשות כרגע. שתמשיך לעשות מה שהיא עשתה עם הקב"ן.

נ.ב: "לכבות" לא מוכיח שיש בעיה אמיתית עם האדם לגבי המערכת. זה יכול מאוד בקלות להיראות כמו מניפולציה רגשית או רק הרצון להוציא קיטור / לבכות למישהו על הכתף. להקיש בגבה "There there" וסלמטק.
התוכן המשמעותי הוא מה שנאמר בפגישה. הבונוס, הוא ההתנהגות. אם המטופל לא מתקשר עם 'המטפל', אז אי אפשר להגיע לאף מסקנה. ומניפולציה רגשית לא תביא אף אחד לאף מקום. מספיק פעמים שמעתי אנשים אומרים שהקב"ן העיף אותם בגלל שהם ניסו לשחק אותה יותר מדי ולא אמרו דבר.
אפרופו, הקטע מעל יותר עבור כל מי שקורא את ההודעה באופן כללי, ולא ממש מכוון אליך. החברה שלך, לדעתי, כבר בחוץ. אך אנחנו נצטרך לראות; ואנשים, אל תעשו שטויות.
dani571
יצירת קשר:

Re: אחרי שיחה עם קב"ן, מחר שיחה עם פסיכיאטר, עיצות דחוף!

הודעהעל ידי dani571 » 24 נובמבר 2014 14:52

אורח נוסף כתב:בן אדם, חלאס כבר עם הסיבוכים האלו.... אתה לא מבין שהחברה שלך יודעת מה היא עושה? היא עוברת את כל התהליך הזה בחינניות.
ככל שחינניות יכולה להיות בסיטואציה לא סימפטית.

ולגבי הפסיכיאטר : כמו קב"ן, לדבר אליו כמו קב"ן, שלא תעשה שום דבר שלא טבעי, תפסיק לנסות לגרום לה לחרטת ולשחק אותה למרות שהיא פאקינג עושה כל מה שהיא יכולה כבר בכל מקרה לכל הרוח---
*כדורים*
כן, שלחו אותה לפסיכיאטר כי ההיררכיה בצבא זה קב"ן -> פסיכיאטר. הפסיכיאטר הוא הזה שקובע את פסק הדין לגבי פרופיל 21.
הסיבה היחידה שאני יכול לראות שהבחורה הזאתי לא תצא מהצבא זה בגלל שיש נטיה לאנשים לחשוב שבטירונות, אתה בשר-חיי, אתה עוד לא יודע באמת מה זה צבא ולצאת משם כל כך מוקדם על בסיס שוק פתאומי לא נסמך על מידע אמפירי שאפשר להסכים איתו.
אבל, זה לא ממש המקרה עם החברה שלך. לחברה שלך יש בעיות מכל כיוון אפשרי עוד לפני הצבא. אין סיבה לחשוב "שזה יעבור לה".
אז, אין משהו יותר או משהו פחות שהיא יכולה לעשות כרגע. שתמשיך לעשות מה שהיא עשתה עם הקב"ן.

נ.ב: "לכבות" לא מוכיח שיש בעיה אמיתית עם האדם לגבי המערכת. זה יכול מאוד בקלות להיראות כמו מניפולציה רגשית או רק הרצון להוציא קיטור / לבכות למישהו על הכתף. להקיש בגבה "There there" וסלמטק.
התוכן המשמעותי הוא מה שנאמר בפגישה. הבונוס, הוא ההתנהגות. אם המטופל לא מתקשר עם 'המטפל', אז אי אפשר להגיע לאף מסקנה. ומניפולציה רגשית לא תביא אף אחד לאף מקום. מספיק פעמים שמעתי אנשים אומרים שהקב"ן העיף אותם בגלל שהם ניסו לשחק אותה יותר מדי ולא אמרו דבר.
אפרופו, הקטע מעל יותר עבור כל מי שקורא את ההודעה באופן כללי, ולא ממש מכוון אליך. החברה שלך, לדעתי, כבר בחוץ. אך אנחנו נצטרך לראות; ואנשים, אל תעשו שטויות.

הבנתי.. תודה על התגובה אחי.. היא כבר הייתה ב-11:00 אצל הפסיכיאטר אבל עדיין לא התקשרה, אני לא יודע מזה אומר ואני ממש בלחץ.. אתה יודע אולי למה היא לא יכולה להתקשר?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים