שלום רב,צריך עזרה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #103718 הגב
    Anonymous
    חבר

קודם כל שלום לכולם,הגעתי לפורום דרך חבר שנעזר בכם והשיג את מטרתו –
    להשתחרר מהצבא,21,והצליח .
    קודם כל אני רוצה להבהיר,אני לא מעוניין להשתחרר מהצבא אלא להשיג משהו אחר.
    התגייסתי לפני 3 חודשים בפב' 08,לפני הגיוס התקשרו אליי ממרכז ההובלה \תובלה עד היום אני לא יודע איך קוראים לזה ואמרו לי שאני מיועד להיות נהג תובלה,כמובן שאמרתי שאני לא מעוניין וכיאלו הקשיבו אולי אבל ביום גיוס הקצין מיון שם עליי זין ושלח אותי לשם.
    לפני שהתגייסתי אמרתי להוריי שאני לא מתפנה לטירונות של נהגי תובלה,פשוט לא מתפנה,אבא שלי מקושר בצורה כזו או אחרת לגורם צבאי שנתן לי הבטחה שאני מסיים טירונות שם,מגיע לבסיס המיועד (בית נבאללה) ומושכים אותי לבסיס אחר,צריפין.
    בהתחלה זה נראה אמיתי,כל מיני הבטחות וסימנים הוכיחו שזה יקרה,הייתי אמור לשרת במשמר הנגב בדרום ועברתי לבית נבאללה במרכז בלי לבקש אפילו,מאחורי הקלעים הכל סודר,הוא גם אמר לי בכל שיחה שמפקד מרכז הובלה יודע עליי,והסכים לעניין המשיכה .
    התחלתי את הקורס,קרוב משפחה שלי אמר לי לא להתקדם בקורס כי אם אני יוציא תרישיון זה בלאגן לצאת אח"כ ,דיברתי עם הבנאדם והוא אמר תוציא,אל תיהיה בעייתי ,אתה מסודר,מה אכפת לך שיהיה לך רישיון ביד של מעל 15 ? אבא שלי היה כ"כ בטוח בו שאמר לי תוציא יהיה בסדר אל תדאג הכל סגור,אחרי הקורס אתה עף משם,הוצאתי,ולהפתעתי אחרי הקורס עברתי למחלקת הכשרות-דבר שהוא הבטיח שלא יקרה- שזה תהליך זמני של כמה שעות נהיגה ומעבר לסידרה.
    ת'אמת אני יגיד לכם? אני בדיכאון מטורף,באמת שכקשה לי,בכל מהלך הקורס עזרתי לכל מיני חברים נתתי עצות איך לעוף משם,חלקם עפו,אבל לאף אחד לא היה רישיון,עכשיו אני בבעיה.
    המצב שלי הוא כזה,הייתי אצל פסיכיאטר אזרחי שנתן המלצה להוציא אותי משם על סמך בעיות של דיכאון קלסטופוביה ועוד כל מיני דברים,כרגע אני ברגילה,לפני שיצאתי לרגילה ביקקשתי לראות קב"ן,עשיתי חישוב שחייבים לתת לי קב"ן עד 14 יום,וזה יהיה טוב ש7 ימים 'נשרפים' כשאני בבית ברגילה.
    עכשיו השאלה שלי היא כזאת,איך אני עף משם ? אני רוצה להיפלט מהבסיס הגועלי הזה,לא להגיע להיות נהג,להיפלט לבקום.
    עשיתי שיחה עם קרוב משפחה שלי שעף משם,הוא הביא לי תפסיכיטאר ואמר לי להגיע עם ההמלצה לקב"ן(דבר שהוא עשה לפני כמה חודשים שהוא היה שם ועף משם) הוא אמר לי שהקב"ן יתן לי פסיכיטאר צבאי ואני אמור להבין שעפתי משם,ואם הוא יגיד לי שהוא ממשיך איתי בטיפול אז העניין לא עבד והדרך היחידה היא לפגוע בעצמי לחתוך את היד או משהו כזה(דבר שחבר שלי עשה בקורס,והקב"ן הפנה אותי לפסיכיטאר צבאי -הוא נפלט,64 נפשי לשנה).
    אני מאוד מבולבל,מאוד חושש,אני מתכוון ללכת בכל הכוח,לבכל האמצעים,לצאת מהבסיס הזה,להשיג את המטרה שלי,אני רוצה שתתנו לי עצות,הכוונה כדי שזה יהיה יעיל וקל,כי המצב שלי לא פשוט,תודה .
     אין עוד מלבדו2008-5-12 4:15:37

#145582 הגב
    Anonymous
    חבר

בעיקרון הדרך היא:המלצה מפסיכיאטר אזרחי—>קב"ן—>פסיכיאטר—>שחרורתוך כדי שהולכים על קטע של דיכאון ולא מתפקדים ביחידה כדי להראות מצוקה.זה עובד בשביל כל אחד, לא משנה אם הוצאת רישיון, או שאתה בחיל האוויר, או אפילו אם נפלת על קב"ן שבטוח שאתה מורח אותו ורשם לך את זה בתיק.אם תלך למספיק קב"נים מתישהו תגיע לאחד שישחרר אותך, ועם קצת מזל זה יהיה הקב"ן הראשון שתפגוש.תקרא טרגט21 כדי לדעת איך להתנהג אצל הקב"ן.בהצלחה.

#145583 הגב
    Anonymous
    חבר

תראה אני מכיר את הבסיס ואת הדבר הזה תובלה זה באמת עבודה שחורה שאין לה שעות אתה יכול יום אחד לעבוד בבסיס עד 7 בערב ויום אחד עד 5 וזה עבודה באמת מסריחה לנסוע בכל הארצ אם הגבלה של 80 קמש ..
    עכשיו באמת חבל שהוצאתה את הרשיון כי עכשיו ימריחו אותך יגידו הצבא בזבז עלייך כסף והם ינסו לא להוצאי אותך אבל אם תתעקש בסוף תצא ..
    מה שאני ממליצ לך לך אם ההמלצה של הפסיכאטר האזרחי לקבן ישר אך שאתה בא וזה תביאי לו את זה ושיקרא ואז הוא בדוק ישאל אותך אך הגעתה עליו תגיד לו אני כל הזמן במחשבות בדיכאון כבר נמאס לי מהצבא והורים שלחו אותי .. [ יענו את האמת תגיד לו ]
    ותראה מה הוא אומר לך אם הוא יגיד לך לא אי אפשר לצאת וזה לא אפשרי וכו תגיד לו אני לא רוצה להיות בצבא הזה שלא רוצים לשמוע מה שטוב לי .. אני רוצה שתוצאי אותי גם על 21 ..
    בהצלחה ..

#145686 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה לשניכם,
    עוד מישהו ? .

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־שלום רב,צריך עזרה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית: