פרופיל 21 ורישיון

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

thedess05
יצירת קשר:

פרופיל 21 ורישיון

הודעהעל ידי thedess05 » 15 דצמבר 2014 00:22

אהלן אנשים.. במידה ואני יוצא על 21, נגיד על דיכאון ונטייה אובדית,יבקשו ממני לעבור את המבחן הזה שעולה 700 שקל?
הבעיה העיקרית היא שקראתי ששוללים לך ישר תרישיון ולא מחדשים עד שתעבור תמבחן.. ואת התשובות למבחן מקבלים רק אחרי חודשיים. אז מה אני יהיה יותר מחודשיים בלי רישיון? וואלה אני לא יכול.. אני נוהג ביום יום אני לא יכול בלי רכב..
ועוד משהו.. מחרתיים אני הולך לברהן.. אני ללא חוות דעת כי הפסיכיאטר האזרחי שהלכתי אליו רצה כמה אלפי שקלים טובים בשביל חוות דעת.. ואני לא מדבר על 1000 שח אלא על סכומים יותר גבוהים
מה אני צריך לעשות כדי שיקבלו אותי? מה אני אומר לפקידה? אין לי בעיה להראות דיכאון והכל.. אם היא אומרת שלא יכולים לקבל (משקרת קיצר) אז אם אני ישב שם ולא יזוז יביאו לי בסופו של דבר?
אורח נוסף

Re: פרופיל 21 ורישיון

הודעהעל ידי אורח נוסף » 15 דצמבר 2014 00:26

לא סביר שיעשו לך בעיות עם הרשיון, ככל שאני הבנתי שלילת רשיון זה לגבי אנשים עם בעיות בומבסטיות למדי (כמו, זכיזופרניה). הרבה אנשים יוצאים על דכאון, זה לא משהו שלוקחים לך את הרישיון עליו.
לגבי הברה"ן...לדעתי יהיה לך קשה להיכנס לשם בלי חוות-דעת, כי בכל מקרה קשה להיכנס עם חוות דעת. השאלה היא אם יש לך משהו להפסיד אם כן תלך?
ואגב, אתה תמיד יכול למצוא פסיכיאטר / פסיכולוג שלא דורש אלפי שקלים בשביל חוות-דעת. פתח ספר טלפונים.
thedess05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי thedess05 » 15 דצמבר 2014 09:14

אורח נוסף כתב:לא סביר שיעשו לך בעיות עם הרשיון, ככל שאני הבנתי שלילת רשיון זה לגבי אנשים עם בעיות בומבסטיות למדי (כמו, זכיזופרניה). הרבה אנשים יוצאים על דכאון, זה לא משהו שלוקחים לך את הרישיון עליו.
לגבי הברה"ן...לדעתי יהיה לך קשה להיכנס לשם בלי חוות-דעת, כי בכל מקרה קשה להיכנס עם חוות דעת. השאלה היא אם יש לך משהו להפסיד אם כן תלך?
ואגב, אתה תמיד יכול למצוא פסיכיאטר / פסיכולוג שלא דורש אלפי שקלים בשביל חוות-דעת. פתח ספר טלפונים.

אם אני יגיד שרציתי לפגוע בעצמי בבסיס וזה דחוף? יכניסו אותי אתה אומר?
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 15 דצמבר 2014 15:21

אם אני הולך לפי מה שראיתי בעבר? לא. הם יצחקו לך בפנים ויגידו שאתה רשאי לעשות מה שאתה רוצה. אך זה בדרך כלל מה שקורה בכל מקרה, מה שאומר שאתה צריך להיות עקבי לגבי הדרישות שלך.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים