עמוד 1 מתוך 1

עזרה דחופה.... אני מסגיר את עצמי שבוע הבא

פורסם: 14 ינואר 2015 10:55
על ידי 1515
בבקשה תענו לי על כמה שאלות דחופות.
אני ההיתי משתמט חודש וחצי עצרו אותי ונכנסתי לכלא ל20 יום לאחר ששיחררו אותי קיבלתי סיפוח לאותו יום לבקום לא התייצבתי ועבר כבר שנה וחצי.
אני יתום מאבא. ואמא שלי לא 100% שתיהיה בריאה יש לה סוכרת ואני עוזר לה הרבה היא גם לא כשירה לעבודה .המצב בבית לא הכי טוב חובות וכאלה.
גם לי יש קצת בעיות רפואיות לא חמורות אלרגיה וכאלו. ובשנה האחרונה שמתי לב אבל אמיתי שאני סובל מדיכאון יושן הרבה אוכל הרבה והתרחקתי מרוב החברים שהיו קרובים אלי. היו לי גם מחשבות אובדניות אבל אני אני לא מאמין שאני מסוגל להתאבד או לפגוע בעצמי משמעותית. חשוב להזכיר שלא עברתי שרשרת חיול אין לי חוגר.
1- אפשר להימנע איכשהו מעונש מאסר?
2- אני רוצה חוות דעת של פסיכיאטר ואין לי כסף לפרטי מיון יעזור במצב הזה?
3- על פי ניסיונכם מה העונש שצפוי לי בערך פלוס מינוס שאני ידע למה להתכונן?
אם למישהו יש רעיונות איך להמשיך הלאה זה יעזור מאוד.
נ.ב יש לי מסמכים להכול רפואיים של אמא שלי ושל אחותי שיש לה ocd שזה חרדות וכאלה והיא מטופלת במכון לרפואת הנפש ורשום במסמכים שלה שאני עוזר לה הרבה וכמובן תדפיסים מהבנק וכולי לי לבד יש הלוואה 50 אלף שלקחתי בשביל אמא שלי. תודה מראש לכול מי שיעזור!!

Re: עזרה דחופה.... אני מסגיר את עצמי שבוע הבא

פורסם: 14 ינואר 2015 15:41
על ידי אורח
לא נראה אפשרי להימנע מכלא לאור חומרת העבירות שלך. קרוב לוודאי שתקבל תקופת מאסר ממושכת מאחר ואתה עריק שנה וחצי וזה בנוסף להשתמטות שלך בעבר שלא תורמת לעניין. בנוסף אתה גם תקבל ככל הנראה רישום פלילי על העריקות הזו, שזה כבר השלכות חמורות להמון שנים על חייך האזרחיים בעיקר בקבלה למרבית העבודות.
בקיצור עליך בהחלט להכין את עצמך נפשית להמון כלא ולאפשרות של רישום פלילי עם כל המשתמע מכך. מומלץ להיוועץ עם עורך דין צבאי לפני שתסגיר את עצמך.

Re: עזרה דחופה.... אני מסגיר את עצמי שבוע הבא

פורסם: 14 ינואר 2015 17:01
על ידי katya
לפני שאתה מסגיר את עצמך תקרא את טרגט 21 ותוציא חוות דעת של פסיכיאטר אזרחי