חייב עזרה דחוף, אני נואש, אחרי 4 חודשים של ניסיון לצאת

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

username247
יצירת קשר:

חייב עזרה דחוף, אני נואש, אחרי 4 חודשים של ניסיון לצאת

הודעהעל ידי username247 » 26 פברואר 2015 16:40

התוכניות שלי הולכות ונגמרות, ניסיתי הכל.
לפני שאני מתחיל להסביר, אני מקליט את כל השיחות שלי עם הקבנים והפסיכאטרים כדי לשמוע את זה אחר כך כי אני שוכח את רוב הדברים שהם אומרים מהלחץ.
הכל התחיל לפני 4 חודשים דיברתי עם הקבן על דכאונות, הוא הבין את זה וניסח את זה כתוצאה מדימוי עצמי נמוך.
לאחר 4 מפגשים קיבלתי פגישה עם פסיכיאטר, שם הציע לי רק כדורים או חזרה לתפקיד.
לא לקחתי אותם, הסברתי כי ההורים שלי נגד זה ואני לא מאמין בזה.
אחר כך ברחתי ליום, באותו יום הלכתי למיון שם דיווחתי על נטיות אובדניות ופחד לפגוע בעצמי, אחר כך לקחו לי תנשק וראיתי קבן, בנקודה הזאת הקבן הדגיש ואמר שהוא לא מאמין לי, ונזף בי על הדרך ועל ניצול המערכת לרעה ואמר שהוא לא רוצה לטפל בי יותר.
הלכתי לראות פסיכיאטר לאחר שבוע וחצי בברהן תל השומר, שם סיפרתי לו על ניסיון אובדני בנשק ושהוא נותן לי קהס 43 והמלצה לצאת מהאוגדה.
חיכיתי שבועיים וחצי לשיחת מגד שייאשר את המעבר תפקיד והקה"ס, בשיחה המגד אמר שהוא קיבל את הדף שיחת סיכום ואמר שיש שם המלצה רק ללצאת מהפלוגה וקהס 40.
השמעתי את ההקלטה שהפסיכיאטר אמר לי במפורש שהוא נותן לי קהס 43 והמלצה לצאת מהאוגדה, הפנה את זה לקבן, שום דבר לא השתנה. המגד לא רצה לשמוע את ההקלטה.
מהנקודה הזאת לא יכולתי יותר. הייתי שבור ברחתי שאני עוד על ב' וכל הציוד שלי במוצב
חייב עזרה וייעוץ דחוף!! זה הדרכים שעומדות בפניי:
-להיערק, להסגיר את עצמי לכלא לבקש גחלת קבן ופסיכיאטר ולנסות להתאבד עם בליעת כדורים(אני יודע הצבא לא שווה את זה יש פתרנות אחרים בלה בלה בלה, אבל חלאס! 4 חודשים אני מפזר ביצים, הסיכוי האחרון שלי זה לזרוק את כל הביצים בבת אחת וללכת על כל הקופה
-לפנות למוקד קבילות עם ההקלטות שלי ולראות מה ייצא מזה(חסרון ענק שזה לצאת נגד המערכת וזה ייתן להם סיבה לזיין אותי)
לחזור לשגרה(אני נפקד מאתמול) לרצות את העונש שלי ולהמשיך לבקש קבן(חסרון שהקבן שונא אותי, עדיף לנסות לצאת מבחוץ, ואני סובל שם בקטע לא נורמלי
אורח

Re: חייב עזרה דחוף, אני נואש, אחרי 4 חודשים של ניסיון לצאת

הודעהעל ידי אורח » 26 פברואר 2015 21:09

username247 כתב:התוכניות שלי הולכות ונגמרות, ניסיתי הכל.
לפני שאני מתחיל להסביר, אני מקליט את כל השיחות שלי עם הקבנים והפסיכאטרים כדי לשמוע את זה אחר כך כי אני שוכח את רוב הדברים שהם אומרים מהלחץ.
הכל התחיל לפני 4 חודשים דיברתי עם הקבן על דכאונות, הוא הבין את זה וניסח את זה כתוצאה מדימוי עצמי נמוך.
לאחר 4 מפגשים קיבלתי פגישה עם פסיכיאטר, שם הציע לי רק כדורים או חזרה לתפקיד.
לא לקחתי אותם, הסברתי כי ההורים שלי נגד זה ואני לא מאמין בזה.
אחר כך ברחתי ליום, באותו יום הלכתי למיון שם דיווחתי על נטיות אובדניות ופחד לפגוע בעצמי, אחר כך לקחו לי תנשק וראיתי קבן, בנקודה הזאת הקבן הדגיש ואמר שהוא לא מאמין לי, ונזף בי על הדרך ועל ניצול המערכת לרעה ואמר שהוא לא רוצה לטפל בי יותר.
הלכתי לראות פסיכיאטר לאחר שבוע וחצי בברהן תל השומר, שם סיפרתי לו על ניסיון אובדני בנשק ושהוא נותן לי קהס 43 והמלצה לצאת מהאוגדה.
חיכיתי שבועיים וחצי לשיחת מגד שייאשר את המעבר תפקיד והקה"ס, בשיחה המגד אמר שהוא קיבל את הדף שיחת סיכום ואמר שיש שם המלצה רק ללצאת מהפלוגה וקהס 40.
השמעתי את ההקלטה שהפסיכיאטר אמר לי במפורש שהוא נותן לי קהס 43 והמלצה לצאת מהאוגדה, הפנה את זה לקבן, שום דבר לא השתנה. המגד לא רצה לשמוע את ההקלטה.

בצבא יש הרבה שקרנים שיגידו לך הכל כדי לחפף אותך... אם לא קיבלת מסמך בכתב אז המילים שלהם הם כמו ריח של חירבון שמתפוגג באוויר.

מהנקודה הזאת לא יכולתי יותר. הייתי שבור ברחתי שאני עוד על ב' וכל הציוד שלי במוצב
חייב עזרה וייעוץ דחוף!! זה הדרכים שעומדות בפניי:
-להיערק, להסגיר את עצמי לכלא לבקש גחלת קבן ופסיכיאטר ולנסות להתאבד עם בליעת כדורים(אני יודע הצבא לא שווה את זה יש פתרנות אחרים בלה בלה בלה, אבל חלאס! 4 חודשים אני מפזר ביצים, הסיכוי האחרון שלי זה לזרוק את כל הביצים בבת אחת וללכת על כל הקופה

דרך די מטומטמת ובזבוז זמן, אתה יכול להמשיך ללכת לברהן/קבן כל יום, אפילו להתקשר לקצין העיר ולהתלונן, ברגע שאתה תהיה כאב ראש מתמיד למפקדים שלך ולקבנים יימאס להם והם ישחררו אותך, אבל כשאתה עריק הם שמחים כי אתה הופך לבעיה של מישהו אחר וזה סתם מבזבז לך זמן.

-לפנות למוקד קבילות עם ההקלטות שלי ולראות מה ייצא מזה(חסרון ענק שזה לצאת נגד המערכת וזה ייתן להם סיבה לזיין אותי)

לא יעשו להם כלום, חוץ מזה שזה לוקח 2 חודשים עד שמגיעים בכלל לבדוק את זה.

לחזור לשגרה(אני נפקד מאתמול) לרצות את העונש שלי ולהמשיך לבקש קבן(חסרון שהקבן שונא אותי, עדיף לנסות לצאת מבחוץ, ואני סובל שם בקטע לא נורמלי

כמה שהקבן שונא אותך יותר ורואה שלדבר איתך זה כמו לדבר לקיר, ככה תשוחרר יותר מהר.....

username247
יצירת קשר:

Re: חייב עזרה דחוף, אני נואש, אחרי 4 חודשים של ניסיון לצאת

הודעהעל ידי username247 » 01 מרץ 2015 15:09

אז מה אתה ממליץ לעשות? איך לפעול?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 26 אורחים