בחורה, לפני פגישה עם פסיכיאטר, צריכה ייעוץ

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ליאור95
יצירת קשר:

בחורה, לפני פגישה עם פסיכיאטר, צריכה ייעוץ

הודעהעל ידי ליאור95 » 04 אפריל 2015 13:00

אני אחרי פגישה עם הקבנית ואמא. אני לא הייתי ברוב השיחה והיא גילתה המון אמפטיה לאמא שלי, הצגנו מצב קשה בבית עם טראומות שחוויתי שמשפיעות עלי, מצב חברתי רע, ושלא תפקדתי בצבא כל הסדיר - אני או עולה למשפטים כי אני לא מתפקדת, בוכה, או בגימלים כי אני טוענת שאני משלשלת ומקיאה עם מגרנות.

הקבנית אמרה שהיא רוצה שאשתחרר מהצבא, הייתה מאוד בעדי ועכשיו אני בגימלים ואז חופשת פסח שבועיים עד לפגישה עם פסיכיאטרית בשם גלינה בבהרן תל השומר ואני חוששת מהפגישה. בגלל שאני בבית אני מרגישה יותר טוב ואני לא רוצה שהפסיכיאטרית תראה את זה ותחליט שאני בסדר, וזה החלק הגורלי ואני רוצה שיעבור חלק.

יש מצב שרק אם אראה כמו מישהי דיכאונית ומסכנה היא פשוט תאשר את חוות דעת הקבנית משום שאת כל הרקע היא רשמה, ולא תקשה עלי? אולי לא אגיד כלום חוץ מ״לא יודעת אני לא מסוגלת רוצה לצאת כלום לא משנה אני חולה״ לא אסתכל אשחק עם משהו , ניתוק מהמציאות ואגיד משהו כמו ״אני לא מסוגלת ללכת לצבא, וכשאני שם יש לי קול בראש שאומר לי קומי תלכי מפה ״ והיא כבר תחבר לבד ולא תקשה עלי?
ומה להגיד שהיה כל הזמן הזה בבית? יש לי אפשרות להביא שוב את אמא וגם להביא חוו״ד מפסיכיאטר אזרחי שסיפרנו שהלכתי אליו אבל מעדיפה להסתדר בעצמי , זה יספיק ? מישהו יכול ליעץ?

תודה מראש !!!
אורח

Re: בחורה, לפני פגישה עם פסיכיאטר, צריכה ייעוץ

הודעהעל ידי אורח » 05 אפריל 2015 14:21

חשוב שתבואי מאוד עייפה. את לא צריכה לדבר יותר מדי, יש את כל הרקע, רק לשמור על שפת גוף שמתאימה לדיכאון ולטראומות שהפגנת.
לא לספר מה היה, רק להגיד שהיה קשה אבל ]פחות קשה בבית.את יכולה לבקש שהפסיכיאטית תדבר עם אמא שלך בטלפון.
אורח

Re: בחורה, לפני פגישה עם פסיכיאטר, צריכה ייעוץ

הודעהעל ידי אורח » 13 אפריל 2015 18:05

היום השתחררתי , למזלי כולם היו בעד שאשתחרר בסוף התהליך אז הוא היה קצר ובטוח , תודה על כל העזרה !!!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 19 אורחים