אחרי פגישה ראשונה והמלצה על שחרור מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

throwaway
יצירת קשר:

אחרי פגישה ראשונה והמלצה על שחרור מהצבא

הודעהעל ידי throwaway » 20 מאי 2015 00:28

אז אחרי תקופה ארוכה של דכאון ושל לשבת בצד מבואס, שלחו אותי לקב"ן בלי שאפילו ביקשתי.. והיום הלכתי אליו ואחרי שיחה של בערך שעה וחצי הוא הוציא אותי החוצה ל-15 דקות.
ואחרי זה הכניס אותי ואמר לי שהוא שולח אותי לב"ח חיפה לפסיכיאטרית שמה עם המלצה לשחרור והוא נתן לי גימלים עד הפגישה.

השאלה מה עכשיו? איפה אני עומד? אני צריך לספר עכשיו עוד פעם שעה וחצי לפסיכיאטרית הכל?

עדכון: טוב הייתי אצלו..
היא ממש לא היה לה אכפת מכלום, כל השיחה היא דיברה עלי בזלזול ובשלב מסוים אפילו הרימה את הקול עלי, היא התקשרה לאמא שלי, ואמא שלי אמרה שהכל בסדר איתי והכל, כמובן שהיא לא יודעת כלום עלי ככה שזה לא משנה כל כך אבל הפסיכיאטרית משוכנעת שאני סתם עובד עליה, היא הכניסה נראה לי את הברה''ן, משהו עם דרגות משהו קליני, ושאלו אותי אם אני רוצה לחיות ואני רוצה עזרה אז סבבה ואם לא אז יכול להתאבד.
ככה אמרו לי פשוט, התחלתי לבכות קצת אבל לא היה להם אכפת מכלום.
אני אובד עצות.. ואין לי מה לעשות יותר.. אני חושב שמחר אני הולך לכוון על עצמי את הנשק כשהוא דרוך וזהו.
נערך לאחרונה על ידי throwaway ב 25 מאי 2015 15:48, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח נוסף

Re: אחרי פגישה ראשונה והמלצה על שחרור מהצבא

הודעהעל ידי אורח נוסף » 20 מאי 2015 04:50

יפה לך...חבל שלא שלכולם יש צוות כזה קשוב.
לא, השיחה עם הפסיכיאטר הולכת כנראה להיות מאוד, מאוד שקטה. הפסיכיאטר פשוט יקרא את חוות הדעת ואת כל המסמכים שלך, ישאל אותך כמה שאלות, וסלמטק. שבוע-שבועיים המתנה בבית עם גימלים לוועדה הרפואית, ששם אתה מחזיר את הציוד שלך חזרה לבקו"ם והולך לפגוש איזה בחור שיבקש ממך להציג מסמך, וסיימת.

first world problems right here~
323throwaway

הודעהעל ידי 323throwaway » 20 מאי 2015 14:11

טוב תודה רבה, אם משהו ירצה אני יכול לספר את הסיפור שלי דרך אגב..
בכל מקרה.. עכשיו רק לקבל תשובה מהפסיכיאטרית ולהתחיל לעבוד, איפה אני מתחיל בכלל עוד לא יודע.
someone121

הודעהעל ידי someone121 » 20 מאי 2015 18:44

323throwaway כתב:טוב תודה רבה, אם משהו ירצה אני יכול לספר את הסיפור שלי דרך אגב..
בכל מקרה.. עכשיו רק לקבל תשובה מהפסיכיאטרית ולהתחיל לעבוד, איפה אני מתחיל בכלל עוד לא יודע.

ספר :]
323throwaway

הודעהעל ידי 323throwaway » 21 מאי 2015 11:44

טוב אז התגייסתי באוגוסט 14 למ''צ, עברתי את הטירונות, נכנסתי לסדיר ושם התחלתי להשתעמם נורא, ולהרגיש שאני מבזבז את הזמן שלי, יש לי בעיות כלכליות בבית ואין לי כסף לעצמי לכלום ושום דבר.
אחרי כמה חודשים שמעתי שמשהו שאני מכיר יצא מהצבא על נפשי ואני החלטתי להתחיל לחקור את הנושא הזה ואחרי שקראתי אולי 1000 נושאים בפורום כאן ובכל מקום באינטרנט, התחלתי לשחק את עצמי מדוכא ולאט לאט זה גם חדר בי ובאמת נכנסתי לדכאון בלי חשק לשום דבר, הייתי יושב לבדי וסתם חושב או משהו.
ככה עוד מעט שנה הייתי, ביקשתי קב''ן בשלב מסוים אבל לא היה לי חשק ללכת לזה גם...
ואז לפני יומיים המפקד שלי התקשר אלי והודיע לי שיש לי תור יום למחרת אצל הקב''ן, אמרתי לעצמי שאני אלך זה עדיף מלא לעשות כלום בבסיס.
הלכתי לקב''ן והוא שאל אותי המון שאלות, סיפרתי לו שאני בדכאון מהבית בגלל גם הצבא, הוא שאל אותי המון המון שאלות, אמרתי לו שאין דרך לעזור לי ושאני לא יודע מה הולך לעשות עם עצמי ושאין לי כוח לכלום יותר, הוא חתר לאט לאט לשאלה הגדולה אם אני רוצה למות, היססתי מה להגיד לו, התחמקתי מהשאלה, דיברנו עוד קצת והוא חזר על השאלה שוב, ואז אמרתי לו קצת, ואחרי זה הוא שוב חזר על השאלה ואמרתי לו בלי היסוס שכן.
דיברנו עוד קצת והוא הוציא אותי החוצה לכמה דקות, ואז הכניס אותי ואמר לי שהוא מביא לי גימלים נפשים והמלצה לצאת מהצבא ושלח אותי לפסיכיאטר, עכשיו אני מחכה לתור שלי ביום ראשון.

זהו, אם יש למשהו שאלות אני אענה.
ddoogg2
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ddoogg2 » 24 מאי 2015 19:33

323throwaway כתב:טוב אז התגייסתי באוגוסט 14 למ''צ, עברתי את הטירונות, נכנסתי לסדיר ושם התחלתי להשתעמם נורא, ולהרגיש שאני מבזבז את הזמן שלי, יש לי בעיות כלכליות בבית ואין לי כסף לעצמי לכלום ושום דבר.
אחרי כמה חודשים שמעתי שמשהו שאני מכיר יצא מהצבא על נפשי ואני החלטתי להתחיל לחקור את הנושא הזה ואחרי שקראתי אולי 1000 נושאים בפורום כאן ובכל מקום באינטרנט, התחלתי לשחק את עצמי מדוכא ולאט לאט זה גם חדר בי ובאמת נכנסתי לדכאון בלי חשק לשום דבר, הייתי יושב לבדי וסתם חושב או משהו.
ואז לפני יומיים המפקד שלי התקשר אלי והודיע לי שיש לי תור יום למחרת אצל הקב''ן, אמרתי לעצמי שאני אלך זה עדיף מלא לעשות כלום בבסיס.
הלכתי לקב''ן והוא שאל אותי המון שאלות, סיפרתי לו שאני בדכאון מהבית בגלל גם הצבא, הוא שאל אותי המון המון שאלות, אמרתי לו שאין דרך לעזור לי ושאני לא יודע מה הולך לעשות עם עצמי ושאין לי כוח לכלום יותר, הוא חתר לאט לאט לשאלה הגדולה אם אני רוצה למות, היססתי מה להגיד לו, התחמקתי מהשאלה, דיברנו עוד קצת והוא חזר על השאלה שוב, ואז אמרתי לו קצת, ואחרי זה הוא שוב חזר על השאלה ואמרתי לו בלי היסוס שכן.
דיברנו עוד קצת והוא הוציא אותי החוצה לכמה דקות, ואז הכניס אותי ואמר לי שהוא מביא לי גימלים נפשים והמלצה לצאת מהצבא ושלח אותי לפסיכיאטר, עכשיו אני מחכה לתור שלי ביום ראשון.

בהצלחה באזרחות, אני מקווה שגם אני יצלח בפעם הבאה שאני יפגוש קבן הבעיה שהמפקד שלי אוהב אותי והוא לא מוכן לוותר עליי:\
katya

הודעהעל ידי katya » 24 מאי 2015 21:00

ddoogg2 כתב:
323throwaway כתב:טוב אז התגייסתי באוגוסט 14 למ''צ, עברתי את הטירונות, נכנסתי לסדיר ושם התחלתי להשתעמם נורא, ולהרגיש שאני מבזבז את הזמן שלי, יש לי בעיות כלכליות בבית ואין לי כסף לעצמי לכלום ושום דבר.

בהצלחה באזרחות, אני מקווה שגם אני יצלח בפעם הבאה שאני יפגוש קבן הבעיה שהמפקד שלי אוהב אותי והוא לא מוכן לוותר עליי:\

מה זה אוהב אותך :lol:
פשוט חולם עליך בלילה :lol: :lol:
throwaway
יצירת קשר:

הודעהעל ידי throwaway » 25 מאי 2015 15:48

טוב הייתי אצלה..
היא ממש לא היה לה אכפת מכלום, כל השיחה היא דיברה עלי בזלזול ובשלב מסוים אפילו הרימה את הקול עלי, היא התקשרה לאמא שלי, ואמא שלי אמרה שהכל בסדר איתי והכל, כמובן שהיא לא יודעת כלום עלי ככה שזה לא משנה כל כך.
אבל הפסיכיאטרית משוכנעת שאני סתם עובד עליה, היא הכניסה נראה לי את הברה''ן, משהו עם דרגות משהו קליני, ושאלו אותי אם אני רוצה לחיות\אני רוצה עזרה אז הם יעזרו לי, ואם לא אז יכול להתאבד.
ככה אמרו לי פשוט, התחלתי לבכות קצת אבל לא היה להם אכפת מכלום.
אני אובד עצות.. ואין לי מה לעשות יותר.. אני חושב שמחר אני הולך לכוון על עצמי את הנשק כשהוא דרוך וזהו.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 41 אורחים