אחרי המלצה לשחרור ומריחה מטורפת של היחידה נואש..!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

throwaway
יצירת קשר:

אחרי המלצה לשחרור ומריחה מטורפת של היחידה נואש..!

הודעהעל ידי throwaway » 26 יוני 2015 18:27

אז לפני קצת יותר מחודש שלחו אותי לקבן המפקדים שלי אחרי שהייתי מדוכא בטירוף, ובפגישה עם הקבן התנהגתי ממש כמו שצריך והוא נבהל ממני ממש הבנתי.. הוא נתן לי 5 יום גימלים נפשיים והפניה לפסיכאטרית בבית חולים עשר בחיפה, ואני הייתי בטוח שזהו !! סיימתי עם צבא .
אבל כמה שטעיתי.. הגעתי לפסיכיאטרית וכמו שהיא עושה להרבה אנשים הזונה הזאת שמה עלי פס אחד ענק ועל המקום המילה הראשונה שלה הייתה שאני לא בדכאון והוא יודעת את זה היא בטוחה, התחלתי אפילו לבכות מהדברים הקשים שהיא אמרה לי שם אפילו למות היא אמרה לי.
בקיצור אין, היא סתומה, אני באמת בדכאון אבל כנראה שאני נדפקתי על חשבון המערכת.
אחרי זה עבר שבוע ונודע לי שהיא החליטה להביא לי קה״ס עם תש 3, כלומר פסילת תפקיד ומעבר לבסיס קרוב לבית.
החלתי שזה בסדר אבל הבעיה היחידה שקרוב לחודש מורחים אותי בבסיס וכל אני שואל ושואל ואין תשובה, עד שפסלו לי חיל פתאום, וזהו, מריחות מריחות.
כמה הייתי יכול לחכות?! יש לציין שאמרו לי שבגלל שאני מקבל את הקה״ס רק כשאני עובר לתפקיד חדש, אז הם מעלים אותי למשמרות כל יום.. ודיי!!
נמאס פשוט עד שאתמול סירבתי משמרת, ומשמרת שניה סירבתי גם ושכנעו אותי לעלות אחרי ויכוח ארוך...
מאס לי מהצבא.. ואני לא יודע מה לעשות.. יש לציין שראיתי את הקב״ן שוב לפני שבועים בגלל שנקלתי בו בטעות, הוא שאל אותי שאלות ובסוף שאלתי אם הייתי אמיתי בשיחה, אמרתי לו שכן, אבל אני לא חושב שהוא מאמין לי, ככה שלהגיע אליו שוב זה בעיה קצת.
וזהו, אני לא יודע מה לעשות, אני סוגר שבת עכשיו ואני חושב שכנראה יקחו לי ימים מהבית שבוע הבא כעונש על הסירוב, אני חשבתי לברוח או לסרב ולהגיע לכלא, אבל זה לא יוציא אותי מהצבא .. בקיצור מה אני עושה עכשיו.. אני מותש חבר׳ה...
אבי6

Re: אחרי המלצה לשחרור ומריחה מטורפת של היחידה נואש..!

הודעהעל ידי אבי6 » 27 יוני 2015 10:09

בדרך כלל הפסיכיאטר זה רק חותמת גומי ליציאה סופית מהצבא אחרי המלצה מהקב"ן ..
אגב אחד ההורים לא הגיע איתך לבי"ח 10 ? היה עוזר אם אחד ההורים היה מדבר איתה ומסביר לה מה הבעיות ..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 יוני 2015 13:38

אבי6 כתב:בדרך כלל הפסיכיאטר זה רק חותמת גומי ליציאה סופית מהצבא אחרי המלצה מהקב"ן ..
אגב אחד ההורים לא הגיע איתך לבי"ח 10 ? היה עוזר אם אחד ההורים היה מדבר איתה ומסביר לה מה הבעיות ..

אני שכחתי להוסיף קטע חשוב!!! אבא שלי לא בקשר עם המשפחה ואמא שלי שונאת אותי, ככה שהפסיכיאטרית ביקשה לדבר איתה אמרתי לה על זה שאמא לא מבינה אותי ותעשה הכל שאני אשאר בצבא, ובכללי רוב הסיפור שלי מבוסס על זה שאני לא מסתדר איתה אף פעם.
ומה שקרה היא התעקשה ונתתי לה את המספר ומולי היא התקשרה ואמא שלי אמרה שאני בריא לחלוטין והכל שקרים בשביל לצאת מהצבא, אחרי שהיא ניתקה התחלתי לבכות ולהסביר לה שאמא שלי תעשה הכל נגדי ואין מה להקשיב לה, הסברתי את זה לקבן והוא הבין, אבל היא לא.

בקיצור אני צריך לדעת מה אני עושה עכשיו, בינתים אני משתדל לתפקד לקוי, לאחר למשמרות והפסקתי לדבר ולתקשר ואני נראה גמור.
לבקש עוד פעם קב״ן?
אבי6

הודעהעל ידי אבי6 » 29 יוני 2015 12:46

השלב הבא זה לא לתקשר עם אף אחד, להתבודד, לגרום לזה שהמפקד ימליץ לקב"ן לשחרר אותך.. או שיפנה אותך לשיחה עם המב"ס שיכול להמליץ גם ,
אבל צריך להתמיד בהתנהגות הזו ..
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 30 יוני 2015 11:36

מה אתה חושב? תמשיך ללחוץ עליהם. זה שהפסיכיאטר אמר שאתה בסדר לא אומר שאתה בסדר, לך תשיג חוות דעת או שתלך לברה"ן.
בשיחות הבאות שלך, זה אשכרה חשוב שתציין שאין לך אף קשר עם המשפחה שלך וזה בלתי אפשרי לתקשר איתם, אל תפיל עליהם את המידע הזה ברגע האחרון.

אני לא מסכים עם מה שאבי6 אמר...אם שברת לעצמך את הרגל ואתה מת מכאבים, אתה פשוט "תחכה שמישהו ישים לב וישלח אותך לרופא"? מה פתאום, אתה תתלונן להם בפנים על המצב, או שאתה תשלח את עצמך למיון.
כמובן שזה הכל תלוי ברמת החומרה שלך והכלים שיש בידך, אך להיות פאסיבי-אגריסיבי לא אמור להיות הכלי הראשי שלך.

אתה תמיד יכול להשתמש בטלפונים כאן:
viewtopic.php?p=105100&sid=626ed8f00daa57f80ba5bbf9cfafcdc9#p105100
כדי לחולל קצת רעש. תתלונן, ותדאג שאתה קוץ בתחת לכולם, עד שמוציאים אותך.
throwaway
יצירת קשר:

הודעהעל ידי throwaway » 01 יולי 2015 08:42

אורח נוסף כתב:מה אתה חושב? תמשיך ללחוץ עליהם. זה שהפסיכיאטר אמר שאתה בסדר לא אומר שאתה בסדר, לך תשיג חוות דעת או שתלך לברה"ן.
בשיחות הבאות שלך, זה אשכרה חשוב שתציין שאין לך אף קשר עם המשפחה שלך וזה בלתי אפשרי לתקשר איתם, אל תפיל עליהם את המידע הזה ברגע האחרון.

אני לא מסכים עם מה שאבי6 אמר...אם שברת לעצמך את הרגל ואתה מת מכאבים, אתה פשוט "תחכה שמישהו ישים לב וישלח אותך לרופא"? מה פתאום, אתה תתלונן להם בפנים על המצב, או שאתה תשלח את עצמך למיון.
כמובן שזה הכל תלוי ברמת החומרה שלך והכלים שיש בידך, אך להיות פאסיבי-אגריסיבי לא אמור להיות הכלי הראשי שלך.

אתה תמיד יכול להשתמש בטלפונים כאן:
http://www.forum.newprofile.org/viewtop ... c9#p105100
כדי לחולל קצת רעש. תתלונן, ותדאג שאתה קוץ בתחת לכולם, עד שמוציאים אותך.

אני חשבתי להגיע לביקור רופא ולהגיד שאני לא יכול יותר לחיות נמאס לי מהכל, ולהשיג הפניה לפסיכיאטרית, ואז להשיג חוות דעת, או שאם הביקור רופא ישלח אותי לפסיכיאטרית צבאית אולי אני אצא כבר שם? בכל זאת הייתי אצל אחת כבר + המלצה מקבן לצאת.

מה דעתך?
ואם לא זה, להתחיל לסרב משמרות בלי סוף ולא לתפקד ולא כלום? ישלחו אותי לכלא פשוט לא?
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 01 יולי 2015 16:11

1. הנקודה בללכת לביקור רופא, זה שהם יפנו אותך מיידית, ברגע זה, לרופא. לפיכך, מפנים אותך למיון. בחיים שלי לא שמעתי שביקור רופא הפנה לפסיכיאטר צבאי.
2. הנקודה בחוות-דעת, היא שתקבל גישה לפסיכיאטר-צבאי כמה שיותר מהר. אם אתה מוצא שזה לא קשור למצב שלך ויש לך גישה לפסיכיאטר הצבאי, אז תעשה כפי שליבך חפץ~
3. אל תעשה דברים שיכניסו אותך לכלא, אלא תראה להם שאתה לא עושה עבודה טובה לא משנה מה אתה עושה.
תשכח ציוד (תחמושת, אפוד, דברים קטנים), אל תהיה "מדוגם" מרבית הזמן, תאחר לשמירות....אתה צריך להראות להם שאתה *לא יכול* לעשות את הדברים האלו, ואתה מראה להם בכך שאתה "מנסה" לעשות את מה שמבקשים ממך.
אם אתה מראה שאתה "לא רוצה", אז מבחינתם הם משחקים איתך עכשיו משחק של "מי נשבר קודם": ריתוקים, כלא, מניעת יציאות...

ואגב, אם שואלים אותך: "מה, מה כל כך קשה לך??" --- אתה לא חייב להסביר דבר. זה מאוד אפקטיבי פשוט להסתכל לאנשים בעניים עם מבט אדיש / מת, לנשוף אוויר בתבוסה וחוסר אנרגיה, ולהעביר את מבטך לתיקרה כאילו אתה תקוע במחשבה. ברגע שאתה מתחיל להתמרמר בקול רם, אתה כנראה רק הולך להישמע כמו עוד חייל עייף שאין לו זין לצבא, וכאן מדובר ברוב החיילים.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 42 אורחים