רוצה לצאת כבר. תעזרו לי ,בבקשה..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ron0147258
יצירת קשר:

רוצה לצאת כבר. תעזרו לי ,בבקשה..

הודעהעל ידי ron0147258 » 02 יולי 2015 13:28

אוקי היו לי שתי פגישות עם קבן היחידה.(סהכ היו לי 5-6 פגישות בכללי עם קבנים)
פגישה ראשונה אמר שאם אני חוזר אליו הוא מוציא אותי על נפשי,ואמר לי למלא טופס 55.
אמרתי לו שהנסיעות הארוכות מכניסות אותי לדיכאון...
אז ככה הטופס 55 מולא,אך לא אושר על ידי המפקד..
בפגישה השניה הוא שאלת אותי אם אני רוצה להשתחרר אמרתי כן,כבר אין לי כח להישאר פה(תוך כדי בכי בלי הפסקה)
והוא אמר לי שהוא בטוח שיהיה לי טוב יותר אם אני אבקש לעבור בסיס..
ואז בכיתי עוד פעם ואמרתי "לא יודע ,אין לי כח להישאר פה ,באלי לחזור הביתה." "אני כבר לא מסוגל להיות פה עוד יום".
אז הוא חזר על זה שהוא רוצה שאני אמלא טופס 55 ואגיש (הוא אמר שהמפקד לא יכול להחליט אם הוא מגיש או לא) לשלישות הלוגיסטיקה.. לא הצלחתי להתחמק והוא הוציא אותי מהפגישה...
אומר שעד אז שאני לא ממלא טופס 55(שיופיע בתיק הצבאי שלי) שהוא לטענו בטוח שיאשרו לי(ו" אז יהיה לי טוב יותר") הוא לא יפעל כדי להוציא אותי..
+שהוא שאל מה ההורים שלי יגידו אמרתי שאבא לא רוצה, ושאמא אומרת בסדר אבל גם לא טוב לה(אם אני אגיד שהם תומכים בי זה יעזור?)
ספרתי לו שאני הומו בארון(אני באמת הומו אך לא בארון)-אז הוא אמר שהוא יצטרך לדבר עם ההורים שלי ולספר להם, אז בכיתי עוד יותר..
בקיצור להגיד שהם תומכים בי ההורים?

למישהו יש רעיון מה לעשות? בעיקרון אני לא חושב שמישהו שרוצה לצאת על נפשי וקשה לו ישתף איתו פעולה...
מה אתם חושבים? אני רוצה כבר לצאת...
throwaway
יצירת קשר:

Re: רוצה לצאת כבר. תעזרו לי ,בבקשה..

הודעהעל ידי throwaway » 02 יולי 2015 13:37

אני אגיד לך מה אני הייתי עושה,
כשהוא היה מציע לי משהו, כמו למלאות תופס 55, הייתי לא מדבר יותר מידי, במשך כל השיחה ממשיך בשקט שלי ומשדר לו דכאון חריף, ושאין מה לעשות יותר, פשוט הייתי שקט, לא היסטרי מיידי, "אתה רוצה למלאות תופס 55 ? אני חושב שזה יעזור לך" -> " לא(מסתכל יותר למטה עיינים יותר נפולות)...מה זה יעזור לי.."

ואני רוצה להגיד לך עוד משהו, הסיפור שלך והסיבה לדכאון שלך מאד לא משנה מהי, הנקודה היא שהיא רצחה אותך מבפנים והותירה גופה מהלכת, צריך סיפור קצת משכנע אבל לקב''ן לא אכפת יותר מידי מהסיפור או מהסיבה שלך, אלא רק מהמצב הנוכחי שלך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 יולי 2015 15:20

throwaway כתב:אני אגיד לך מה אני הייתי עושה,
כשהוא היה מציע לי משהו, כמו למלאות תופס 55, הייתי לא מדבר יותר מידי, במשך כל השיחה ממשיך בשקט שלי ומשדר לו דכאון חריף, ושאין מה לעשות יותר, פשוט הייתי שקט, לא היסטרי מיידי, "אתה רוצה למלאות תופס 55 ? אני חושב שזה יעזור לך" -> " לא(מסתכל יותר למטה עיינים יותר נפולות)...מה זה יעזור לי.."

ואני רוצה להגיד לך עוד משהו, הסיפור שלך והסיבה לדכאון שלך מאד לא משנה מהי, הנקודה היא שהיא רצחה אותך מבפנים והותירה גופה מהלכת, צריך סיפור קצת משכנע אבל לקב''ן לא אכפת יותר מידי מהסיפור או מהסיבה שלך, אלא רק מהמצב הנוכחי שלך.

את הפוסט כתבתי אחרי שסימתי אצל הקבן והוא הציע טופס 55 (פגישה קודמת הגעתי במטרה לעבור בסיס ולא לצאת-ונתתי לו רושם שאין לי כח ואני רוצה לעבור,וגם בכיתי בלי שום קשר)

1)מה אתה ממליץ לעשות כרגע.?
לבכות למפקד? אני תמיד משדר דכאון..
לקבוע פגישה עם הקבן כמה שיותר מהר?(תוך כדי החרפת המצב הנפשי)

2)בנוגע לזה שהוא אמר שעד שאני לא אמלא טופס 55 הוא לא יכול להוציא אותי, זה נכון?.נשמע קצת הזוי..

3)להוציא חוות דעת פסיכיאטרית אזרחית?

אני חייב את העזרה, אני דומע בזמן שאני רושם את זה באמת שאין לי כח, אני לא מסוגל כבר.
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 04 יולי 2015 11:58

1. אמרת שהוא יוציא אותך אם תלך אליו שנית, אך זה נראה שהוא ממשיך לדחוף לך 55 בפנים כל הזמן. בכלל ניסית להגיד לו "אני לא ימלא אף טופס, תוציא אותי"?
מה הקשר המפקד שלך?
כן, תקבע כמה שיותר מהר, מה נראה לך?

2. זה לא התפקיד שלו בכלל, אין שום קשר. הוא כנראה התכוון "אתה לא יכול לעבור לתפקיד אחר ששווה משהו מחוץ לבסיס בלי למלא את הטופס".
אם הוא התכוון "להוציא אותך מהצבא"....שמע, אין שום פאקינג קשר. ממה שאני קראתי, אתה בכלל לא משדר שאתה רוצה לצאת, אלא אתה מנסה להתלונן. תגיד לו חד-וחלק: אני לא יכול להיות בצבא, תוציא אותי. נקודה. בלי טופס, בלי בולשיט, בלי טיפולים, בלי שטויות. אין שום דבר אחר שהוא יכול לעשות חוץ מלהוציא אותך על 21, ולא "להוציא אותך מהבסיס".
ואגב, אני מרגיש שהקב"ן הזה מנסה "לעזור לך למצוא מקום נחמד בצבא", אל תקשיב לחירטוט הזה. תגיד לו שאין לך שום כוונה להיות באף מקום בצבא.

3. זה לא נשמע שאתה צריך כרגע, זה נשמע יותר כמו שאתה צריך להגיד לבחור הזה בפנים שאתה לא תקבל אף טיפול חוץ מ-21.
אם אתה רוצה לזרז את תאריך שלך עם הקב"ן / פסיכיאטר, כן. תוציא חוות דעת, זה לשיקולך.

לסיכום: תדגיש שאין שום דבר אחר שיוכלים לעזור לך איתו, מלבד לשחרר אותך מהצבא על פרופיל 21.
ron0147258
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ron0147258 » 05 יולי 2015 11:57

אורח נוסף כתב:1. אמרת שהוא יוציא אותך אם תלך אליו שנית, אך זה נראה שהוא ממשיך לדחוף לך 55 בפנים כל הזמן. בכלל ניסית להגיד לו "אני לא ימלא אף טופס, תוציא אותי"?
מה הקשר המפקד שלך?
כן, תקבע כמה שיותר מהר, מה נראה לך?

2. זה לא התפקיד שלו בכלל, אין שום קשר. הוא כנראה התכוון "אתה לא יכול לעבור לתפקיד אחר ששווה משהו מחוץ לבסיס בלי למלא את הטופס".
אם הוא התכוון "להוציא אותך מהצבא"....שמע, אין שום פאקינג קשר. ממה שאני קראתי, אתה בכלל לא משדר שאתה רוצה לצאת, אלא אתה מנסה להתלונן. תגיד לו חד-וחלק: אני לא יכול להיות בצבא, תוציא אותי. נקודה. בלי טופס, בלי בולשיט, בלי טיפולים, בלי שטויות. אין שום דבר אחר שהוא יכול לעשות חוץ מלהוציא אותך על 21, ולא "להוציא אותך מהבסיס".
ואגב, אני מרגיש שהקב"ן הזה מנסה "לעזור לך למצוא מקום נחמד בצבא", אל תקשיב לחירטוט הזה. תגיד לו שאין לך שום כוונה להיות באף מקום בצבא.

3. זה לא נשמע שאתה צריך כרגע, זה נשמע יותר כמו שאתה צריך להגיד לבחור הזה בפנים שאתה לא תקבל אף טיפול חוץ מ-21.
אם אתה רוצה לזרז את תאריך שלך עם הקב"ן / פסיכיאטר, כן. תוציא חוות דעת, זה לשיקולך.

לסיכום: תדגיש שאין שום דבר אחר שיוכלים לעזור לך איתו, מלבד לשחרר אותך מהצבא על פרופיל 21.

1)כן,"אמרתי לו אבל אני לא רוצה לעבור, אני רוצה לצאת כבר אין לי כח,קשה לי תוך כדי בכי"
פעם שעברה הגעתי אליו במטרה לבקש העברה ואמרתי לו שהמפקד לו מאשר לי את הטופס 55-לא כל כל משנה..
2)אוקיי,אי מנסה להגיד לו בטון דיכאוני ובכי " שאני רוצה לעזוב וכבר אין לי כח" פעם הבאה אני לא אקבל את ההסבר שלו על הטופס 55..
אמרתי לו שאני רוצה לעזוב פעם הבאה אני אשתדל להיות יותר נחרץץ ולהסביר לו שאין שום פתרון..

3)אז כה הייתי אתמול בביקור רופא,הוצאתי 3גימלים נפשיים ומיווץן לפסיכיאטר.. יש לך המלצה מה להגיד לו?
להגיד לו שיש לי נטיות אובדניות-שאני חושב לפגוע בעצמי-לדקור את עצמי,לקפוץ מהחלון,להידרס על ידי מכוניות.?
ויש לך המלצות מה לספר? בעיקרון אני אכניס את הסיפור שאני הומו סקסואל כי זה נכון וזה גם מקשה עליי מאוד.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 44 אורחים