שיחה נוספת עם קבן..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

throwaway
יצירת קשר:

שיחה נוספת עם קבן..

הודעהעל ידי throwaway » 21 יולי 2015 13:51

אז אחרי שיחה אחת עם קבן ושיחה עם פסיכיאטרית שלא שחררה ונתנה לי קה״ס 43.
הגעתי לעוד שיחה עם קבנית שאני לא מכיר, בקיצור היא נפנפה אותי, שאלה אותי שאלות כמו ״איך אני יכולה לעזור לך?״ תגיד לי אתה ה לעשות״
אמרתי מההתחלה שאני לא מסוגל להמשיך בצבא ורע לי ועניתי לא יודע על הרבה שאלות רקע וגם שזה לא משנה כבר.
הראתי לה שפגעתי בעצמי ואמרתי לה שיש לי מחשבות אובדיניות כשהיא שאלה.
בקיצור היא אמרה לי שאני חדש עוד, ושאני רק שבוע וחצי פה, היא קבעה לי פגישה עוד שבועים - שלוש.

אין סיכוי שאני ממשיך... מה לעשות ?אין לי חוות דעת, אין לי כסף, ולא הצלחתי להשיג מהביקור רופא.
אני משרת בתור פקיד במשרד אצל רב-סרן, להפסיק לתפקד זה קשה פה כי זה יכלול לי עונשים לא קלים וגם ככה אני בוכה כשאני בבסיס... מה אני עושה !?!
אורח

Re: שיחה נוספת עם קבן..

הודעהעל ידי אורח » 22 יולי 2015 08:10

throwaway כתב:אז אחרי שיחה אחת עם קבן ושיחה עם פסיכיאטרית שלא שחררה ונתנה לי קה״ס 43.
הגעתי לעוד שיחה עם קבנית שאני לא מכיר, בקיצור היא נפנפה אותי, שאלה אותי שאלות כמו ״איך אני יכולה לעזור לך?״ תגיד לי אתה ה לעשות״
אמרתי מההתחלה שאני לא מסוגל להמשיך בצבא ורע לי ועניתי לא יודע על הרבה שאלות רקע וגם שזה לא משנה כבר.
הראתי לה שפגעתי בעצמי ואמרתי לה שיש לי מחשבות אובדיניות כשהיא שאלה.
בקיצור היא אמרה לי שאני חדש עוד, ושאני רק שבוע וחצי פה, היא קבעה לי פגישה עוד שבועים - שלוש.

אין סיכוי שאני ממשיך... מה לעשות ?אין לי חוות דעת, אין לי כסף, ולא הצלחתי להשיג מהביקור רופא.
אני משרת בתור פקיד במשרד אצל רב-סרן, להפסיק לתפקד זה קשה פה כי זה יכלול לי עונשים לא קלים וגם ככה אני בוכה כשאני בבסיס... מה אני עושה !?!

ברהן תל השומר

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 18 אורחים