קבעו לי פגישה לפסכיאטר עם המלצת שחרור מקב"ן.יש לי שאלה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ron0147258
יצירת קשר:

קבעו לי פגישה לפסכיאטר עם המלצת שחרור מקב"ן.יש לי שאלה

הודעהעל ידי ron0147258 » 25 יולי 2015 22:47

אוקי,אז אחרי שסבלת בלי הפסקה מתחילת השירות ונפגשי קרוב 10-11 פעמים עם קבן במהלך השירות הוא החליט לשלוח אותי לפסכיאטר עם המלצה שלו לשחרור.
1)השאלה שלי היא מה הסיכוי שלי להשתחרר?
2)איך אתם ממליצים לי להתנהג?

אני מפחד שהוא לא ישחרר אותי,אני יודע שאני לא יכול לשרוד עוד יום בצבא.וכרגע אני על גימלים נפשיים.לא יודע אני פשוט לא רואה אותי נשאר עוד זמן לסבול.
לספר על ניסיונות התאבדות ? או שזה יפגע בי לאחר מכן עם כל מיני סעיפים?
throwaway
יצירת קשר:

Re: קבעו לי פגישה לפסכיאטר עם המלצת שחרור מקב"ן.יש לי שאלה

הודעהעל ידי throwaway » 26 יולי 2015 10:23

אוקי אחי בתור אחד שהגיע לפסיכיאטרית אחרי פגישה עם הקבן, וגם לי הוא אמר שהוא ממליץ על השתחררות.
אתה ממש לא סיימת, אתה רק בחצי מהדרך שלך, זה תלוי על מי תיפול אבל תתכונן ליפול על משהו שיתנקל אלייך, ויגיד לך דברים כמו, אני לא יכול לעזור לך, לא יכול לשחרר אותך, אתה לא באמת בדיכאון ואני יודעת את זה״, לא משנה מה, אתה בשלך סגור על זה שאתה אבוד ואין מה לעשות כב, החיים שלך לא שווים כלום והכל.
ותתדבר עם ההורים שלך, היא תחפש דרך להפיל אותך, אני לא הייתי עם אמא שלי על אותו קו, וכשהיא התקשרה, אמא שלי לא בדיוק הבינה ומשם הפסיכיאטרית פשוט שלחה אותי חזרה לבסיס.

אני לא יודע בדיוק מה להגיד לך על ההתנהגות שלך אבל תקצין ותבכה ואל תסתכל עליה, אם היא תתעקש שתסתכל עליה, תרים את המבט הכי מושפל שאת יכול, ותסתכל על הסנטר או מעל הכתף שלה ואחרי כמה שניות תשפיל שוב מבט.
אני מקווה שהדגשתי את זה שאתה לא סיימת עדיין ופסיכיאטרית זה מזמן לא פגישה קלילה שהיא חותמת לך על דברים ומשחררת, תמשיך לקרוא בפורום דברים ותמשיך עם הכל.
אורח

Re: קבעו לי פגישה לפסכיאטר עם המלצת שחרור מקב"ן.יש לי שאלה

הודעהעל ידי אורח » 26 יולי 2015 17:15

throwaway כתב:אוקי אחי בתור אחד שהגיע לפסיכיאטרית אחרי פגישה עם הקבן, וגם לי הוא אמר שהוא ממליץ על השתחררות.
אתה ממש לא סיימת, אתה רק בחצי מהדרך שלך, זה תלוי על מי תיפול אבל תתכונן ליפול על משהו שיתנקל אלייך, ויגיד לך דברים כמו, אני לא יכול לעזור לך, לא יכול לשחרר אותך, אתה לא באמת בדיכאון ואני יודעת את זה״, לא משנה מה, אתה בשלך סגור על זה שאתה אבוד ואין מה לעשות כב, החיים שלך לא שווים כלום והכל.
ותתדבר עם ההורים שלך, היא תחפש דרך להפיל אותך, אני לא הייתי עם אמא שלי על אותו קו, וכשהיא התקשרה, אמא שלי לא בדיוק הבינה ומשם הפסיכיאטרית פשוט שלחה אותי חזרה לבסיס.

אני לא יודע בדיוק מה להגיד לך על ההתנהגות שלך אבל תקצין ותבכה ואל תסתכל עליה, אם היא תתעקש שתסתכל עליה, תרים את המבט הכי מושפל שאת יכול, ותסתכל על הסנטר או מעל הכתף שלה ואחרי כמה שניות תשפיל שוב מבט.
אני מקווה שהדגשתי את זה שאתה לא סיימת עדיין ופסיכיאטרית זה מזמן לא פגישה קלילה שהיא חותמת לך על דברים ומשחררת, תמשיך לקרוא בפורום דברים ותמשיך עם הכל.

לספר לו על נסיונות התאבדות? כדורים.. או שזה בעייתי לאחר מכן?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 44 אורחים