חייב לצאת. בבקשה עזרה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

G2g2
יצירת קשר:

חייב לצאת. בבקשה עזרה

הודעהעל ידי G2g2 » 15 אוגוסט 2015 21:59

התגייסתי לפני חצי שנה, ועוד לפני הגיוס ידעתי שזו לא המערכת בשבילי - ומרגע הגיוס הבנתי כמה אני צודק... הרגשתי שלא נעים לי מההורים כי הם ממש לוחצים עליי בעניין הזה - אבל אני מרגיש שאני משלם מחיר אישי גבוה מדי. מאז הגיוס המצב רוח ירוד ולא יציב, נע בקיצוניות מפה לשם - מטייל לפעמים שעות ברחוב כשאני בבית וכבר לא יכול.

הבעיה שאני באמת הטיפוס שבאוטומטיות מסתגר. לא רואים עליי את זה שאין לי מצב רוח ושרע לי, אני מאוד מזייף חיוך רק שיעזבו אותי בשקט ומנסה בכוח להסתדר, וכבר נמאס לי מזה.
אני נמצא ביחידה מסווגת לכאורה במודיעין, וכבר ביקשתי קב"ן, אבל בנתיים לא נותנים לי, "זה לוקח זמן". יש לי מפקדת נוראית. "אם תראה קב"ן, עצם המפגש איתו יהרוס לך את האזרחות", משפט מדויק שלה.

אין לי מושג איך לצאת ואני חייב את התמיכה שלכם. חיפשתי את טרגט 21, מצאתי את מה שמופיע כאן בפורום, אבל הבנתי שזו לא הגרסא המלאה - אם מישהו יוכל למצוא לי אותה - אני נורא אשמח.

ובכללי שאלה:
האם העובדה שאני נמצא ביחידה שהיא לכאורה מסווגת , יכול להקשות על תהליך היציאה? תפקיד ג'ובניקי, שעה וחצי בבוקר נסיעה לבסיס, ואז מסיים בד"כ בין 4 ל-7, ואז שוב שעה וחצי-שעתיים עד הבית.

אשמח בכללי לעזרה ולטיפים - אני כבר באמת לא יכול. יש ימים שפשוט שוקל לדפוק פטיש ביד, רק לקבל גימלים ולנוח מהמערכת הנוראית הזו
avi6
יצירת קשר:

Re: חייב לצאת. בבקשה עזרה

הודעהעל ידי avi6 » 16 אוגוסט 2015 00:11

להתחלת התהליך קודם צריך לקבל החלטה שהמערכת לא בשבילך - ולהיות שלם איתה לגמרי, אם יש ספק תנסה אולי לעבור תפקיד / בסיס ,
אם תקופה ארוכה עד סוף השירות תשלם מחיר אישי גבוה כל כך כמו שאתה מספר יש מצב שאם תסיים את השירות תהיה "שבר כלי" לתקופה מסויימת ,
תדרוש לראות קב"ן במיידי - זה מראה שיש בעיה וביחידה תשתדל להתנהג טבעי עם מצב רוח ירוד, אל תנסה להעמיד פנים, הקב"ן מקבל חוות דעת מהמפקד הישיר -
אם המפקד ממליץ על תפקוד לקוי זה גם עוזר ,

בשיחה עם הקב"ן תציין בין היתר את המצב רוח הירוד שגורם לדיכאונות ואי שקט תמידי, תגיד לו שבבית אתה משחזר דברים שקרו לך בבסיס ומדבר לעצמך וזה גורם לך בושה,
תוסיף שאתה מסתגר ובלי חברים כלל .. תכוון למצב האמיתי שלך שזו אישיות מופנמת .. יש סעיף כזה ליציאה .
זה נכון שאם אתה בתפקיד לא נחוץ של דפ"ר יותר קל לצאת, אבל מכל מקום אפשרי .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 אוגוסט 2015 03:34

G2g2 כתב:התגייסתי לפני חצי שנה, ועוד לפני הגיוס ידעתי שזו לא המערכת בשבילי - ומרגע הגיוס הבנתי כמה אני צודק... הרגשתי שלא נעים לי מההורים כי הם ממש לוחצים עליי בעניין הזה - אבל אני מרגיש שאני משלם מחיר אישי גבוה מדי. מאז הגיוס המצב רוח ירוד ולא יציב, נע בקיצוניות מפה לשם - מטייל לפעמים שעות ברחוב כשאני בבית וכבר לא יכול.

אם אתה חי את החיים שלך לפי חליל של אחרים אז ברור שתסבול

הבעיה שאני באמת הטיפוס שבאוטומטיות מסתגר. לא רואים עליי את זה שאין לי מצב רוח ושרע לי, אני מאוד מזייף חיוך רק שיעזבו אותי בשקט ומנסה בכוח להסתדר, וכבר נמאס לי מזה.
אני נמצא ביחידה מסווגת לכאורה במודיעין, וכבר ביקשתי קב"ן, אבל בנתיים לא נותנים לי, "זה לוקח זמן". יש לי מפקדת נוראית. "אם תראה קב"ן, עצם המפגש איתו יהרוס לך את האזרחות", משפט מדויק שלה.

"מסווג" זה בולשיט כדי לגרום לחיילים לקבל עוד מוטיבציה, שיחשבו שהם ביחידת מודיעין סודית כי ממילא הם תמימים.

בקשר למפקדת שלך היא למדה משפטים מפגרים, אין לך מה להסביר לה בכלל כי זה כמו לדבר לקיר, אתה צריך לדבר קצר ולעניין, קבן וזהו, בלי שום הסבר, בלי לדבר איתה מעבר לזה

אין לי מושג איך לצאת ואני חייב את התמיכה שלכם. חיפשתי את טרגט 21, מצאתי את מה שמופיע כאן בפורום, אבל הבנתי שזו לא הגרסא המלאה - אם מישהו יוכל למצוא לי אותה - אני נורא אשמח.

ובכללי שאלה:
האם העובדה שאני נמצא ביחידה שהיא לכאורה מסווגת , יכול להקשות על תהליך היציאה? תפקיד ג'ובניקי, שעה וחצי בבוקר נסיעה לבסיס, ואז מסיים בד"כ בין 4 ל-7, ואז שוב שעה וחצי-שעתיים עד הבית.

מי שלא מסוגל לתפקד יוצא, לא משנה מאיזה תפקיד או יחידה

אשמח בכללי לעזרה ולטיפים - אני כבר באמת לא יכול. יש ימים שפשוט שוקל לדפוק פטיש ביד, רק לקבל גימלים ולנוח מהמערכת הנוראית הזו

כמות הגימלים לא שווה את הכאב והנזק לכל החיים שתקבל

G2g2
יצירת קשר:

הודעהעל ידי G2g2 » 16 אוגוסט 2015 13:29

אקבל קב''ן מחר כנראה בבוקר. היום דיברתי שוב עם המפקדת. בנתיים המפקדת ממש מלחיצה אותי, ''אני שמעתי שמועות שאתה עושה את זה כדי לצאת, זה נכון? כי אם כן תדע שזה לא מה שיעזור. אתה בטוח שבאמת צריך קב''ן?''

בקיצור הבחורה מלחיצה אותי. באמת כבר לא יכול להיות במערכת הזו.

הצעות מה אומרים מול הקב''ן? אין לי שום מושג ואני ממש לחוץ לקראת מחר, בטח אחרי שהיא מתחילה לחפש לתפוס אותי על שקר.

השאלה הכי גדולה שלי -
איך בכלל מתחילים שיחה עם הקב''ן?
מה אומרים? ואיך?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 אוגוסט 2015 15:53

G2g2 כתב:אקבל קב''ן מחר כנראה בבוקר. היום דיברתי שוב עם המפקדת. בנתיים המפקדת ממש מלחיצה אותי, ''אני שמעתי שמועות שאתה עושה את זה כדי לצאת, זה נכון? כי אם כן תדע שזה לא מה שיעזור. אתה בטוח שבאמת צריך קב''ן?''

בקיצור הבחורה מלחיצה אותי. באמת כבר לא יכול להיות במערכת הזו.

חחחחח מה יש לך להילחץ? מי היא בכלל? בסך הכל כלומניקית גדולה ממך בשנה שנתיים, בטח אין לה אפילו תעודת בגרות, אל תתלהב ממדים ודרגות, ואין לך מה לדבר איתה בכלל, כמה שיותר תדבר איתה ככה יהיה לך רע יותר כי המטרה שלה להפחיד אותך כדי שתהיה עבד שלה ולא לעזור לך, בגלל זה היא גם הפכה להיות "מפקדת" כי בא לה לתת פקודות ו"לשלוט"

הצעות מה אומרים מול הקב''ן? אין לי שום מושג ואני ממש לחוץ לקראת מחר, בטח אחרי שהיא מתחילה לחפש לתפוס אותי על שקר.

זה לא מה אומרים אלא איך, ואין דבר כזה "שקר" או לחפש אותך. תעשה חיפוש בפורום הרבה אנשים כתבו על הנושאים האלה אל תהיה עצלן כי לא יאכילו אותך בכפית פה

השאלה הכי גדולה שלי -
איך בכלל מתחילים שיחה עם הקב''ן?
מה אומרים? ואיך?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 19 אורחים