פסיכיאטר צבאי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Xfvn
יצירת קשר:

פסיכיאטר צבאי

הודעהעל ידי Xfvn » 07 מרץ 2016 17:06

היתה לי פגישה ראשונה עם הקבן בבסיס החדש סיפרתי לו את הבעיות שלי שאני אובדני שקשה לי שאני לא מסוגל יותר..
והוא קבע לי תור לפסיכיאטר,ישלי חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי מה קורה בפגישה עם הפסיכיאטר הצבאי ? איך זה עובד? האם התהליך שיחרור שלי מתקרב לסוף ?

תודה מראש!
APR
יצירת קשר:

Re: פסיכיאטר צבאי

הודעהעל ידי APR » 07 מרץ 2016 17:37

Xfvn כתב:היתה לי פגישה ראשונה עם הקבן בבסיס החדש סיפרתי לו את הבעיות שלי שאני אובדני שקשה לי שאני לא מסוגל יותר..
והוא קבע לי תור לפסיכיאטר,ישלי חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי מה קורה בפגישה עם הפסיכיאטר הצבאי ? איך זה עובד? האם התהליך שיחרור שלי מתקרב לסוף ?

תודה מראש!

**תזכור להביא איתך עותק של החוות דעת מהפסיכיאטר האזרחי.
אני לא יודע איך היה לך עם הקבן. הפסיכיאטר יכול להיות יותר נחמד ויכול להיות פחות נחמד. אולי הוא יראה את שתי חוות הדעת שלך ויקבע לך ועדה מהר, או שהוא ינסה לשגע אותך ולשקר לך בשביל לראות אם אתה נשבר. אתה כבר בסוף, אתה רק צריך לזכור לא ליפול למשחקים שלו, להישאר מסוגר ועם המחשבה שאתה צריך פטור ושום דבר אחר (תרופות) לא יעזור.

מאוד יכול להיות שאחרי הפגישה הזאת תהיה עם המלצה לפטור. בהצלחה!
Xfvn
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Xfvn » 07 מרץ 2016 17:58

תודה רבה אחי!
רק לרוב הפסיכיאטר שואל הרבה שאלות? והוא נוטה לשחרר אחרי תמיכה של ההורים ?
APR
יצירת קשר:

הודעהעל ידי APR » 07 מרץ 2016 18:32

Xfvn כתב:תודה רבה אחי!

אצלי הקבנית הייתה נחמדה אבל שאלה מלא שאלות כמו חברים, משפחה, בית ספר, כמה אני אוכל, כמה אני ישן וכאלה. הפסיכיאטר התנהג חרא, הפגישה הייתה קצרה ומעצבנת בלי שאלות כמעט אבל בסוף הוא השתכנע.

לפי מה שאני רואה בפורום, בדרך כלל דווקא הקבן הוא זה שמנסה לעצבן ולהקשות וכן, אצל הפסיכיאטר הפגישה יותר קצרה. אבל אני לא יודע איך זה יהיה אצלך.
בקשר לשאלה השנייה, הקבנית דיברה עם אימא שלי בטלפון אחרי שדיברנו הרבה וקבעה לי פסיכיאטר. לא נראה לי שהייתה לזה השפעה גדולה אבל אם ההורים תומכים זה לא יכול להזיק. לפסיכיאטר לא היה אכפת מההורים שלי.

ההורים יכולים לעזור אבל נראה לי שאתה כבר מסודר ולא ממש צריך את זה. איך חשבת לערב אותם?
Xfvn
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Xfvn » 07 מרץ 2016 18:52

APR כתב:

אצלי הקבנית הייתה נחמדה אבל שאלה מלא שאלות כמו חברים, משפחה, בית ספר, כמה אני אוכל, כמה אני ישן וכאלה. הפסיכיאטר התנהג חרא, הפגישה הייתה קצרה ומעצבנת בלי שאלות כמעט אבל בסוף הוא השתכנע.

לפי מה שאני רואה בפורום, בדרך כלל דווקא הקבן הוא זה שמנסה לעצבן ולהקשות וכן, אצל הפסיכיאטר הפגישה יותר קצרה. אבל אני לא יודע איך זה יהיה אצלך.
בקשר לשאלה השנייה, הקבנית דיברה עם אימא שלי בטלפון אחרי שדיברנו הרבה וקבעה לי פסיכיאטר. לא נראה לי שהייתה לזה השפעה גדולה אבל אם ההורים תומכים זה לא יכול להזיק. לפסיכיאטר לא היה אכפת מההורים שלי.

ההורים יכולים לעזור אבל נראה לי שאתה כבר מסודר ולא ממש צריך את זה. איך חשבת לערב אותם?

גם הוא דיבר עם אמא שלי היום והיא הסבירה לו את מצבי הנפשי והוא אמר שהוא יעזור לי..מקווה לטוב אצל הפסיכיאטר,כי הקבנית ממש נלחצה ממני
Xfvn
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Xfvn » 07 מרץ 2016 18:52

APR כתב:

גם היא דיברה עם אמא שלי היום והיא הסבירה לה את מצבי הנפשי והיא אמרה שהיא תעזור לי..מקווה לטוב אצל הפסיכיאטר,כי הקבנית ממש נלחצה ממני
Xfvn
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Xfvn » 07 מרץ 2016 18:56

..

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים