שינוי פרופיל מ97 ל64

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Thanks
יצירת קשר:

שינוי פרופיל מ97 ל64

הודעהעל ידי Thanks » 23 מרץ 2016 20:23

שלום רב,

אני בן יחיד לאמא חד הורית. אני מעוניין לשרת בתחום הקשור במחשבים, תחום אשר העסיק אותי כל חיי ואני מעוניין להתמקצע בו ולעבוד בו בעתיד. יש לי מוטיבציה רבה ולכן אני פונה אליכם.

מניסיוני עם הצבא, הוא גוף אטום שטיעונים רציונליים כאלה ואחרים אינם עובדים איתו, גם אם יבואו לתועלתו. אתם בטח מכירים מקרוב את אטימות הצבא כך שאין לי צורך להרחיב בנושא.

בשביל להזיז משהו בצבא צריך לעשות זאת בדרכים עקיפות ומעורפלות. יש לי מספר בעיות שאולי יוכלו לעזור לי להשיג את הפרופיל המיוחל, אשר יפתח לי דלת לתחום אותו אני כה אוהב ובו אוכל לממש את עצמי בצורה מקסימלית.

1. בעיות קשב וריכוז עם איבחון אשר נתן לי הקלות בתיכון.
2. בעיות OCD. (למרות שהבנתי שלא כדאי לפעול עם הקלף הזה, מפני שהם יכולים לראות במחשב על מה ירד הפרופיל ואז זה יעשה לי בעיות כי זה סעיף נפשי.)
3. הזעת יתר בידיים, לא מאובחנת, אך קיימת.
4. מספר בעיניים לרחוק: 3.75. לא החלפתי משקפיים כבר הרבה זמן והראייה הידרדרה מעט אז כנראה שזה בסביבת ה-4 עכשיו.

אודה לכם מאוד אם תוכלו לעזור לי ותיתנו לי טיפים והנחיות מה לעשות על מנת לשנות פרופיל.
תודה רבה.
אורח

Re: שינוי פרופיל מ97 ל64

הודעהעל ידי אורח » 24 מרץ 2016 01:18

Thanks כתב:שלום רב,

אני בן יחיד לאמא חד הורית. אני מעוניין לשרת בתחום הקשור במחשבים, תחום אשר העסיק אותי כל חיי ואני מעוניין להתמקצע בו ולעבוד בו בעתיד. יש לי מוטיבציה רבה ולכן אני פונה אליכם.

למחשבים צריך לרוב קומבינות, וכדי לקבל תפקיד טוב במחשבים שולחים אותך לקרוס של כחצי שנה לפני הגיוס, מאחר ולא זימנו אותך ואין לך קשרים אתה יכול לשכוח מזה....

מניסיוני עם הצבא, הוא גוף אטום שטיעונים רציונליים כאלה ואחרים אינם עובדים איתו, גם אם יבואו לתועלתו. אתם בטח מכירים מקרוב את אטימות הצבא כך שאין לי צורך להרחיב בנושא.

בשביל להזיז משהו בצבא צריך לעשות זאת בדרכים עקיפות ומעורפלות. יש לי מספר בעיות שאולי יוכלו לעזור לי להשיג את הפרופיל המיוחל, אשר יפתח לי דלת לתחום אותו אני כה אוהב ובו אוכל לממש את עצמי בצורה מקסימלית.

1. בעיות קשב וריכוז עם איבחון אשר נתן לי הקלות בתיכון.
2. בעיות OCD. (למרות שהבנתי שלא כדאי לפעול עם הקלף הזה, מפני שהם יכולים לראות במחשב על מה ירד הפרופיל ואז זה יעשה לי בעיות כי זה סעיף נפשי.)
3. הזעת יתר בידיים, לא מאובחנת, אך קיימת.
4. מספר בעיניים לרחוק: 3.75. לא החלפתי משקפיים כבר הרבה זמן והראייה הידרדרה מעט אז כנראה שזה בסביבת ה-4 עכשיו.

אלה לא בעיות רציניות...

אודה לכם מאוד אם תוכלו לעזור לי ותיתנו לי טיפים והנחיות מה לעשות על מנת לשנות פרופיל.

הטיפ הכי טוב הוא שתבין שחבל על הציפיות האוטופיות שלך, אתה חושב שאצלך זה יהיה שונה אבל אתה רק תתאכזב.... קריירת המחשבים שלך לא תתחיל בצבא וכמה שתשלים את זה מהר יותר כך יוטב לך. בהצלהחה

תודה רבה.
Anonimus97
יצירת קשר:

Re: שינוי פרופיל מ97 ל64

הודעהעל ידי Anonimus97 » 24 מרץ 2016 02:27

אתה אוהד מכבי תל אביב במקרה?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 48 אורחים