אני יכול לקבוע תור לקבן בתל השומר ברהןן/ירפ"א? ועוד!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ShinyTrinket
יצירת קשר:

אני יכול לקבוע תור לקבן בתל השומר ברהןן/ירפ"א? ועוד!

הודעהעל ידי ShinyTrinket » 18 אפריל 2016 18:03

היי,

זה יהיה קצת ארוך.
אני כבר 5 חודש בצבא, התגייסתי בנובמבר 15 (הקדימו את הגיוס בחודש) ועשיתי טרום טירונות, הייתי טבח בבקום למשך חודש, היה קצת קשה בהתחלה אבל אז התרגלתי, אחרי זה עשיתי טירונות במחנה 80 היה ככה ככה, שכונה, אחרי זה העבירו אותי מהחיל הירוק לחיל האוויר המסריח לטכני! כל חודש יותר גרוע!
קיצר ניסיתי הכל כדי לנסות לצאת, סירבתי קורס וקיבלתי 10 יום במעצר, סירבתי להחליף מדים וקיבלתי ריתוק 21, ואחרי זה סתם חיפשו אותי והביאו לי תלונה כל פעם, ואני לא ילד בעייתי, הצבא הזה כבר מעצבן אותי, ממש שכונה ופרוטקציות הכל.
הייתי אצל הקפ"ס בטכני 4 פעמים והוא לא עזר לי, והייתי דיי אמיתי שם ואמרתי את כל הבעיות האמיתיות שהיו לי שם בבסיס, בעיות שינה, דכאון, מחשבות אובדניות עם נשק!, דברים כאלה..
לא אכפת לקפ"ס האפס הזה ממתאבדים או כלום, הביא לי קה"ס 42.
וכל החברים שלי הצליחו לצאת מהטכני עם פסיכיאטר או וועדת סף! והם בקושי עשו בעיות היה להם מזל! יש לי מזל רע..

הייתי בוועדת סף פעמיים ולא הדיחו אותי ליממ, העבירו אותי לקורס אפסנאות טכנית שנמשך שבועיים ואומרים שזה לא קשור לטכני וזה גם יומיות ואני חפרתי להם שאני מעוניין ויכול רק שבוע שבוע או 5-9, כי יש גם בעיות כלכליות (מינוסים כאלה).
אז הייתי עריק למשך 25 יום והסגרתי את עצמי לכלא 4 וקיבלתי 10 יום, בכלא יותר טוב לי מהטכני כי האוכל והתנאים יותר טובים.
עכשיו אני בדרך להיות עריק עוד פעם כי כשחזרתי לבסיס מהכלא עוד פעם הציעו לי השלמות קורס, והקורס נגמר ממזמן, והתעקשתי ודיברתי שלא עוזרים לי וזה אבל לא אכפת להם יימח שמם..
והפעם אני אקבל 20 יום כי יש לי תנאי..

עכשיו אני כבר לא יודע אם אני רוצה להמשיך לשרת בגלל שזה צבא דפוק וגם כי יהיה לי 3 חודש דפוק.
ואני לא סתם מבקש שבוע שבוע יש לי סיבות אישיות, והם גם הביאו לי פרופיל 64 רפואי סתם חח, רציתי קרבי בהתחלה או מודיעין/תקשוב אבל לא נתנו.
כל פעם שיקרו וייבשו.
הדבר היחידי שטוב בצבא זה להכיר חברים והקטשופ.

אני בחיל האוויר.
עכשיו אני יכול להתקשר לברהן תל השומר ולקבוע תור לקבן או פסיכיאטר אם אני לא משרת שם?
או שאני צריך לקבוע בירפא? זה גם אפשרי להתקשר ולקבוע תור לקבן?

והם יקבלו אותי אם אני אהיה עריק?
וקראתי טרגט 21 ועוד משהו כזה.
ואי התאמה יותר גרוע?

תודה מראש!
נערך לאחרונה על ידי ShinyTrinket ב 21 אפריל 2016 18:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
NimasLiKvar
יצירת קשר:

Re: אני יכול לקבוע תור לקבן בתל השומר ברהן? ועוד!

הודעהעל ידי NimasLiKvar » 19 אפריל 2016 18:28

אני גם די חדש כאן ככה שאני לא יכול יותר מידי לעזור לך.. אבל אני כן רוצה לשאול אותך משהו.. כרגע אני נפקד (פעם ראשונה) וההתלבטות שלי זה האם להסגיר את עצמי כנפקד ליחידה או כעבור כמה ימים, כעריק לכלא.. אמרו לי שנפקדות ראשונה אני נשפט ביחידה ככה או ככה ושבכלא לא יקבלו אותי.. יש לך מושג אם זה נכון? אני רוצה להסגיר את עצמי לכלא כי מן הסתם העונש יהיה פחות חמור והמגד המסריח שלי לא יקבל סיפוק מלשפוט אותי שוב.. מה אתה אומר?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 אפריל 2016 23:40

NimasLiKvar כתב:אני גם די חדש כאן ככה שאני לא יכול יותר מידי לעזור לך.. אבל אני כן רוצה לשאול אותך משהו.. כרגע אני נפקד (פעם ראשונה) וההתלבטות שלי זה האם להסגיר את עצמי כנפקד ליחידה או כעבור כמה ימים, כעריק לכלא.. אמרו לי שנפקדות ראשונה אני נשפט ביחידה ככה או ככה ושבכלא לא יקבלו אותי.. יש לך מושג אם זה נכון? אני רוצה להסגיר את עצמי לכלא כי מן הסתם העונש יהיה פחות חמור והמגד המסריח שלי לא יקבל סיפוק מלשפוט אותי שוב.. מה אתה אומר?

זה תלוי בבסיס שלך, אצלי לדוגמא שונאים אותי למרות שאני לא כזה בעייתי והם שרמוטות אז אני מעדיף להישפט בכלא על ידי קש"ב.
ואם אתה נפקד אתה לא יכול להסגיר את עצמך לכלא, רק אחרי 21 יום כשאתה עריק, ועוד מעט החוק החדש הדפוק של העריקות יכנס....
אבל אם תיהיה נפקד פעם ראשונה ואתה חייל לא כזה בעייתי אז לפי דעתי יביאו לך 8-10 יום במעצר כלשהו או ריתוק 21-28 ועוד איזה עונש ואפילו תנאי.
וזה תלוי מה המטרה שלך, אם הבסיס והמפקדים מזיקים לך ואתה שונא אותם אז תמיד עדיף להישפט בכלא וזה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 אפריל 2016 01:47

נפקדות או עריקות סתם מעכב לכם את התהליך וזה מיותר ולא מועיל לכלום... מי שבמצוקה נפשית צריך ללכת לפסיכיאטר ולקבן שוב ושוב עד שהוא יקבל מענה, ואז הייתם מקבלים פטור תוך שבוע או כמה שבועות... במקום זה אתם מתעסקים בלהישפט על שטויות, לשבת מפוחדים בבית כמה שבועות ואז בכלא כמה שבועות ולצאת משם בדיוק באותו מצב שבו התחלתם, רק שאיבדתם עוד חודש או כמה חודשים מהחיים על כלום
lopirop
יצירת קשר:

הודעהעל ידי lopirop » 21 אפריל 2016 03:16

אורח כתב:נפקדות או עריקות סתם מעכב לכם את התהליך וזה מיותר ולא מועיל לכלום... מי שבמצוקה נפשית צריך ללכת לפסיכיאטר ולקבן שוב ושוב עד שהוא יקבל מענה, ואז הייתם מקבלים פטור תוך שבוע או כמה שבועות... במקום זה אתם מתעסקים בלהישפט על שטויות, לשבת מפוחדים בבית כמה שבועות ואז בכלא כמה שבועות ולצאת משם בדיוק באותו מצב שבו התחלתם, רק שאיבדתם עוד חודש או כמה חודשים מהחיים על כלום

לי דווקא הנפקדות הייתה מתנה, הייתי נפקד פעם ראשונה ליום, חזרתי קיבלתי מחבוש על תנאי, אחר כך נפקד שוב לאיזה עשרה ימים וכשחזרתי קיבלתי ריתוק לבסיס לעשרה ימים (נראה לי שהקלו עלי בעונשים כי לפני זה הייתי חייל מלא מוטיבציה שלא חשב על לצאת מהצבא עד ששיקרו לי והתייחסו אלי כמו זין) אחרי חמישה ימים ריתוק שלא הכנסתי כלום לפה חוץ ממים שלחו אותי לקבן, ביום השביעי פסיכיאטר (עדיין לא אכלתי) והופ הביתה מאמצע הריתוק.
יכול להיות שלרוב אתה צודק אבל זה לא נכון ב100% מהמקרים
ShinyTrinket
יצירת קשר:

Re: אני יכול לקבוע תור לקבן בתל השומר ברהןן/ירפ"א? ועוד!

הודעהעל ידי ShinyTrinket » 21 אפריל 2016 18:47

אף אחד לא יודע אם אפשר לקבוע? שאלתי מלא אף אחד לא יודע..
להתקשר לירפ"א בנוגע לקב"ן כי אני בחייל האוויר או לברה"ן??
ShinyTrinket
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ShinyTrinket » 29 אפריל 2016 21:10

נו מה אף אחד לא יודע?? תמיד אני נדפק בגלל שלא עוזרים לי, ניסיתי גם בפורום מפורסם אחר.
אני כבר משתגע, לא רק הצבא יושב לי על הראש יש לי עוד בעיות בחיים אני מרגיש חרא ואפילו מחשבות אובדניות אמיתיות למרות שזה רק מחשבות עד שזה יגיע לקו האדום בפעם ה-100.
כבר חשבתי לשלם 800-1000 שקל על פסיכיאטר אזרחי אבל אני חושב שזה לא יעזור לי ולא יתחשבו בי כי יש לי מזל רע גם ככה, אני הולך להיכנס לכלא בפעם השנייה עוד מעט ועוד בקיץ, גיהנום באוהלים....

מה כבר ביקשתי מהצבא? תפקיד של שבוע שבוע או 5-9, אבל לא..
APR
יצירת קשר:

הודעהעל ידי APR » 29 אפריל 2016 21:57

ShinyTrinket כתב:נו מה אף אחד לא יודע?? תמיד אני נדפק בגלל שלא עוזרים לי, ניסיתי גם בפורום מפורסם אחר.
אני כבר משתגע, לא רק הצבא יושב לי על הראש יש לי עוד בעיות בחיים אני מרגיש חרא ואפילו מחשבות אובדניות אמיתיות למרות שזה רק מחשבות עד שזה יגיע לקו האדום בפעם ה-100.
כבר חשבתי לשלם 800-1000 שקל על פסיכיאטר אזרחי אבל אני חושב שזה לא יעזור לי ולא יתחשבו בי כי יש לי מזל רע גם ככה, אני הולך להיכנס לכלא בפעם השנייה עוד מעט ועוד בקיץ, גיהנום באוהלים....

לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588

אם לא עונים לך בפורום פשוט תתקשר אליהם.
ואיזה עוד פורום יש שעוזר לאנשים לקבל פטור?
ShinyTrinket
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ShinyTrinket » 29 אפריל 2016 22:02

APR כתב:
ShinyTrinket כתב:נו מה אף אחד לא יודע?? תמיד אני נדפק בגלל שלא עוזרים לי, ניסיתי גם בפורום מפורסם אחר.

או

גם שמעתי שלא שמים על החייל אם אני לו המלצה מפסיכיאטר אזרחי בקשר לקבלת תור, יש לי קפ"ס בבסיס אבל הוא חרא, הייתי אצלו 4 פעמים, מותר בכלל לקבוע תור לקבן שם בירפ"א שהם קשורים לחייל האוויר?
אני אנסה להתקשר ביום ראשון אבל גם נגיד אם אני אשיג תור זה יהיה מאוחר מידי כי אני הולך להסגיר את עצמי עוד שבועיים ככה.
APR
יצירת קשר:

הודעהעל ידי APR » 29 אפריל 2016 22:26

ShinyTrinket כתב:
APR כתב:

או

גם שמעתי שלא שמים על החייל אם אני לו המלצה מפסיכיאטר אזרחי בקשר לקבלת תור, יש לי קפ"ס בבסיס אבל הוא חרא, הייתי אצלו 4 פעמים, מותר בכלל לקבוע תור לקבן שם בירפ"א שהם קשורים לחייל האוויר?
אני אנסה להתקשר ביום ראשון אבל גם נגיד אם אני אשיג תור זה יהיה מאוחר מידי כי אני הולך להסגיר את עצמי עוד שבועיים ככה.

אני חושב שבכל מקרה אתה יכול להגיע לברה"ן ולהתעקש עד שתקבל קבן. אתה יכול ללכת לפסיכיאטר אזרחי אפילו בבית חולים ושם יש משהו עם ביקור רופא וצריך בלילה שגם בזה אני לא מבין, אבל לא חובה חוות דעת בשביל שיקשיבו לך. זה יכול לעזור.
תנסה לשלוח להם מייל/להתקשר אפילו עכשיו או מחר.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 43 אורחים