למי לפנות לקבלת פטור מהצבא? מלשב אחרי צו ראשון וגיבוש

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

someone1
יצירת קשר:

למי לפנות לקבלת פטור מהצבא? מלשב אחרי צו ראשון וגיבוש

הודעהעל ידי someone1 » 06 מאי 2016 10:19

אני מכיר איזשהו פסיכיאטר שהוא קב"ן במילואים שלוקח 3000 שקל לפטור ומלווה אותך לאורך כל הדרך עד לקבלתו.. אבל אני אחרי צו ראשון והראתי מוטיבציה שם וגם עשיתי גיבוש לוחם ימי ולא התקבלתי והחלטתי שאני לא רוצה להתגייס כי יקחו אותי בסופו של דבר או לקרבי או לחיל החימוש ואני לא רוצה ללכת לכלא ולקבל בסוף ג'וב 3 שנים ולבזבז תזמן

בקיצור השאלה היא אם 3000 שווה את זה, אם מישהו מכיר פסיכיאטר אחר שלוקח פחות והוא מוציא פטור על בטוח אשמח לקבל פרטים שלו בפרטי.
בנוסף, האם המצב שלי יהווה בעיה בקבלת הפטור?
אורח

Re: למי לפנות לקבלת פטור מהצבא? מלשב אחרי צו ראשון וגיבוש

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2016 11:36

someone1 כתב:אני מכיר איזשהו פסיכיאטר שהוא קב"ן במילואים שלוקח 3000 שקל לפטור ומלווה אותך לאורך כל הדרך עד לקבלתו.. אבל אני אחרי צו ראשון והראתי מוטיבציה שם וגם עשיתי גיבוש לוחם ימי ולא התקבלתי והחלטתי שאני לא רוצה להתגייס כי יקחו אותי בסופו של דבר או לקרבי או לחיל החימוש ואני לא רוצה ללכת לכלא ולקבל בסוף ג'וב 3 שנים ולבזבז תזמן

בקיצור השאלה היא אם 3000 שווה את זה, אם מישהו מכיר פסיכיאטר אחר שלוקח פחות והוא מוציא פטור על בטוח אשמח לקבל פרטים שלו בפרטי.

סכום מוגזם והוא לא יכול להבטיח לך כלום אז "ללוות" אותך כל אחד יכול, המצב שלך יכול להשתנות בכל רגע אז לא משנה מה היה פעם
someone1
יצירת קשר:

הודעהעל ידי someone1 » 07 מאי 2016 02:21

אורח כתב:
someone1 כתב:אני מכיר איזשהו פסיכיאטר שהוא קב"ן במילואים שלוקח 3000 שקל לפטור ומלווה אותך לאורך כל הדרך עד לקבלתו.. אבל אני אחרי צו ראשון והראתי מוטיבציה שם וגם עשיתי גיבוש לוחם ימי ולא התקבלתי והחלטתי שאני לא רוצה להתגייס כי יקחו אותי בסופו של דבר או לקרבי או לחיל החימוש ואני לא רוצה ללכת לכלא ולקבל בסוף ג'וב 3 שנים ולבזבז תזמן

סכום מוגזם והוא לא יכול להבטיח לך כלום אז "ללוות" אותך כל אחד יכול, המצב שלך יכול להשתנות בכל רגע אז לא משנה מה היה פעם

אז מה אתה מציע לעשות? איך אני מוצא מישהו שיכתוב לי המלצה מפגישה ראשונה במטרה לקבר פטור?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מאי 2016 12:51

someone1 כתב:
אורח כתב:

אז מה אתה מציע לעשות? איך אני מוצא מישהו שיכתוב לי המלצה מפגישה ראשונה במטרה לקבר פטור?

קודם כל אתה צריך חוות דעת ולא המלצה, ולפני שאתה הולך לפסיכיאטר תשאל אם הוא ייתן לך חוות דעת אחרי פגישה אחת וזהו

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 17 אורחים