הפסיכיאטר הצבאי המליץ על 21. מה הסיכויים לשחרור? מלש"ב

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Rr8st
יצירת קשר:

הפסיכיאטר הצבאי המליץ על 21. מה הסיכויים לשחרור? מלש"ב

הודעהעל ידי Rr8st » 12 יוני 2016 16:58

שבוע לפני הגיוס (אני מלש"ב)הייתי אצל קבן עם המלצה לקרוב לבית עקב בעיות נפשיות וחרדות(לא היה רשום כלום על שחרור מהצבא) ולאחר פגישה של 40 דקות בערך של המון שאלות היא קבעה לי פסיכיאטר צבאי ליומיים לפני הגיוס.

בפגישה הייתי שבור , לא הסתכלתי לה בעיניים , בכיתי המון והיא גם שאלה שאלות על העבר וכו'.
היא רשמה המון, אני הייתי כבר בלי כוחות ורק רציתי כבר להיות חופשי מכל המחשבות על הצבא ואני חושב שהראיתי את זה.
היא אמרה לי שאם יהיה צריך נדחה את הגיוס ושאני לא אדאג.

הגיעה הפגישה עם הפסיכיאטר ,הפסיכיאטר דיבר איתי והתפרקתי שם והוא אמר לי לבחור שחרור מהצבא(21) או פרופיל 24 זמני לחצי שנה ולא ידעתי מה לענות ואז הוא אמר שהוא בוחר בשבילי והוא משחרר אותי משירות צבאי(פרופיל 21).

לאחר מכן הוא אמר לי לחכות בחוץ והפקידה קראה לי וביטלה לי את התאריך גיוס והביאה לי זימון לועדה רפואית שתתקיים בעוד חודש ואמרה שהפסיכיאטר המליץ על פטור ורק בועדה רפואית(היא אמרה שיש שם גם פסיכיאטר וכול להיות שהיא אמרה אפילו פסיכיאטר בכיר אני לא זוכר) יחליטו על הפטור.
*הפקידה גם אמרה להגיע מוקדם כי זו ועדה שנגמרת מהר.

מה זה אומר ? יש סיכוי שלא ישחררו אותי ? ומישהו שהיה בלשכת גיוס בועדה רפואית כזאת יכול ל הגיד מה קורה שם ?

מאוד מודאג ממה שיהיה...תודה לעוזרים!
APR
יצירת קשר:

Re: הפסיכיאטר הצבאי המליץ על 21. מה הסיכויים לשחרור? מלש"ב

הודעהעל ידי APR » 12 יוני 2016 17:28

Rr8st כתב:שבוע לפני הגיוס (אני מלש"ב)הייתי אצל קבן עם המלצה לקרוב לבית עקב בעיות נפשיות וחרדות(לא היה רשום כלום על שחרור מהצבא) ולאחר פגישה של 40 דקות בערך של המון שאלות היא קבעה לי פסיכיאטר צבאי ליומיים לפני הגיוס.

בפגישה הייתי שבור , לא הסתכלתי לה בעיניים , בכיתי המון והיא גם שאלה שאלות על העבר וכו'.
היא רשמה המון, אני הייתי כבר בלי כוחות ורק רציתי כבר להיות חופשי מכל המחשבות על הצבא ואני חושב שהראיתי את זה.

הגיעה הפגישה עם הפסיכיאטר ,הפסיכיאטר דיבר איתי והתפרקתי שם והוא אמר לי לבחור שחרור מהצבא(21) או פרופיל 24 זמני לחצי שנה ולא ידעתי מה לענות ואז הוא אמר שהוא בוחר בשבילי והוא משחרר אותי משירות צבאי(פרופיל 21).

לאחר מכן הוא אמר לי לחכות בחוץ והפקידה קראה לי וביטלה לי את התאריך גיוס והביאה לי זימון לועדה רפואית שתתקיים בעוד חודש ואמרה שהפסיכיאטר המליץ על פטור ורק בועדה רפואית(היא אמרה שיש שם גם פסיכיאטר וכול להיות שהיא אמרה אפילו פסיכיאטר בכיר אני לא זוכר) יחליטו על הפטור.

מה זה אומר ? יש סיכוי שלא ישחררו אותי ? ומישהו שהיה בלשכת גיוס בועדה רפואית כזאת יכול ל הגיד מה קורה שם ?

זה אומר שיש לך פטור. הכל נגמר ואתה יכול להפסיק להיות לחוץ. הפסיכיאטר אמר 21 אז 21.
Rr8st
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Rr8st » 12 יוני 2016 17:32

APR כתב:
Rr8st כתב:שבוע לפני הגיוס (אני מלש"ב)הייתי אצל קבן עם המלצה לקרוב לבית עקב בעיות נפשיות וחרדות(לא היה רשום כלום על שחרור מהצבא) ולאחר פגישה של 40 דקות בערך של המון שאלות היא קבעה לי פסיכיאטר צבאי ליומיים לפני הגיוס.

זה אומר שיש לך פטור. הכל נגמר ואתה יכול להפסיק להיות לחוץ. הפסיכיאטר אמר 21 אז 21.

אוקיי. כבר מת להיות אחרי הועדה הזאת שאהיה בטוח ב100 אחוז שאני בחוץ...
תודה על המענה המהיר
Rr8st
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Rr8st » 15 יוני 2016 01:10

אפשר עוד תגובות? אני נורא לחוץ :cry:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2016 09:08

Rr8st כתב:אפשר עוד תגובות? אני נורא לחוץ :cry:

בכיף. הנה עצה טובה - אין לך שום שליטה על המציאות החיצונית.
וכן, השתחררת.
תהנה.
Rr8st
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Rr8st » 30 יוני 2016 13:29

היי זה שוב אני.

דחו לי את הועדה הרפואית לשבוע אחרי התאריך הראשון(זה מתקיים בעוד שבועיים וקצת)...

אני מאוד לחוץ ורציתי לשאול עוד שאלה , הפסיכיאטר הצבאי המליץ על פטור אז בועדה לא יאבחנו אותי גם אם יהיה שם פסיכיאטר ? אני מוטרד מאוד שלא ישחררו אותי בגלל שאני מלש"ב ואולי הועדה שם יותר נוקשה או משהו...

האם ההמלצה הזאת לפטור יש לה יותר משקל כשהיא כלפי מישהו שהוא לפני גיוס ?

אני רוצה גם לציין שהפסיכיאטר המליץ על פטור אפילו שרשום בחוות דעת שאני רוצה להתגייס(המצב הדרדר מאז ואין שום סיכוי שאני מסכים להתגייס).

תודה לעוזרים אני באמת מצטער על החפירה אבל אני כבר מותש :(
APR
יצירת קשר:

הודעהעל ידי APR » 30 יוני 2016 15:26

Rr8st כתב:היי זה שוב אני.

דחו לי את הועדה הרפואית לשבוע אחרי התאריך הראשון(זה מתקיים בעוד שבועיים וקצת)...

אני מאוד לחוץ ורציתי לשאול עוד שאלה , הפסיכיאטר הצבאי המליץ על פטור אז בועדה לא יאבחנו אותי גם אם יהיה שם פסיכיאטר ? אני מוטרד מאוד שלא ישחררו אותי בגלל שאני מלש"ב ואולי הועדה שם יותר נוקשה או משהו...

האם ההמלצה הזאת לפטור יש לה יותר משקל כשהיא כלפי מישהו שהוא לפני גיוס ?

אני רוצה גם לציין שהפסיכיאטר המליץ על פטור אפילו שרשום בחוות דעת שאני רוצה להתגייס(המצב הדרדר מאז ואין שום סיכוי שאני מסכים להתגייס).

תודה לעוזרים אני באמת מצטער על החפירה אבל אני כבר מותש :(

אבל אמרו לך שהועדה עושה מה שהפסיכיאטר כתב. זה לא משנה אם אתה חייל או מלשב. אתה יכול להיראות בה מדוכא בשביל הכיף אבל לא יאבחנו אותך שוב.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 יוני 2016 16:43

לי בועדה זה היה בראשון לציון אני חושב. איירתי אז נכנסתי שעה אחרי ואז היא פשוט אמרה לי כמה דברים נתנה לי טפסים לחתום ואחרי חמש דקות הדפיסה לי טופס טיולים יוצא לשחרור.
לקח לי שעה בתור וחמש דקות איתה. לא יודע מי זאת בכלל.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים