לא מוציאים אותי אחרי יותר מחצי שנה של עבודה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

KakiBoy
יצירת קשר:

לא מוציאים אותי אחרי יותר מחצי שנה של עבודה

הודעהעל ידי KakiBoy » 21 יוני 2016 06:33

אני למעלה מחצי שנה קרוב לשנה מנסה לצאת מהצבא המזויין קראתי את כל טרגט 21 מליון פעם וגם את המדריך של גונזו אמרתי שיש לי מחשבות אובדניות שאני לא מתפקד לא אוכל לא ישן כמו שצריך אין לי חברים שאני כל היום בודד רב עם מפקדים ושפגעתי בעצמי (אמיתי, עשיתי שריטות ביד אבל מלא)אמרתי למפקד שלי לא מזמן שאני חושב על להתאבד וכדומה ושבקבן לא שמים עליי והוצאתי כבר 2 המלצות מפסיכיאטר אזרחי בשלוותא עם המלצות לשקילה מחדש של השירות הצבאי...
קיצר כבר יותר מחצי שנה אני הולך לקבנים בפעם האחרונה שהלכתי הציעו לי פגישות שבועיות ושבוע אחרי שבאתי אמרתי שבאמת אני לא יכול יותר ואני מרגיש על הקצה אז הקבן לקח ממני מספר טלפון של המפקד אמא ואחותי ואמר לי להמתין בחוץ(אחרי זה שאלתי אותם והם אמרו לי שאף אחד לא דיבר איתם רק עם המפקד)
שחזרתי נכנסתי עם הקבן למפקדת מרפאה והיא התחילה לזיין את השכל שהם לא משחררים הם רק יכולים לתת טיפול אם אני מעוניין אז ניסיתי להוריד אותם מזה אמרתי שזה לא נשמע לי ושאני לא חושב שזה יעזור, מפה לשם קבענו על שבועיות ושבאתי השבוע פשוט לא קיבלו אותי כי איחרתי ב5 דקות וגם אמרו לי שהקבן הזה עוזב אז קבעו לי עוד פגישה למישהו אחר
מפה לשם נמאס לי מכל השטויות אני רוצה לצאת בדחיפות ואני מוכן להיות קיצוני כולל ביום נסיון התאבדות חתיכת ורידים הכל כולל הכלל גם עורך דין העיקר שיגרום לי לעוף מפה כמה שיותר זריז למה באמת נדפק לי המוח כבר
אורח

Re: לא מוציאים אותי אחרי יותר מחצי שנה של עבודה

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2016 08:35

חצי שנה של עבודה אתה אומר?
למה שיוציאו אותך אתה חייל מתפקד.
תראה להם שהבעיות שלך מונעות ממך לעבוד, ואל תעבוד לא כי אתה לא רוצה אלא כי אתה לא יכול.
Kakiboy2

הודעהעל ידי Kakiboy2 » 21 יוני 2016 21:38

אורח כתב:חצי שנה של עבודה אתה אומר?
תראה להם שהבעיות שלך מונעות ממך לעבוד, ואל תעבוד לא כי אתה לא רוצה אלא כי אתה לא יכול.

הקטע שאני ממש מפחד מריתוקים / כלא או כל דבר אחר שימנע ממני להיות בבית
ואני מפחד שגם אם אני לא אתפקד והכל ואקבל כלא או מה שצריך זה עדיין לא יעזור
מה אתה ממליץ?
APR
יצירת קשר:

הודעהעל ידי APR » 21 יוני 2016 22:34

Kakiboy2 כתב:

מה אתה ממליץ?

אתה לא מפגין או מסרב פקודה ועושה בעיות, אתה פשוט עובד מאוד מאוד לאט. ואם תמשיך לפחד מכל דבר ולא תקצין אתה לא תקבל כלום.
ItsKakiBoy

הודעהעל ידי ItsKakiBoy » 22 יוני 2016 07:15

APR כתב:
Kakiboy2 כתב:

מה אתה ממליץ?

אתה לא מפגין או מסרב פקודה ועושה בעיות, אתה פשוט עובד מאוד מאוד לאט. ואם תמשיך לפחד מכל דבר ולא תקצין אתה לא תקבל כלום.

אני לא מפחד הקצינים כבר רואים שאני לא שם עליהם בדיבור שלי ובמעשים
הקטע שאני מאבטח מתקנים מה שאני עושה זה לפתוח ש.ג. וגם בזה אני לוקח תזמן כזה
יש לך רעיון איך אני כבר יכול "לא לתפקד" בתור מאבטח? במה זה יתרום? איך זה יגיע לקבן?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 יוני 2016 20:41

תראה שאין לך כוח לקום יותר אין לך כוח לעמוד אין לך כוח לעשות כוח לכלום חוץ מהסתכלות על הרצפה..
תרכיב את עצמך, תעשה כאילו אתה מיובש, תהיה עיף וחרא
אל תסרב פשוט שיהיה ברור שאין לך כוח ותוכיח להם שלא שווה להם לבקש ממך לעשות שום דבר

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים