דחוף, מחר מתייצב לבסיס חדש, מדוכא ורוצה לראות קב"ן.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ShinyTrinket
יצירת קשר:

דחוף, מחר מתייצב לבסיס חדש, מדוכא ורוצה לראות קב"ן.

הודעהעל ידי ShinyTrinket » 03 יולי 2016 14:17

היי,

לאחר סבל רב בטכני ח"א הודחתי אחרי 5 חודש, הלכתי ליממ וראיתי קצין מיון והוא בקושי הציע לי משהו, שאל אתה רוצה שבוע שבוע? אמרתי 5-9 אמר אין אז אמרתי בסדר שבוע שבוע.
אמרתי לו אני רוצה כבאי הוא אמר לי "אין בשמחה הייתי מביא לך", הדבר היחידי שיש זה מאבטח מתקנים בחיל האוויר שבוע שבוע (קשור להגנק) באיזה חור.
ואני לא רוצה לשרת יותר, ראיתי קפ"ס בעבר אבל הוא היה אפס חסר לב וכנראה גם עשיתי קצת טעויות בהתנהגות שלי אבל עכשיו קראתי טרגט 21 וגונזו שוב והבנתי איך להתנהג אצל הקב"ן בערך.
לדבר בקול חלש (תמיד עושה את זה), לענות לשאלות שלו בתשובות קצרות כמו "לא יודע" "אולי" "לא יודע מה אעשה", להסתבל למטה רוב הזמן, לשחק אולי עם הדיסקית.
אם הוא ישאל יש לך מחשבות אובדניות, מה לענות? משהו כמו: "לא יודע מה אעשה אם אמשיך לשרת" "לא יודע"?

זה בסדר? תביא לי טיפים בבקשה, והוא גם בטח הולך לשאול שאלות מכשילות כמו "למה אתה לא רוצה לשרת וזה" מה לענות לו? בשאלות קצרות כמו שאמרתי או להגיד לו משהו כמו "אני לא יכול יותר" "אני סובל" (גם ישבתי בכלא ושמרתי באגף להגיד או לא?).
איך לנצח אותו במחשבה?
המטרה שלי היא שהוא ישלח אותי לפסיכיאטר ומשם פרופיל 21 או אי התאמה!
וישבתי בכלא והייתי קצת בעייתי והוא כנראה יראה את זה במחשב, זה ישפיע?

תודה מראש!
נערך לאחרונה על ידי ShinyTrinket ב 21 יולי 2016 11:52, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

Re: דחוף, מחר מתייצב לבסיס חדש, מדוכא ורוצה לראות קב"ן.

הודעהעל ידי אורח » 04 יולי 2016 10:56

הכי חשוב זה התמדה והתנהגות.
למה אתה לא יכול לשרת יותר? אני הייתי מגיע לבסיס ב9 יוצא ב12. פשוט אמרתי שאני לא מסוגל יותר. זה לא באמת חשוב הסיבה מה שחשוב זה שברקע אני תמיד הייתי מאחר ולא מתפקד והמפקדים רצו שאני אעוף משם כבר.
וגם היה לי תיעוד אצל פסיכיאטר אזרחי שהייתי אצלו.

הכלא ישפיע טיפה. אתה צריך לא לתפקד. תאחר למשמרות שלך אל תקום תעשה מה שאפשר לא לתפקד אבל עדיין לא לסרב פקודה. חבר שלי היה תמיד מעשן ירוק יום לפני וכמות גבוהה ואז בבסיס היה פשוט מעופף ואומר שהוא עיף כל הזמן.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 43 אורחים