אני נפקד וקיבלתי חו"ד מפסיכיאטר אזרחי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

רוצהלצאתב
יצירת קשר:

אני נפקד וקיבלתי חו"ד מפסיכיאטר אזרחי

הודעהעל ידי רוצהלצאתב » 01 אוגוסט 2016 18:45

שלום, אני כרגע נפקד וקיבלתי חוות דעת לפרופיל 21 מפסיכיאטר אזרחי, לאן אני פונה אם אין שום סיכוי שאני חוזר לבסיס שלי?
שמעתי שיש איזה ברה"ן או משהו כזה? מישהו יכול לכוון אותי ספציפית לאן זה בדיוק? ומה אני עושה שם?
ShinyTrinket
יצירת קשר:

Re: אני נפקד וקיבלתי חו"ד מפסיכיאטר אזרחי

הודעהעל ידי ShinyTrinket » 01 אוגוסט 2016 19:19

תזכור שהמלצה מפסיכיאטר אזרחי היא בגדר המלצה.
ולא יודע כמה זמן אתה מתכוון להיות נפקד אבל אם זה יותר משבועיים אז יש מצב שתקבל ריתוק 28 ותנאי או כלא/מעצר, תלוי בהתנהגות שלך.
תבקש לראות קב"ן בבסיס, ובחיל הירוק הקבנים יותר טובים אז אם אתה בחיל האוויר הם לא ישימו עליך אלא אם כן תיפול על קפ"ס טוב ומשם הוא ישלח אותך לפסיכיאטר צבאי שיבדוק אם הממלצה מתאימה לך.
רוצהלצאתב
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רוצהלצאתב » 01 אוגוסט 2016 19:24

ShinyTrinket כתב:תזכור שהמלצה מפסיכיאטר אזרחי היא בגדר המלצה.
ולא יודע כמה זמן אתה מתכוון להיות נפקד אבל אם זה יותר משבועיים אז יש מצב שתקבל ריתוק 28 ותנאי או כלא/מעצר, תלוי בהתנהגות שלך.
תבקש לראות קב"ן בבסיס, ובחיל הירוק הקבנים יותר טובים אז אם אתה בחיל האוויר הם לא ישימו עליך אלא אם כן תיפול על קפ"ס טוב ומשם הוא ישלח אותך לפסיכיאטר צבאי שיבדוק אם הממלצה מתאימה לך.

אני לא חוזר לבסיס שלי בשום אופן, השאלה אם יש גורם אחר כמו שציינתי בריאות הנפש בתל השומר למשל שאני יכול ללכת לשם ומה אני עושה שם בדיוק?
ShinyTrinket
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ShinyTrinket » 01 אוגוסט 2016 19:57

רוצהלצאתב כתב:

אני לא חוזר לבסיס שלי בשום אופן, השאלה אם יש גורם אחר כמו שציינתי בריאות הנפש בתל השומר למשל שאני יכול ללכת לשם ומה אני עושה שם בדיוק?

זה גם אני ניסיתי בעבר, אם אתה רוצה לראות קב"ן בברה"ן אז אתה צריך להתקשר אליהם ולקבוע תור (לא תמיד מסכימים לפי מה ששמעתי אבל המלצה תעזור) או פשוט ללכת לשם ולהתעקש ולחפור ולהשתגע כדי שיביאו לך תור לקב"ן.

ואם אתה לא חוזר לבסיס אז אתה הולך להיות עריק ואז כלא, כלא לא תמנע, אבל זה לא כזה נורא רק שתדע, אנשים טובים ואחלה אוכל.
רוצהלצאתב
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רוצהלצאתב » 01 אוגוסט 2016 20:07

ShinyTrinket כתב:
רוצהלצאתב כתב:

זה גם אני ניסיתי בעבר, אם אתה רוצה לראות קב"ן בברה"ן אז אתה צריך להתקשר אליהם ולקבוע תור (לא תמיד מסכימים לפי מה ששמעתי אבל המלצה תעזור) או פשוט ללכת לשם ולהתעקש ולחפור ולהשתגע כדי שיביאו לך תור לקב"ן.

ואם אתה לא חוזר לבסיס אז אתה הולך להיות עריק ואז כלא, כלא לא תמנע, אבל זה לא כזה נורא רק שתדע, אנשים טובים ואחלה אוכל.

הייתי בכלא כבר 3 פעמים, מאמין שזה יתרום לתהליך השחרור
בכל אופן מה יותר עוזר ללכת לשם או להתקשר?
ShinyTrinket
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ShinyTrinket » 01 אוגוסט 2016 20:17

מן הסתם להתקשר, תחפש את המספר בגוגל....
ואם היית בכלא כל כך הרבה פעמים למה הלכת לפסיכיאטר? 21 כנראה לא תקבל אלא אי התאמה התנהגות חמורה, עדיף הכסף היה הולך על עורך דין או משהו אבל המלצה גם יכולה לעזור בהקלת העונש, תשפט בבית דין?
רוצהלצאתב
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רוצהלצאתב » 01 אוגוסט 2016 20:19

ShinyTrinket כתב:מן הסתם להתקשר, תחפש את המספר בגוגל....
ואם היית בכלא כל כך הרבה פעמים למה הלכת לפסיכיאטר? 21 כנראה לא תקבל אלא אי התאמה התנהגות חמורה, עדיף הכסף היה הולך על עורך דין או משהו אבל המלצה גם יכולה לעזור בהקלת העונש, תשפט בבית דין?

בסדר מר.מאבחן שידע בדיוק מה אני אקבל
בכל אופן, אני אלך בלי תור לברה"ן ואם צריך אני יעשה שם גם בלאגן
וכן אני אשפט בבית דין בפעם הזאת
ShinyTrinket
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ShinyTrinket » 01 אוגוסט 2016 21:39

רוצהלצאתב כתב:
ShinyTrinket כתב:מן הסתם להתקשר, תחפש את המספר בגוגל....

בסדר מר.מאבחן שידע בדיוק מה אני אקבל
בכל אופן, אני אלך בלי תור לברה"ן ואם צריך אני יעשה שם גם בלאגן
וכן אני אשפט בבית דין בפעם הזאת

אמרתי שכנראה לא תקבל 21 בגלל שהיית הרבה בכלא, תדבר יפה יליצן אני גם היחידי שמגיב לך פה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Sadshine ו־ 53 אורחים