מאיפה מתחילים? סרבן גיוס

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

פרiפיל חדש
יצירת קשר:

מאיפה מתחילים? סרבן גיוס

הודעהעל ידי פרiפיל חדש » 12 אוגוסט 2016 11:03

שלום אני שוחר של המערך הטכני של חיל האוויר ואני לא רוצה לעשות צבא, סבלתי 3 שנים בבית ספר שלהם ואני ניסיתי מלא פעמים להקדים את התאריך גיוס שלי ולא קיבלתי מענה, תאריך הגיוס שלי הוא לשנת 2017 למרות שאני כבר בן 19 ונכנסתי לדיכאון ולעצבים מרוב זה אבל הבעיה שאני לא יודע להראות את זה כלפי חוץ
איך אני יכול לצאת? איך לקבל פרופיל 21? אני אשמח לשמוע על התהליך כולו וכמן זמן זה יכול לקחת.
ואני חדש פה אז אני לא ממש מבין איפה יש אשכולות מידע אז אם יש אני אשמח שתביאו לי קישורים
אורח

Re: מאיפה מתחילים? סרבן גיוס

הודעהעל ידי אורח » 15 אוגוסט 2016 15:10

פרiפיל חדש כתב:שלום אני שוחר של המערך הטכני של חיל האוויר ואני לא רוצה לעשות צבא, סבלתי 3 שנים בבית ספר שלהם ואני ניסיתי מלא פעמים להקדים את התאריך גיוס שלי ולא קיבלתי מענה, תאריך הגיוס שלי הוא לשנת 2017 למרות שאני כבר בן 19 ונכנסתי לדיכאון ולעצבים מרוב זה אבל הבעיה שאני לא יודע להראות את זה כלפי חוץ
איך אני יכול לצאת? איך לקבל פרופיל 21? אני אשמח לשמוע על התהליך כולו וכמן זמן זה יכול לקחת.
ואני חדש פה אז אני לא ממש מבין איפה יש אשכולות מידע אז אם יש אני אשמח שתביאו לי קישורים

אני גם עצלן ולא בזין שלי לחפש ולקרוא בפורום ובכלל לעבוד אם יש אני אשמח שתביאו לי מליון דולר
פרiפיל חדש
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרiפיל חדש » 29 אוגוסט 2016 13:11

אורח כתב:
פרiפיל חדש כתב:שלום אני שוחר של המערך הטכני של חיל האוויר ואני לא רוצה לעשות צבא, סבלתי 3 שנים בבית ספר שלהם ואני ניסיתי מלא פעמים להקדים את התאריך גיוס שלי ולא קיבלתי מענה, תאריך הגיוס שלי הוא לשנת 2017 למרות שאני כבר בן 19 ונכנסתי לדיכאון ולעצבים מרוב זה אבל הבעיה שאני לא יודע להראות את זה כלפי חוץ

אני גם עצלן ולא בזין שלי לחפש ולקרוא בפורום ובכלל לעבוד אם יש אני אשמח שתביאו לי מליון דולר

מה הקשר? אני לא מתגייס כמו כולם כי אני למדתי בבית ספר צבאי אז זה שונה
APR
יצירת קשר:

הודעהעל ידי APR » 29 אוגוסט 2016 16:28

פרiפיל חדש כתב:
אורח כתב:

מה הקשר? אני לא מתגייס כמו כולם כי אני למדתי בבית ספר צבאי אז זה שונה

הוא מתכוון שתחפש בפורום במקום לבקש שיחפשו בשבילך.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים