מתמוטט..אחרי 2 פסיכיאטרים

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Danniel
יצירת קשר:

מתמוטט..אחרי 2 פסיכיאטרים

הודעהעל ידי Danniel » 04 ספטמבר 2016 21:47

טוב כבר תקופה ארוכה שאני קורא בפורום הזה אבל אף פעם לא הגעתי למצב שאני באמת צריך לכתוב כאן,
אז עכשיו אני כן,
אני לא אחפור יותר מדיי..
הייתי ביחידה קרבית, שברתי את הרגל באמצע אימון,
הורידו לי פרופיל, רצו להשאיר אותי ג'וב ביחידה, התחלתי ניסיון התשחררות כבר מאז, סבלתי מחרדות, דיכאון, וקשיים נפשיים אחרים מהבית,
לאחר כמה פגישות עם קבן שלא זזו לשום מקום,
הגעתי למצב קיצון ובלעתי כדורים, הקאתי קצת כאבי ראש רבל שום דבר ממשי לא קרה,
בפגישה האחרונה איתו באתי עם טפסים מפסיכיאטר ופסיכולוג,
הקבן לבסוף שלח אותי לפסיכיאטר צבאי אחרי שהתחננתי אליו שאני לא מסוגל יותר, וקבע לי קהס 43
הוצאתי גימלים עד הפגישה, הפסיכיאטר התנהג באופן מזלזל,
קבע שאין לי דיכאון אין לי כלום, למרות שעשיתי הכל כמו שצריך, הוא פסל אותי על עצם העובדה שלא רציתי כדורים,
אמרתי לו שאני לא מסוגל יותר, לא היה אכפת לו,
לאחר מכן שובצתי ביחידה קרוב לבית ביומיות,
אחרי שבועיים ניסיון ביחידה הרגשתי שוב שאני לא יכול יותר, אנע נשאר ער כל לילה בגלל התקפי חרדה, מחשבות אובדניות? בשגרה אצלי,
נפגשתי עם קבן הבסיס בפגישה הראשונה סיפרתי לו על הניסיון התאבדות ובנוסף אמרתי לו שאני לוקח כדורים תקופה והם לא עוזרים לי,
הוא שלח אותי לפסיכיאטר,
בפגישה עם הפסיכיאטר הראתי שאני באמת במצב נוראי הוא הציע לי 7 גימלים וכדורים אחרים ושאני אחזור לעוד שבוע, כשאמרתי לו אני לא מסוגל אני חייב לצאת הוא אמר נדון על זה בפגישה הבאה,
עבר שבוע, באתי לעלות לאןטובוס לשם לא היה מקום, לא היה טיסות לא היה לי דרך להגיע לפגישה בזמן,
התחרפנתי קיבלתי התקף חרדה והלכתי לביקור רופא, מביקור רופא שלחו אותי למיון במיון דיברתי עם פסיכיאטר אזרחי ששוב כתב לי מכתב המלצה על שחרור דחוף מצהל,
ביום ראשון היה לי פגישה נוספת עם קבן הבסיס, והוא אמר שהוא לא רואה לנכון לשחרר אותי, ולא מאפשר לי לפגוש פסיכיאטר שוב כי רק הוא(הקבן) זה שיקבע על פרופיל 21 וזה יהיה בתום תהליך של טיפול של חודשיים שהוא יעשה איתי,
פה אני צריך אתכם, אני אבוד, אני מאבד את זה, אני מתמוטט, אני באמת חושב לסיים את זה,
אני לא רואה תקווה בפתח, לא שמעתי על אף אחד שהיה אצל 2 פגישות אצל פסיכיאטרים, (הייתי אמור להיות ב3) ו6 פגישות עם קבן, 2 פגישות עם פסיכולוג אזרחי ו2 פגישות עם פסיכיאטר אזרחי,
עברתי כל כך הרבה ועדיין לא לוקחים אותי ברצינות?
אני לא רואה דרך להראות להם את הדברים בצורה יותר ברורה חוץ מלהתאבד להם בפנים כי זה נראה הפתרון היחידי,
בבקשה עזרה
אורח

Re: מתמוטט..אחרי 2 פסיכיאטרים

הודעהעל ידי אורח » 05 ספטמבר 2016 01:35

Danniel כתב:טוב כבר תקופה ארוכה שאני קורא בפורום הזה אבל אף פעם לא הגעתי למצב שאני באמת צריך לכתוב כאן,
אז עכשיו אני כן,
אני לא אחפור יותר מדיי..
הייתי ביחידה קרבית, שברתי את הרגל באמצע אימון,
הורידו לי פרופיל, רצו להשאיר אותי ג'וב ביחידה, התחלתי ניסיון התשחררות כבר מאז, סבלתי מחרדות, דיכאון, וקשיים נפשיים אחרים מהבית,
לאחר כמה פגישות עם קבן שלא זזו לשום מקום,
הגעתי למצב קיצון ובלעתי כדורים, הקאתי קצת כאבי ראש רבל שום דבר ממשי לא קרה,
בפגישה האחרונה איתו באתי עם טפסים מפסיכיאטר ופסיכולוג,
הקבן לבסוף שלח אותי לפסיכיאטר צבאי אחרי שהתחננתי אליו שאני לא מסוגל יותר, וקבע לי קהס 43
הוצאתי גימלים עד הפגישה, הפסיכיאטר התנהג באופן מזלזל,
קבע שאין לי דיכאון אין לי כלום, למרות שעשיתי הכל כמו שצריך, הוא פסל אותי על עצם העובדה שלא רציתי כדורים,

הוא מנסה לייאשר אותך, כל מה שהוא אומר זה קישקוש כדי לבדוק אם תמשיך לבוא או תתייאש, אל תאמין לכל מה שאומרים לך אנשי "המקצוע" בצבא..

אמרתי לו שאני לא מסוגל יותר, לא היה אכפת לו,
לאחר מכן שובצתי ביחידה קרוב לבית ביומיות,
אחרי שבועיים ניסיון ביחידה הרגשתי שוב שאני לא יכול יותר, אנע נשאר ער כל לילה בגלל התקפי חרדה, מחשבות אובדניות? בשגרה אצלי,
נפגשתי עם קבן הבסיס בפגישה הראשונה סיפרתי לו על הניסיון התאבדות ובנוסף אמרתי לו שאני לוקח כדורים תקופה והם לא עוזרים לי,
הוא שלח אותי לפסיכיאטר,
בפגישה עם הפסיכיאטר הראתי שאני באמת במצב נוראי הוא הציע לי 7 גימלים וכדורים אחרים ושאני אחזור לעוד שבוע, כשאמרתי לו אני לא מסוגל אני חייב לצאת הוא אמר נדון על זה בפגישה הבאה,
עבר שבוע, באתי לעלות לאןטובוס לשם לא היה מקום, לא היה טיסות לא היה לי דרך להגיע לפגישה בזמן,
התחרפנתי קיבלתי התקף חרדה והלכתי לביקור רופא, מביקור רופא שלחו אותי למיון במיון דיברתי עם פסיכיאטר אזרחי ששוב כתב לי מכתב המלצה על שחרור דחוף מצהל,
ביום ראשון היה לי פגישה נוספת עם קבן הבסיס, והוא אמר שהוא לא רואה לנכון לשחרר אותי, ולא מאפשר לי לפגוש פסיכיאטר שוב כי רק הוא(הקבן) זה שיקבע על פרופיל 21 וזה יהיה בתום תהליך של טיפול של חודשיים שהוא יעשה איתי,

אתה יכול לכתוב מכתב למפקד הבסיס, לא מכתב הסבר אלא... .. חוץ מזה הוא סתם מנסה לגרום לך להתייאשר, עכשיו אתה צריך תיעוד למצוקה שלך כמו ביקורים בברהן וכאלה דברים

פה אני צריך אתכם, אני אבוד, אני מאבד את זה, אני מתמוטט, אני באמת חושב לסיים את זה,
אני לא רואה תקווה בפתח, לא שמעתי על אף אחד שהיה אצל 2 פגישות אצל פסיכיאטרים, (הייתי אמור להיות ב3) ו6 פגישות עם קבן, 2 פגישות עם פסיכולוג אזרחי ו2 פגישות עם פסיכיאטר אזרחי,

הפגישות עם הקבן זה בזבוז זמן, הוא סתם עובד סוציאלי שמפנה לפסיכיאטר הצבאי

עברתי כל כך הרבה ועדיין לא לוקחים אותי ברצינות?

לוקחים ברצינות רק לא מראים לך, משחקים אותה ואז פתאום יגידו לך בפגישה הבאה "אני משחרר אותך" אחרי שייראו שאתה לא מתייאש, בקיצור תקרא בפורום יש פה הרבה מידע של אנשים שעברו את זה לפניך ורבים גם יעברו אחריך

אני לא רואה דרך להראות להם את הדברים בצורה יותר ברורה חוץ מלהתאבד להם בפנים כי זה נראה הפתרון היחידי,
בבקשה עזרה
Danniel
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Danniel » 05 ספטמבר 2016 07:22

אבל מה לעשות בנתיים ? מצפים ממני לחזור לבסיס לתפקיד חדש, ואני באמת לא מסוגל אני חוטף התקף חרדה רק מלחשוב על זה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 ספטמבר 2016 10:38

Danniel כתב:אבל מה לעשות בנתיים ? מצפים ממני לחזור לבסיס לתפקיד חדש, ואני באמת לא מסוגל אני חוטף התקף חרדה רק מלחשוב על זה

אם לא מסוגל סע לברהן תל השומר ושב עד שתקבל פסיכיאטר, או למיון/ביקור רופא
Danniel
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Danniel » 05 ספטמבר 2016 15:15

אורח כתב:
Danniel כתב:אבל מה לעשות בנתיים ? מצפים ממני לחזור לבסיס לתפקיד חדש, ואני באמת לא מסוגל אני חוטף התקף חרדה רק מלחשוב על זה

במיון שלחו אותי לפסיכיאטר כבר פעמיים, מה. יש בברהן בתל השומר שיכול לעזור לי?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 ספטמבר 2016 19:55

Danniel כתב:
אורח כתב:

במיון שלחו אותי לפסיכיאטר כבר פעמיים, מה. יש בברהן בתל השומר שיכול לעזור לי?

תעשה חיפוש בפורום על ברהן תל השומר אתה תמצא בקלות את כל המידע
Lili
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Lili » 12 ספטמבר 2016 18:36

הכי חשוב להראות שיש החרפה במצב הנפשי שלך , להתנהג לפי הספר , כמובן לא להסכים לכדורים , מצידי תבכה ותשפך על הרצפה , תתחרפן אם צריך , לפעמים רק מצבים קיצוניים עוזרים.

כמו כן - תהיה חזק ואל תתייאש ! כול יום שעובר אתה יותר ויותר קרוב לשחרור שלך -תזכור זאת .
All I want , is my freedom

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים