עזרה רוצה להשתחרר אבל לא מסופח לשום מקום

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

lici35
יצירת קשר:

עזרה רוצה להשתחרר אבל לא מסופח לשום מקום

הודעהעל ידי lici35 » 08 ספטמבר 2016 15:05

כרגע הוציאו אותי מיחידה קרבית בעקבות דיכאון ובקשות מרובות לצאת,לא דיברתי עם אף אחד שבוע ולא אכלתי כמעט כלום במשך שבועיים
ירדתי במהלך החודש הזה 8 קילו וממש רע לי אני רוצה לצאת מהצבא.
עכשיו הוציאו אותי ושלחו אותי לבקום שם ראיתי קצין מיון שהציע לי להיות מאבטח מתקנים ונהג סירבתי בטענה שאני לא יכול להמשיך להיות במסגרת ואני סובל
ולהיות מאבטח אני לא יכול כי אני יכול לפגוע בעצמי אם אני אחזיק נשק.
קצין המיון אמר לי צא החוצה מבחינתי אתה לא רוצה לשרת ויקחו אותך למעצר כל זה קרה לפני יומיים ביום שני.
לא הייתי יכול להשאר שם עוד דקה כבר עלו לי מחשבות לפגוע בעצמי ופחדים מהמעצר אז ברחתי וחזרתי היום לברהן לבקש קבן שם לא נתנו לי בטענה שאני לא שייך לשום מקום,המשכתי להתעקש ואז הפנו אותי למדור אבחון ושם אני אמור לראות קבן,ללכת לקחת הפניה מהמשק נפקדים ולבוא אליהם הם טענו שאין סיבה שלא יתנו לי לראות קבן אז הלכתי אבל לא היה שם אף אחד חוץ מהקצין של המשק נפקדים הוא אמר לי אני רואה שהגעת למרות שהתקשרו ואמרו לך להגיע ביום ראשון(התקשרו אחי ענה וזה מה שאמרו לו)בכל מקרה אני לא יודע מה לעשות לא יודע אם להסתפח ליחידה ולעשות תתהליך שלי משם או פשוט להמשיך להראות מצוקה בבקום ואם ישלחו אותי למעצר להכנס ולהמשיך להראות מצוקה גם שם. בבקשה עזרה
(כמובן שבכל הפגישות עם האנשים התנהגתי כאילו אין לי חשק לחיות ובדיבור חלש קראתי טרגט,המון אשכולות בנושא וגם את המדריך לקבניסט הצעיר)
מה לעשות בסיטואציה כמו שלי?
isreal2496
יצירת קשר:

Re: עזרה רוצה להשתחרר אבל לא מסופח לשום מקום

הודעהעל ידי isreal2496 » 03 נובמבר 2016 09:53

כל הכבוד! אתה בדרך הנכונה לקבלת הפטור בינתיים תודיע למפקד שאתה נמצא בבית ואתה לא יכול לבוא בעקבות מצבך הבריאותי תעשה את זה דרך גורם שלישי לדוגמא עורך דין או אמא גם אם הוא יגיד שאתה נפקד אל תתייחס ושהגורם השלישי יבקש הפניה רשמית לקב״ן בלי זה אל תבוא לבסיס! הם יכולים לעצור אותך בבית אם המפקד יאמר שאתה נפקד אבל בדרך כלל זה לא קורה אם בכל אופן יעצרו אותך תדרוש קב״ן בכלא יערימו עליך קשיים תראה שאתה רוצה להתאבד אבל אל תעשה את זה בפועל בשום פנים ואופן! זה לא שווה את החיים שלך! בהצלחה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 7 אורחים