נפקד כבר 10 ימים , מה האלה?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Profile21onTheWay
יצירת קשר:

נפקד כבר 10 ימים , מה האלה?

הודעהעל ידי Profile21onTheWay » 07 נובמבר 2016 23:01

שלום לכולם, אני ככר שנה וחצי בצהל (עתודאי) עם עבר של שתיי פגישות קבן שלא עזרו לי , כרגע אני בבית כבר 10 ימים .
מתכוון להיות 70 ימים בערך ואז להסגיר את עצמי בכלא 6 (עריקות ראשונה )
אני מתכוון לדבר עם עורך דין מסויים שיעזור לי אולי לצאת מהמסגרת הזאת . השאלה שלי עד כמה ימים יכולים להביא לי הכלא על 70 יום עריקות (*ראשונה*) ועד כמה יכול לעזור עורך דין בנושא הזה ? והאם שווה בכלל ללכת לעורך דין .
יש לי המצלה לשחרור מפסיכיאטר אזרחי אבל לא עשיתי כלום עם זה
אשמח לעזרה וליעוץ מה אתם הייתם עושים?
תודה רבה מראש!
isreal2496
יצירת קשר:

Re: נפקד כבר 10 ימים , מה האלה?

הודעהעל ידי isreal2496 » 07 נובמבר 2016 23:26

בוא נתחיל מזה שאם אתה עתודאי יהיה לך מאוד קשה לשחק על רקע נפשי כי אתה עושה לימודים ובדרך כלל חולה פסיכאטרי אין לו טעם לחיים והוא רוצה למות אין סיכוי שהוא יעשה לימודים!!! אל תתווכח על זה זה הנקודת מבט של הקב"ן! בנוסף עתודאי, הצבא לא נוטה לשחרר בגלל מה שהושקע בו, כסף, ונכס לצבא. עריקות לא יעזור חוץ מזה שתשב בכלא עד לכאן הבעיה. עכשיו הפתרון אם אתה עדיין במסגרת לימודית תודיע למקום לימודים ותדאג להעביר את זה לצבא שאתה מפסיק כרגע ללמוד, פשוט תלמד בבית תשלים את התואר אחרי הפטור אם אתה בצבא אז תבנה לך סיפור שעל זה חל המצב הנפשי למשל התאבדות של אדם קרוב אליך שמאשים אותך בזה בנוסף וזה חשוב מאוד תקרא את המדריך בשם טרגט 21 אני יכול לשלוח לך את זה ותפעל על פיו תנסה לקבוע פגישה לקב"ן דרך מישהו שלישי למשל עורך דין זכור אתה חולה אתה לא יכול לארגן לעצמך דברים והכי חשוב לך לבית חולים ותתאשפז על כל בעיה רפואית עם המלצה לכמה שיותר ימי מנוחה בבית עדיף חודשיים שלח את זה לצבא באמצעות העורך דין ותדאג שיאשרו את זה ובזמן החופשת מחלה תעשה את כל מה שכתבתי המון הצלחה זכור את הפטור תקבל! השאלה כמה זמן זה יקח נ.ב. בדרך כלל פעם ראשונה של עריקות זה בערך שליש ממה שהיית בבית של70יום זה בערך 24 ימים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 נובמבר 2016 23:44

isreal2496 כתב:בוא נתחיל מזה שאם אתה עתודאי יהיה לך מאוד קשה לשחק על רקע נפשי כי אתה עושה לימודים ובדרך כלל חולה פסיכאטרי אין לו טעם לחיים והוא רוצה למות אין סיכוי שהוא יעשה לימודים!!! אל תתווכח על זה זה הנקודת מבט של הקב"ן! בנוסף עתודאי, הצבא לא נוטה לשחרר בגלל מה שהושקע בו, כסף, ונכס לצבא. עריקות לא יעזור חוץ מזה שתשב בכלא עד לכאן הבעיה. עכשיו הפתרון אם אתה עדיין במסגרת לימודית תודיע למקום לימודים ותדאג להעביר את זה לצבא שאתה מפסיק כרגע ללמוד, פשוט תלמד בבית תשלים את התואר אחרי הפטור אם אתה בצבא אז תבנה לך סיפור שעל זה חל המצב הנפשי למשל התאבדות של אדם קרוב אליך שמאשים אותך בזה בנוסף וזה חשוב מאוד תקרא את המדריך בשם טרגט 21 אני יכול לשלוח לך את זה ותפעל על פיו תנסה לקבוע פגישה לקב"ן דרך מישהו שלישי למשל עורך דין זכור אתה חולה אתה לא יכול לארגן לעצמך דברים והכי חשוב לך לבית חולים ותתאשפז על כל בעיה רפואית עם המלצה לכמה שיותר ימי מנוחה בבית עדיף חודשיים שלח את זה לצבא באמצעות העורך דין ותדאג שיאשרו את זה ובזמן החופשת מחלה תעשה את כל מה שכתבתי המון הצלחה זכור את הפטור תקבל! השאלה כמה זמן זה יקח נ.ב. בדרך כלל פעם ראשונה של עריקות זה בערך שליש ממה שהיית בבית של70יום זה בערך 24 ימים

תודה רבה , אני כבר מאחורי הלימודים , שנה וחצי בצבא
עוד מישהו ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 נובמבר 2016 03:32

isreal2496 כתב:בוא נתחיל מזה שאם אתה עתודאי יהיה לך מאוד קשה לשחק על רקע נפשי כי אתה עושה לימודים ובדרך כלל חולה פסיכאטרי אין לו טעם לחיים והוא רוצה למות אין סיכוי שהוא יעשה לימודים!!!

אתה נשמע כמו מטומטם אמיתי... עלק חולה פסיכיאטרי, יש מליון סוגי הפרעות וחרדות וקשיי הסתגלות שבהם לא יכולים לתפקס אבל לא רוצים למות, שלא לדבר על זה שהצבא לא יכול לבדוק אם הוא לומד או לא, האוניברסיטה הרי לא מדווחת וכל מה שיודעים זה מה שהוא מספר

אל תתווכח על זה זה הנקודת מבט של הקב"ן! בנוסף עתודאי, הצבא לא נוטה לשחרר בגלל מה שהושקע בו, כסף, ונכס לצבא.

עתודאים משתחררים בדיוק כמו כולם, אפשר לחשוב ששחרור הוא קל לכל מי שלא עתודאי... בסוף הכל תלוי על מי נופלים

עריקות לא יעזור חוץ מזה שתשב בכלא עד לכאן הבעיה.

עריקות זה בזבוז זמן מיותר, הדבר היחידי שאמרת שלא היה מפגר עד כה.

עכשיו הפתרון אם אתה עדיין במסגרת לימודית תודיע למקום לימודים ותדאג להעביר את זה לצבא שאתה מפסיק כרגע ללמוד, פשוט תלמד בבית תשלים את התואר אחרי הפטור אם אתה בצבא אז תבנה לך סיפור שעל זה חל המצב הנפשי למשל התאבדות של אדם קרוב אליך שמאשים אותך בזה

חחח ממתי אדם בדיכאון או חרדתי אמור להסביר מאיפה זה נובע? אפשר לחשוב שדיכאון זה מתמטיקה....אדם קרוב מאשים + צבא = דיכאון וחוץ מזה אתה כותב כמו ילד בכיתה ו' ובקושי מובן מה אתה מנסה להגיד רק ברור שזה לא חכם.

בנוסף וזה חשוב מאוד תקרא את המדריך בשם טרגט 21 אני יכול לשלוח לך את זה ותפעל על פיו תנסה לקבוע פגישה לקב"ן דרך מישהו שלישי למשל עורך דין

עורך דין זה בזבוז כסף ואין קשר בינו לקבן הצבאי, מילא פסכייאטר אזרחי וחוות דעת אבל מה הקשר לעורך דין???? תהיה בריא בחור

זכור אתה חולה אתה לא יכול לארגן לעצמך דברים

אז איך הוא מגיע לפגישות עם הקבן? איךך הוא נוסע באוטובוס? את זה הוא יכול אבל לארגן לעצמו דברים הוא לא יכול? חחחחחחח מאיזה חור זחלת החוצה תגיד לי??

והכי חשוב לך לבית חולים ותתאשפז על כל בעיה רפואית עם המלצה לכמה שיותר ימי מנוחה

איךךךךךךך יא דפקט איך הוא יבוא לבית חולים ויאשפזו אותו? על מה?????????

בבית עדיף חודשיים שלח את זה לצבא באמצעות העורך דין ותדאג שיאשרו את זה ובזמן החופשת מחלה תעשה את כל מה שכתבתי המון הצלחה זכור את הפטור תקבל! השאלה כמה זמן זה יקח נ.ב. בדרך כלל פעם ראשונה של עריקות זה בערך שליש ממה שהיית בבית של70יום זה בערך 24 ימים

חחחחחח אלוהים ישמור איזה בן אדם הזוי

isreal2496
יצירת קשר:

הודעהעל ידי isreal2496 » 09 נובמבר 2016 20:20

האוניברסיטאות מדווחות לצבא על כל מי שרשום אצלם זה החוק בישראל לגבי לימודים אתה נדרש להציג פטור או דיחוי שירות והאוניברסיטה מאשרת מול מוסד הלימודים ובקשר לפטור מהקב״ן יש אלף סוגים של דיכאונות אבל משחררים רק על חשש להתאבדות אם לא מציעים כדורים וזה לא תלוי על מי נפלת זה תלוי איך אתה משחק כי יש כללים לקב״ן מתי מותר לו לשחרר ומתי אסור תקרא את המדריך טרגט 21 והכי חשוב שאם יש לך הערה אתה יכול להעיר אבל לא לקחת את זה אישי זה חורג מפורפוציה כולנו פה בשביל לעזור ואני עברתי את מה שהבחור עבר כך שאני מדבר מנסיון
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 נובמבר 2016 01:19

isreal2496 כתב:האוניברסיטאות מדווחות לצבא על כל מי שרשום אצלם זה החוק בישראל לגבי לימודים

אז מה אם אתה רשום, גם אם לא תלך לאף שיעור אתה עדיין תהיה רשום וגם כשתיכשל בבחינה אתה עדיין "רשום" עד מועדי הב'

אתה נדרש להציג פטור או דיחוי שירות והאוניברסיטה מאשרת מול מוסד הלימודים ובקשר לפטור מהקב״ן יש אלף סוגים של דיכאונות אבל משחררים רק על חשש להתאבדות

לא משחררים רק על חשש להתאבדות, טמבל... תעשה לעצמך טובה ותפסיק לשחק אותה גאון גדול כי לא עובד לך

אם לא מציעים כדורים וזה לא תלוי על מי נפלת זה תלוי איך אתה משחק כי יש כללים לקב״ן מתי מותר לו לשחרר ומתי אסור

קבן בכלל לא משחרר והפסיכיאטר קובע איזו אבחנה שהוא רוצה, אף אחד לא מתווכח איתו

תקרא את המדריך טרגט 21 והכי חשוב שאם יש לך הערה אתה יכול להעיר אבל לא לקחת את זה אישי זה חורג מפורפוציה כולנו פה בשביל לעזור ואני עברתי את מה שהבחור עבר כך שאני מדבר מנסיון

לא מספיק שאתה עונה תשובות מטומטמות ולא נכונות, אתה עוד מאמין שאתה עוזר, אבל אתה סתם מבלבל בשכל ומטעה אנשים שמאמינים לשטויות שלך

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים