טבח בגדוד יציאה ליומיות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

xxnumbxx
יצירת קשר:

טבח בגדוד יציאה ליומיות

הודעהעל ידי xxnumbxx » 13 נובמבר 2016 08:08

אני משרת שנה בצהל - נוב' 15 , התחלתי כלוחם ואחרי חודש בבאח נפלתי למפקדה , בבסיס הייתי עושה הרבה בעיות ומקבל הרבה שיחות קבן - בתחילת דרכי הקבן שאל שאלות ולא ידעתי מה זה טרגט 21 או איך צריך להתנהג אצל קבן אז התנהגתי בצורה נחמדה ואמרתי לו את כל האמת בחיוך , אני חושש שהוא רשם את זה , אחרי שעברתי 3 תפקידים בבאח הייתי רלש של המגד והוא אהב אותי אבל לא הפסקתי לעשות בעיות כי רציתי יומיות , בסופו של דבר השיחה האחרונה עם הקבן התנהגתי כמו בטרגט והוא חשש ובסופו של דבר המגד התחשב בי בגלל שלא הפסקתי לעשות בעיות ולבקש קבן והעביר אותי לבסיס אחר שהוא אגד , באגד ביקשתי תפקיד של שבוע שבוע - טבח או חמליסט , שמו אותי נהג במשך חודש חמשושים ברזל עד שגם שם נמאס לי וביקשתי קבן היא המליצה ישר על קהס 42 אבל זה לא כל כך עוזר לי , אגיע לנקודה בסופו של דבר העבירו אותי להיות טבח בגדוד ולעשות שבוע שבוע , אני לא מסתדר פה עם האנשים ואחרי חודשיים ביקשתי קבן ואפילו נכנסתי לנוהל התאבדות אחד אבל לאחר שראיתי רופא הוא הוריד ממני נוהל ואני מפחד שכבר לא מאמינים לי ניסיתי כל דבר אפשרי , היום חודשיים אחרי השיחה הקודמת והנוהל יש לי שיחה עם המפקד פלוגה ולאחר מכן הבטיחו לי שיחה עם המגד - ותוך שבועיים אקבל קבן - מחר אני יוצא לשבוע בית ואני לא יודע מה לעשות היום מה להגיד איך אני גורם להם להבין שאני חייב לעוף מפה אני משתגע ודי נשבר לי הזין מהמקום ההורים שלי מאיימים עליי שאם אצא מפה הם יזרקו אותי מהבית אבל איבדתי כל תקווה שבכל שבוע עולות לי מחשבות אובדניות מעבר למשחק זה כבר אמיתי אני נשרט במקום הזה חייב עזרה בבקשה מה לעשות?
xxnumbxx
יצירת קשר:

Re: טבח בגדוד יציאה ליומיות

הודעהעל ידי xxnumbxx » 13 נובמבר 2016 17:41

מקפיץ ... אני חייב את העזרה שלכם איך אני מחזיר את האמון לפני בעצמי אצלם ? עשיתי לעצמי פנסים בידיים עם זכוכית מקווה שזה יעזור ויוכיח שאני רציני ... אבל עדיין חייב עזרה אנשים אלו שעות קריטיות
xxnumbxx
יצירת קשר:

Re: טבח בגדוד יציאה ליומיות

הודעהעל ידי xxnumbxx » 14 נובמבר 2016 07:53

סליחה על החפירה , מעדכן ...
אתמול הייתה השיחה שלי איתו הוא משוכנע שאני ממש רע ,והקדימו לי את השיחה עם הקבן מתוך בקשה שלו לראות אותי בזריזות .. עכשיו בעיה אחת - מה להגיד כדי לשכנע אותו שאני צריך להיות כל יום בבית ? כי אם להגיד שאני סובל בבית יכול להיות משוכנע שבבית אני אנסה להתאבד ויש אפשרות שיוכלו להןציא אותי מהצבא על שטות כזו ..
אשמח לעזרה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 39 אורחים