המשך התהליך

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Cupiter
יצירת קשר:

המשך התהליך

הודעהעל ידי Cupiter » 19 נובמבר 2016 17:29

שלום לכולם.
אני כרגע בן 19, סיימתי יב' ביוני, בינתיים אני עובד עד תאריך הגיוס שלי (26.12.16 - מן הסתם אני לא רוצה להתגייס)
בצו הראשון לפני שנתיים לא חשבתי על לצאת מהצבא, חשבתי שאעשה את זה כמו כל אחד כי לא ידעתי אחרת. בשיחה האישית שלי הפנו אותי לקבן בלי לשאול אפילו, הוא שאל אותי שאלות על דיכאון ואיך אני מרגיש, עניתי שהכל בסדר, כי באמת הכל היה בסדר, ועל זה אני מתחרט.
לפני שנה הבנתי שצבא אני לא אעשה. היה לי פסיכולוג מטעם בית ספר. ביחד אנחנו כתבנו מכתב לצבא שצריך לקבוע איתי פגישה עם קבן פעם נוספת, אחרי שבוע חזרו אליי עם תאריך לפגישה עם קבן. השיחה עם הקבן הייתה לא פשוטה, הוא היה רוסי וקשוח והוא ניסה להתקיל אותי בלי סוף. לאחר 10 דקות הוא אמר שהוא דוחה לי את הגיוס ומוריד לי את הפרופיל מ97 ל45. אז מבחינתי נכשלתי.
מה האפשרויות שלי עכשיו? אני חודש ושבוע לפני הגיוס, אין לי שום עבר פיזי או נפשי. מה אני יכול לעשות?
APR
יצירת קשר:

Re: המשך התהליך

הודעהעל ידי APR » 19 נובמבר 2016 18:18

Cupiter כתב:שלום לכולם.
אני כרגע בן 19, סיימתי יב' ביוני, בינתיים אני עובד עד תאריך הגיוס שלי (26.12.16 - מן הסתם אני לא רוצה להתגייס)
בצו הראשון לפני שנתיים לא חשבתי על לצאת מהצבא, חשבתי שאעשה את זה כמו כל אחד כי לא ידעתי אחרת. בשיחה האישית שלי הפנו אותי לקבן בלי לשאול אפילו, הוא שאל אותי שאלות על דיכאון ואיך אני מרגיש, עניתי שהכל בסדר, כי באמת הכל היה בסדר, ועל זה אני מתחרט.
לפני שנה הבנתי שצבא אני לא אעשה. היה לי פסיכולוג מטעם בית ספר. ביחד אנחנו כתבנו מכתב לצבא שצריך לקבוע איתי פגישה עם קבן פעם נוספת, אחרי שבוע חזרו אליי עם תאריך לפגישה עם קבן. השיחה עם הקבן הייתה לא פשוטה, הוא היה רוסי וקשוח והוא ניסה להתקיל אותי בלי סוף. לאחר 10 דקות הוא אמר שהוא דוחה לי את הגיוס ומוריד לי את הפרופיל מ97 ל45. אז מבחינתי נכשלתי.
מה האפשרויות שלי עכשיו? אני חודש ושבוע לפני הגיוס, אין לי שום עבר פיזי או נפשי. מה אני יכול לעשות?

מה אתה יכול לעשות? ללכת לקבן עוד פעם. 45 זה בדרך ואתה יכול פשוט להקצין את מה שאמרת פעם שעברה ואת איך שהתנהגת ולהראות שהמצב שלך הידרדר.
לך לפסיכיאטר דרך קופת חולים (נורא זול) ותשיג חוות דעת אחרי פגישה אחת. לקבל קבן לפני הגיוס אתה כנראה לא תספיק אבל אם תשיג חוות דעת מהר מאוד ותחפור להם מספיק בטלפון ובפקס (תבקש גם מההורים להתקשר) יכול להיות.
תקרא טרגט 21 ותקרא הרבה בפורום בשביל לדעת איך להתנהג במיוחד כשהוא מנסה להכשיל אותך. בעיקרון אתה צריך לא לשים על האיומים שלו ולהישאר בדמות, להראות שהפיתרון היחידי הוא פטור ולא אכפת לך מהשקרים שהוא אומר - שזה יפגע לך ברשיון, בסיכוי למצוא עבודה וכו.

תחפש בפורום גם איך להשיג קבן ביום גיוס. זה מה שתצטרך לעשות אם תגיע ליום גיוס בלי פטור. בקצרה אתה מגיע לבקום ולא עובר שרשרת חיול, אתה מתעקש על קבן. תחקור על זה עוד בפורום ותלמד מנסיון של אחרים.

בהצלחה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים